• default color
  • green color
  • red color

Marijampolieciai

Monday
Jun 01st
Reklaminis skydelis
Pradžia Naujienos Žmonės Marijampoliečio tikslas: dviračiu po Baltijos šalis – įveiktas
Marijampoliečio tikslas: dviračiu po Baltijos šalis – įveiktas PDF Spausdinti Email
Pirmadienis, 22 Liepa 2019 10:01

Ar dažnas iš mūsų pasiryžtų ir sugalvotų dviračiu apkeliauti Baltijos šalis? Greičiausiai kad, ne. Tačiau, marijampolietis, Krašto apsaugos sistemoje tarnaujantis Justas Grigaravičius gali pasidalinti tokia patirtimi, kadangi jo atsakymas į tokį klausimą, tikrai taip!

„Mintis apvažiuoti Baltijos šalis kilo dar pernai vasarą, po to kai dviračiu apvažiavau Lietuvą. O pati kelionių idėja išsirutuliojo iš to, kad visada norėjosi geriau pažinti Lietuvą, jos kraštovaizdį. Savo keliones dviračiu pradėjau 2016 m. Tiesa, tada jos tiek ilgai neužsitęsdavo, dažniausiai tai būdavo vienos dienos išvyka per kurią nuvažiuodavau 100-160 km.“,- pasakoja Justas.

Pirmoji ilgesnė kelionė buvo 2017-aisiais metais, maršrutu Marijampolė-Klaipėda-Nida-Marijampolė. 2018-aisiais, Marijampolės kultūros sostinės ir Lietuvos šimtmečio metų proga Justas surengė kelionę dviračiu po Lietuvą. Šių metų kelionė taip pat buvo kruopščiai suplanuota. Birželio 29 d. pajudėjęs iš gimtosios Marijampolės Justas važiavo valstybių pasienio teritorija, maršrute pasitaikė toki miestai kaip Tartu, Talinas, Ryga, laiko skiriant ir apsidairymui po šiuos miestus. Kaip galima nepaminėti matytų didžiausio Estijos ežero Peipaus pakrantės, Suomijos, Rygos įlankų pakrančių vaizdų.

Per šią kelionę minant dviračio pedalus nuvažiuota net 2298 km, o ir orai ne visada lepino. Pirmoji savaitė buvo gan vėjuota ir lietinga, dažnai tekdavo minti prieš vėją, bet su ypatingais sunkumais marijampolietis sako nesusidūręs. Devyniolika dienų trukusią kelionę Justas apibūdina kaip puikią patirtį ir galimybę susipažinti su dar nematytais ar neaplankytais kraštais bei vietomis.

„Sunku išskirti vieną konkretų epizodą, kadangi visos 19 dienų buvo kaip vienas įsimintinas įvykis. Kiekvieną dieną susipažindavau, bendraudavau su naujais žmonėmis, sutikau ir tokių, kurie yra buvę Marijampolėje. Kaip ir iš kiekvienos panašios kelionės parsivežu tik geriausius įspūdžius, tiesa, dar praėjo tik para, kai esu grįžęs, tad reikia daugiau laiko, kad viskas atgultų į savo vietas“,- patirtimi dalinasi kelionių dviračiu mėgėjas.

Savo „sąskaitoje“ Justas turi Lietuvą, Latviją, Estiją. O kas laukia toliau? Ateities planais minant dviračio pedalus vaikinas neskuba dalintis, tačiau patikina, kad minčių apie įspūdingus maršrutus tikrai yra.

 
Taip pat skaitykite
  • Pause
  • Previous
  • Next
1/3
Marijampolės miesto vietos veiklos strategijos įgyvendinimas įgauna pagreitį: paskelbtas III kvietimas teikti projektinius pasiūlymus (0)

Dar 2019 metais asociacijos „Marijampolės miesto vietos veiklos grupė“ įgyvendindamas projektas „Marijampolės miesto vietos plėtros strategijos įgyvendinimo administravimas“ įgavo pagreitį.

daugiau..
 

REKOMENDUOJAME PROFESIONALUS

Reklaminis skydelis

Rekomenduojame

Reklaminis skydelis

Marijampolės Miesto Meniu

Reklaminis skydelis

Kinas Marijampolėje

 

SPINDULIO KINO TEATRE VASARIO 22–28 DIENOMIS

Didžiojoje salėje:

Parkas GYVAI

 

PARKAS GYVAI 2016

Parkas gyvai sugrįžta į Marijampolę!

Orai

Orai, orų prognozė Marijampolėje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Kaune - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Vilniuje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Šiauliuose - Orai24.lt

 Orai, orų prognozė Klaipėdoje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Palangoje - Orai24.lt

Reklama

 

 

 

 

 


JŪSŲ LAIŠKAI

Parašykite mums

Foto galerija


Teisinė pagalba