• default color
  • green color
  • red color

Marijampolieciai

Saturday
Feb 16th
Reklaminis skydelis
Pradžia Naujienos Žmonės Martynas Kuliavas ir draugai koncerte Marijampolėje „Netikėti prisilietimai“
Martynas Kuliavas ir draugai koncerte Marijampolėje „Netikėti prisilietimai“ PDF Spausdinti Email
Antradienis, 21 Kovas 2017 18:23

Pirmą kartą Lietuvoje, „Arts Libera International“ ir „Prior Musica“ pristato unikalų koncertinį turą pozityvių emocijų ir nuoširdžios muzikos pasiilgusiai publikai. Šį kartą meno gerbėjai turės galimybę iš arti susipažinti su žymaus mūsų šalies gitaristo,

prodiuserio  ir dainų autoriaus Martyno Kuliavo kūryba, prie kurios įgyvendinimo prisidės Lietuvos, Graikijos ir Pietų Afrikos Respublikos muzikantų, gyvenančių Didžiojoje Britanijoje, komanda.
Pelnytai vienu geriausių muzikantų Lietuvoje tituluojamas Martynas Kuliavas, sukūręs daugybę dainų Lietuvos muzikos įžymybėms – M.Mikutavičiui, Arinai, G.Paškevičui, J.Miščiukaitei, I.Satrošaitei, Ž.Žvaguliui bei kitiems, subūrė tarptautinę muzikantų komandą, tikslu pristatyti unikalų požiūrį į Lietuvos nacionalinį turtą – sutartines. Vienas garsiausių Pietų Afrikos Respublikos būgnininkų  Mike Horne, nuolat koncertuojantis su pasaulinio lygio muzikos žvaigždėmis, susipažinęs su Martyno Kuliavo nauja idėja bei lietuviškomis sutartinėmis – iš karto sutiko atvykti į Lietuvą ir muzikuoti kartu. Kurį laiką Lietuvoje negirdėtas, tačiau taip pat į šios idėjos įgyvendinimą pažvelgęs ypač entuziastingai, Londone gyvenantis klavišininkas Aurelijus Ščiuka sako, jog Lietuvos muzikantų bendradarbiavimas su ryškiais, koncertuojančiais užsienio atlikėjais - yra naujas ir seniai lauktas žingsnis Lietuvos muzikos padangėje – grojant skirtingų šalių atlikėjams,  atsiranda kiti prisilietimai, kitas požiūris ir naujas supratimas.  “Kodėl gi nepabandžius prisiliesti prie mūsų muzikinio paveldo perlo šiuolaikiniu žvilgsniu? “, sako Martynas Kuliavas. – “Sutartinių ir naujų harmonijų derinys iš tiesų gali tapti nauju atradimu daugeliui mums, jau nekalbu apie jaunąją kartą. Prie savo istorijos turime liestis ne tik su ašara akyse, bet su susižavėjimu ir pagarba tam, ką turime”.  Koncerte dalyvausiantis bosistas, graikas  Lakis Economou, pasiklausęs šios muzikinės idėjos  pasakė vieną frazę - “Gražu, labai gražu”.
“Ūtara”  sutartinių giedotojos - dar viena nuostabi koncerto puošmena. Nepažeisdamos sutartinių sakralumo, simbolikos ir kerinčio jų hipnotinio poveikio, jos išdrįsta sutartines priartinti prie nūdienos kasdieninio gyvenimo. Pasak sutartininkių, toks  išskirtinio muzikinio gitarinio skonio  kūrėjas ir atlikėjas kaip Martynas Kuliavas,  neabejotinai  geba  šias intravertiškas, dažnai liūdnas, lietuvių liaudies sutartines, įpinti į visiškai priešingo žanro muziką ir leisti joms pasireikšti ypatingai, naujai, nei kiek jų nesumenkindamas, bet atskleisdamas jų grožį. Martynas Kuliavas iš gilios užmaršties prikelia sutartinių instrumentinę tradiciją, kai vyrai, atitardami moterų giedojimui, pūsdavo ilgas dūdas ar ragus, skudučiuodavo ir kankliuodavo. Tik senąją tradiciją čia keičia šiuolaikiškoji – tai fusion, roko, bliuzo, džiazo ir džiazroko stilistika paremti Martyno Kuliavo netikėti muzikiniai prisilietimai.
Koncerte skambėsiančių  kompozicijų autorius ir šios idėjos sumanytojas - Martynas Kuliavas- sako esąs laimingas, išgirdęs iš garsių užsienio muzikantų entuziastingą norą prisijungti prie šio koncertinio turo Lietuvoje. Tarptautinė pripažintų menininkų komanda žada sukurti Lietuvos publikai nepakartojamą atmosferą ir nepamirštamą įspūdį.
Kviečiame visus profesionalaus meno gerbėjus nepraleisti progos ir apsilankyti koncertuose bei pasirūpinti bilietais iš anksto. Artėjant koncertams, bilietai brangs.

Bilietus į Marijampolėje vyksiantį koncertą galite įsigyti ČIA

Koncertai vyks:
Balandžio 5 d. 18 val. Šeduvoje, kultūros ir amatų centre
Balandžio 6 d. 19 val. Vilniuje, Šv. Kotrynos bažnyčioje
Balandžio 7 d. 18 val. Marijampolėje, kultūros centre
Balandžio 8 d. 18 val. Klaipėdoje, koncertų salėje
Balandžio 9 d. 17 val. Kaune, valstybinėje filharmonijoje

 

www.marijampolieciai.lt

 
Taip pat skaitykite
  • Pause
  • Previous
  • Next
1/3
Lietuvos valstybės vėliavos iškėlimo tvarka (0)

Valstybės vėliava – oficialus Lietuvos valstybės simbolis. Valstybės vėliavos naudojimą reglamentuoja Lietuvos Respublikos valstybės vėliavos ir kitų vėliavų įstatymas ir Vyriausybės nutarimas „Dėl Lietuvos valstybės vėliavos ir kitų vėliavų kėlimo ir naudojimo“.

daugiau..
 

REKOMENDUOJAME PROFESIONALUS

Reklaminis skydelis

Rekomenduojame

Reklaminis skydelis

Marijampolės Miesto Meniu

Reklaminis skydelis

Kinas Marijampolėje

 

„SPINDULIO“ KINO TEATRE SPALIO 6-12 D

Didžiojoje salėje:

Parkas GYVAI

 

PARKAS GYVAI 2016

Parkas gyvai sugrįžta į Marijampolę!

Orai

Orai, orų prognozė Marijampolėje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Kaune - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Vilniuje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Šiauliuose - Orai24.lt

 Orai, orų prognozė Klaipėdoje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Palangoje - Orai24.lt

Reklama

 

 

 

 

 


JŪSŲ LAIŠKAI

Parašykite mums

Foto galerija


Teisinė pagalba