• default color
  • green color
  • red color

Marijampolieciai

Saturday
Jul 04th
Reklaminis skydelis
Pradžia Naujienos Virtuvė Grilio konkursas – „Tautų mugės“ karščiausias patiekalas
Grilio konkursas – „Tautų mugės“ karščiausias patiekalas PDF Spausdinti Email
Penktadienis, 07 Rugsėjis 2012 09:35

Rugsėjo 15 d. Lietuvos barbekiu kepėjų asociacija (LBKA) visus kepsnių ir sveikos gyvensenos entuziastus, mėgstančius gaminius keptus ant ugnies, kviečia į grilio konkursą „Arvi kalakutų fiesta“, kuris vyks Vilniuje, tarptautinės amatų, valgių ir kultūrų šventės „Tautų mugės“ metu. Darykime žmones laimingus – kepkime barbekiu ir susiraskime draugų visame pasaulyje – toks konkurso šūkis!

Grilio čempionate kviečiamos registruotis komandos, kurių, kiekvieną turi sudaryti iki 4 žmonių. Jos rungsis, demonstruodamos savo ypatingus kulinarinius sugebėjimus, kūrybingumą ir gerą nuotaiką gamindami iš konkurso organizatorių „Arvi kalakutai“ pateiktos produkcijos. Pirmasis iššūkis – užkandis su padažu, pagamintas iš kalakuto sparnelių, antrasis patiekalas pareikalaus išradingumo gaminant šventinį patiekalą – keptą kalakutą derinamą su rudens sezono vaisiais ir daržovėmis.

Kvepiant grilyje kepamai kalakutienai bus kovojama ne tik dėl geriausiųjų kepėjų vardo, bet ir dėl kitų nominacijų: „Geriausias šventinis patiekalas“, „Geriausias užkandis“, „Gražiausia kompozicija lėkštėje“, „Geriausiai įvaldytas grilius“, „Linksmiausia komandos dvasia“, „Žiūrovų populiariausia komanda“.

Dalyvauti gali visi mėgstantys gaminti ant ugnies! Jau ne pirmus metus vykstantys Lietuvos grilio konkursai yra atviri – juose gali dalyvauti profesionalų ir mėgėjų komandos iš Lietuvos ir iš užsienio valstybių. Dalyviai privalės paruošti po penkias porcijas – vieną prezentacijai, keturias aklajam teisėjavimui.

„Kalakutieną galima pavadinti charakteringa mėsa – savo sandara, skoniu ir aromatu ji yra įvairialypė. Kepimo grilyje entuziastai turės atskleisti, šios, pačios sveikiausios paukštienos skonį ir kvapą. Gyva ugnis, žarijos, sultinga kalakutiena, kvapnus dūmas – puikus būdas pristatyti vis labiau populiarėjantį maisto ruošimo būdą“, – sako Lietuvos barbekiu asociacijos direktorius Aurelijus Bagočiūnas ir kviečia prisijungti prie skonio ir geros nuotaikos derinio pavadinimu „Arvi kalakutų fiesta“.

Norinčias dalyvauti grilio konkurse komandas Lietuvos barbekiu kepėjų asociacija kviečia iki 8 rugsėjo  d. registruotis LBKA tinklalapyje www.grilis.net. Dalyvaujančiai komandai bus suteikiamas dalyvavimo plotas, elektros įvadas, vanduo, grilio palapinė, krepšys su „Arvi kalakutai“ produktais, vienkartiniai indai aklajam teisėjavimui, malkos, anglys, stalai ir suolai bei, žinoma, grilis. 

www.marijampolieciai.lt

 
Taip pat skaitykite
  • Pause
  • Previous
  • Next
1/3
Marijampolės miesto vietos veiklos strategijos įgyvendinimas įgauna pagreitį: paskelbtas III kvietimas teikti projektinius pasiūlymus (0)

Dar 2019 metais asociacijos „Marijampolės miesto vietos veiklos grupė“ įgyvendindamas projektas „Marijampolės miesto vietos plėtros strategijos įgyvendinimo administravimas“ įgavo pagreitį.

daugiau..
 

REKOMENDUOJAME PROFESIONALUS

Reklaminis skydelis

Rekomenduojame

Reklaminis skydelis

Marijampolės Miesto Meniu

Reklaminis skydelis

Kinas Marijampolėje

 

SPINDULIO KINO TEATRE VASARIO 22–28 DIENOMIS

Didžiojoje salėje:

Parkas GYVAI

 

PARKAS GYVAI 2016

Parkas gyvai sugrįžta į Marijampolę!

Orai

Orai, orų prognozė Marijampolėje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Kaune - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Vilniuje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Šiauliuose - Orai24.lt

 Orai, orų prognozė Klaipėdoje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Palangoje - Orai24.lt

Reklama

 

 

 

 

 


JŪSŲ LAIŠKAI

Parašykite mums

Foto galerija


Teisinė pagalba