• default color
  • green color
  • red color

Marijampolieciai

Saturday
Feb 29th
Reklaminis skydelis
Pradžia Naujienos Virtuvė Trečios savaitės „Susitikime virtuvėje“ nugalėtojai – jaunavedžių medaus pyragas su karamelės įdaru!
Trečios savaitės „Susitikime virtuvėje“ nugalėtojai – jaunavedžių medaus pyragas su karamelės įdaru! PDF Spausdinti Email
Ketvirtadienis, 24 Rugsėjis 2009 15:30

Į žaidimo „Susitikime virtuvėje“ superfinalą, nugalėję konkurentus, šį kartą pateko marijampoliečiai Lina ir Evaldas Sarpaliai. Visą praeitą savaitę didžiausios „Iki“ parduotuvės visoje šalyje prekiavo jų gaminiu – medaus pyragu su karamelės įdaru „Rududu“. Porai pavyko uždirbti 666,59 litų pelno.

Bendraamžiai TV3 laidos dalyviai prieš kelias savaites prisiekė vienas kitam amžiną meilę ir atšoko vestuves, todėl kaip ir dera jaunavedžiams, viskuo dalijosi kartu. Tačiau svečių vestuvėse savo gardžiuoju pyragu „Rududu“ jaunieji nevaišino – siūlė užsukti į „Iki“ ir ragauti. 

„Šio pyrago receptą sužinau iš pusseserės ir labai dažnai jį kepu įvairiomis progomis. Saldus, perteptas karamelės ir šokolado sluoksniais, pyragas labai patinka vaikams“, – sako jauna moteris.

Lina virtuvėje užsibūna gana dažnai. Itin vertina tuos receptus, kuriuos perėmė iš mamos, sesers ar pusseserės. Vienintelis dalykas, kurio ji negali pakęsti, yra paprika. Evaldo specializacija virtuvėje – sriubos ir omletai.

Lina ir Evaldas yra baigę Marijampolės kolegiją, šiuo metu žinias ir įgūdžius gilina prekybos tinklo „Iki“ projekte „Iki verslumo akademija“. Tiek virtuvę, tiek ir laisvalaikį ką tik šeimą sukūrusi pora mėgsta įvairų. Lina šoka tautinius šokius, o vakarais dažnai paima į rankas akordeoną arba prisėda prie pianino ir groja mėgstamas melodijas. Evaldas pailsi žaisdamas krepšinį ar futbolą, bet smagiausia jam laisvą laiką leisti gamtoje su šeima ir draugais, pažvejoti.

Ateinančios savaitės finale jėgas išbandys trys labai skirtingi žmonės. Jų patiekalai bus taip pat skirtingi, vienintelis juos siejantis dalykas – mėsa. Vyriausias iš kompanijos 47-metis Albinas, humoro jausmo ir komunikabilumo nestokojantis vyras ruoš salotas. Ramaus būdo 27 metų Jolanta gamins vaikų mėgstamą patiekalą – kotletukus. Energinga 17 metų gimnazistė Agnė konkurentams mėgins įtikti mėsos pyragu. Visi dalyviai, kaip susitarę, savo patiekalų pavadinimus susies su gyvenamąja vietove. Taigi, kitos savaitės TV3 laidos „Susitikime virtuvėje“ laidose žiūrovai sužinos, kaip yra gaminami „Kotletukai simnietiškai“, „Karčiupietiškas pyragas“, „Sudavijos mišrainė“. Du iš šių patiekalų pateks į „Iki“ parduotuves. Albinas prieš finalinę kovą buvo šventai įsitikinęs, kad moterys jį nugalės.

 

www.marijampolieciai.lt 

 
Taip pat skaitykite
  • Pause
  • Previous
  • Next
1/3
Kviečiame susipažinti su naujausiu leidiniu – Marijampolės savivaldybės 2019 metų ataskaita (0)

Marijampolės savivaldybės ataskaitos leidinys leidžiamas kasmet jau penkerius metus.

daugiau..
 

REKOMENDUOJAME PROFESIONALUS

Reklaminis skydelis

Rekomenduojame

Reklaminis skydelis

Marijampolės Miesto Meniu

Reklaminis skydelis

Kinas Marijampolėje

 

SPINDULIO KINO TEATRE VASARIO 22–28 DIENOMIS

Didžiojoje salėje:

Parkas GYVAI

 

PARKAS GYVAI 2016

Parkas gyvai sugrįžta į Marijampolę!

Orai

Orai, orų prognozė Marijampolėje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Kaune - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Vilniuje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Šiauliuose - Orai24.lt

 Orai, orų prognozė Klaipėdoje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Palangoje - Orai24.lt

Reklama

 

 

 

 

 


JŪSŲ LAIŠKAI

Parašykite mums

Foto galerija


Teisinė pagalba