• default color
  • green color
  • red color

Marijampolieciai

Monday
Jun 01st
Reklaminis skydelis
Pradžia Naujienos Verslas Bukonys - tikrų sūduviečių, tikra sodyba, tikroje Sūduvoje!
Bukonys - tikrų sūduviečių, tikra sodyba, tikroje Sūduvoje! PDF Spausdinti Email
Pirmadienis, 22 Rugsėjis 2014 19:58

Pabėkite nuo kasdieninių rūpesčių ir atvažiuokite į kaimo turizmo sodybą "BUKONYS"! Tikrų sūduviečių, tikra sodyba, tikroje Sūduvoje! Čia bet kuriuo metų laiku galima turiningai ir romantiškai pailsėti, smagiai atšvęsti vestuves ar kitas asmenines šventes. Visos kūrybinės, materialinės, intelektualinės ir fizinės jėgos investuotos tam, kad visi čia apsilankę svečiai jaustūsi pakylėti, pailsėtų, mėgautūsi ir tyrinėtų. Teikiame apgyvendinimo, pirties, pokylių salės, kubilo nuomos paslaugas bei kitas pramogas.

Šeimininkų sodybos „Bukonys“ vizija – jauki, funkcionali, įdomi ir gražiai sutvarkyta kaimo turizmo sodyba, nuolat besikeičianti, propaguojanti aktyvų ir sveiką poilsį visais metų laikais. „Bukonys“ - pati žinomiausia ir lankomiausia kaimo turizmo sodyba Marijampolės savivaldybėje. Sodyba įvertinta 3 - 4 gandrais. Teikiamos apgyvendinimo, pirties, sporto ir maitinimo paslaugos. Šiltas ir malonus aptarnavimas. Sodyboje vyksta įvairūs atviri ir uždari renginiai. Poilsiautojai čia atvažiuoja fiziškai ir dvasiškai sustiprėti, apsilanko ir apsistoja daug užsieniečių.

 

Šiek tiek faktų apie sodybą:

-         Kaimo turizmo sodyba „Bukonys“ tai - pirmoji oficiali kaimo turizmo sodyba Marijampolės savivaldybėje pradėjusi veiklą nuo 2008 metų.
-         Sodyba yra gražioje vietoje Marijampolės savivaldybėje Bukonių kaime, apsupta ilgamečių uosių ir gyvos gamtos.
-         Sodybos teritorija užima beveik 8 hektarus su dviem įžuvintais tvenkiniais (17 ir 35 arų).
-         Sodybos pagrindą sudaro raudonų plytų gyvenamasis namas, poilsio pastatas su pirtimi, pavėsinės, ūkiniai pastatai, žuvingi tvenkiniai, sporto, poilsio ir stovyklavietės erdvės.


-         2 km nuo magistralinio kelio Marijampolė – Prienai – Vilnius (A16), 8 km nuo Marijampolės, 58 km nuo Kauno ir 125 km nuo Vilniaus miestų.
-         Netoli yra Amalvo botaninis–zoologinis draustinis, kuris įeina į Žuvinto biosferos rezervatą (4km), Varnupių piliakalnis (4 km) bei Marijampolės žirgynas (5km).
-         Sodyba įkurta 1936 metais vieno stambaus ūkininko, kuris valdė apie 200 ha ūkį. Po to buvo ištremtas į Sibirą. Karo metu čia buvo įsikūrusi mokyklėlė, o vėliau kolūkio kontora.
-         Sodyba pradėta puoselėti ir restauruoti nuo 2005 metų.

Ai, ką čia daugiau rašyti, geriau vieną kartą pamatyti, negu šimtą kartų išgirsti! Maloniai kviečiame atvykti ir įvertinti.
Šeimininkai Naumavičiai
Bukonių g. 1 Bukonių k., Marijampolės savivaldybė
Tel. +370 610 08806, +370 616 53100
EL. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

 

www.marijampolieciai.lt

 
Taip pat skaitykite
  • Pause
  • Previous
  • Next
1/3
Marijampolės miesto vietos veiklos strategijos įgyvendinimas įgauna pagreitį: paskelbtas III kvietimas teikti projektinius pasiūlymus (0)

Dar 2019 metais asociacijos „Marijampolės miesto vietos veiklos grupė“ įgyvendindamas projektas „Marijampolės miesto vietos plėtros strategijos įgyvendinimo administravimas“ įgavo pagreitį.

daugiau..
 

REKOMENDUOJAME PROFESIONALUS

Reklaminis skydelis

Rekomenduojame

Reklaminis skydelis

Marijampolės Miesto Meniu

Reklaminis skydelis

Kinas Marijampolėje

 

SPINDULIO KINO TEATRE VASARIO 22–28 DIENOMIS

Didžiojoje salėje:

Parkas GYVAI

 

PARKAS GYVAI 2016

Parkas gyvai sugrįžta į Marijampolę!

Orai

Orai, orų prognozė Marijampolėje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Kaune - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Vilniuje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Šiauliuose - Orai24.lt

 Orai, orų prognozė Klaipėdoje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Palangoje - Orai24.lt

Reklama

 

 

 

 

 


JŪSŲ LAIŠKAI

Parašykite mums

Foto galerija


Teisinė pagalba