• default color
  • green color
  • red color

Marijampolieciai

Saturday
May 30th
Reklaminis skydelis
Pradžia Naujienos Įvairenybės Kurkime jaukesnę aplinką – paraiškos daugiabučių namų teritorijų apželdinimui – iki kovo 15 d.
Kurkime jaukesnę aplinką – paraiškos daugiabučių namų teritorijų apželdinimui – iki kovo 15 d. PDF Spausdinti Email
Trečiadienis, 26 Vasaris 2020 21:22

Marijampolės savivaldybės administracija kviečia Marijampolės miesto daugiabučių namų savininkų bendrijas ir daugiabučių namų administratorius teikti paraiškas daugiabučių namų teritorijų apželdinimui ir taip puošti savo aplinką medeliais bei krūmais.

Praėjusiais metais paraiškas pateikė 6 daugiabučių namų bendruomenės, kurias pasiekė daugiau nei 700 želdinių. 2019 m. dažniausiai pageidauti želdiniai buvo: kalninės ir paprastosios pušys, kadagiai, tujos, sakuros ir rododendrai. Kiekvieno daugiabučio namo aplinka apželdinta kūrybiškai ir savitai.

„Pernai metais pamatėme, kad susidomėjimas galimybe savo kiemus apželdinti norimais augalais ir suteikti aplinkai jaukumo buvo tikrai didelis. Jaučiame susidomėjimą ir šiemet, nes pernai ne visi norintys suspėjo pasiruošti reikiamus dokumentus, todėl šiemet paraiškų teikimą skelbiame ankščiau. Džiaugiuosi, kad gyventojai nori plėsti ir atnaujinti žaliąsias erdves“, - apie susidomėjimą daugiabučių namų teritorijų apželdinimu kalba Marijampolės savivaldybės meras Povilas Isoda.

Savivaldybės administracija nori prisidėti prie daugiabučių namų žaliųjų erdvių kūrimo ir atnaujinimo. Siekiama apželdinti daugiabučių namų teritorijas vietinėmis medžių ir krūmų rūšimis, suderinant spygliuočių ir lapuočių medžių rūšis, kad ir šiltuoju, ir šaltuoju metų laiku daugiabučių namų teritorijos būtų kuo žalesnės.

Daugiabučių namų bendrijoms, kurių teritorijose yra mažai žaliųjų plotų ir nėra tikslinga sodinti medžius ar krūmus, kurie ateityje trukdytų eksploatuoti pastatus ar inžinerinius tinklus, siūloma projekte numatyti žemaūges medžių ir krūmų rūšis.

Želdinių projekte turi būti aprašomi želdyno kūrimo ir (arba) tvarkymo darbai, jų atlikimo eilės tvarka, nurodoma apželdinimo darbų sąmatinė vertė, medžių ir (arba) krūmų rūšys, išvardijami numatomi darbai įkūrus želdyną.

Pildyti ir teikti paraiškas galite Marijampolės savivaldybės administracijos Aplinkotvarkos ir infrastruktūros skyriuje (J. Basanavičiaus a. 1, 408 kab.) iki š.m. kovo 15 dienos. Informacija teikiama telefonais: (8 343) 90 013, 8 686 11258.

 
Taip pat skaitykite
  • Pause
  • Previous
  • Next
1/3
Marijampolės miesto vietos veiklos strategijos įgyvendinimas įgauna pagreitį: paskelbtas III kvietimas teikti projektinius pasiūlymus (0)

Dar 2019 metais asociacijos „Marijampolės miesto vietos veiklos grupė“ įgyvendindamas projektas „Marijampolės miesto vietos plėtros strategijos įgyvendinimo administravimas“ įgavo pagreitį.

daugiau..
 

REKOMENDUOJAME PROFESIONALUS

Reklaminis skydelis

Rekomenduojame

Reklaminis skydelis

Marijampolės Miesto Meniu

Reklaminis skydelis

Kinas Marijampolėje

 

SPINDULIO KINO TEATRE VASARIO 22–28 DIENOMIS

Didžiojoje salėje:

Parkas GYVAI

 

PARKAS GYVAI 2016

Parkas gyvai sugrįžta į Marijampolę!

Orai

Orai, orų prognozė Marijampolėje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Kaune - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Vilniuje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Šiauliuose - Orai24.lt

 Orai, orų prognozė Klaipėdoje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Palangoje - Orai24.lt

Reklama

 

 

 

 

 


JŪSŲ LAIŠKAI

Parašykite mums

Foto galerija


Teisinė pagalba