• default color
  • green color
  • red color

Marijampolieciai

Wednesday
Jun 03rd
Reklaminis skydelis
Pradžia Naujienos Sveikata Vienkartiniams plastiko indams Taryba tarė – ne!
Vienkartiniams plastiko indams Taryba tarė – ne! PDF Spausdinti Email
Trečiadienis, 26 Vasaris 2020 21:29

Vasario 24 d. Marijampolės savivaldybės taryba priėmė neeilinį sprendimą – nutarė atsisakyti vienkartinių plastiko indų viešųjų renginių metu. Vienkartiniai plastiko gaminiai naudojami labai trumpą laiką, o išmesti suyra į mikroplastikus, kurie kaupiasi dirvožemyje, vandenyje ir su maistu grįžta ant visų mūsų stalo. Miesto švenčių metu susidaro dideli kiekiai vienkartinių plastiko indų atliekų, kurios kenkia ekosistemai, o 2019 m. gegužės 8 d. Europos Sąjungos taryba priėmė direktyvą, kuria siekiama mažinti plastikinių gaminių poveikį aplinkai.

Aplinkos apsaugos ir kaimo reikalų komiteto primininkas Karolis Dvylys sako, kad labai džiaugiasi priimtu sprendimu, kuris parodo aukštą savivaldybės vadovų ir politikų ekologinį sąmoningumą.

„Tikiuosi, kad Tarybos narių parodyta lyderystė persiduos ir Marijampolės savivaldybės gyventojams. Juos paskatins labiau rūpintis ir tausoti savo gyvenamąją aplinką, o verslui tai puikus šansas kurti tarpusavio pasitikėjimą, patenkinti pirkėjų lūkesčius ir tapti pavyzdžiu savivaldybės bendruomenei“, – priimtą sprendimą komentuoja K. Dvylys.

Siūlymui, kurį Aplinkos apsaugos ir kaimo reikalų komitetui pateikė Aplinkos ministras Kęstutis Mažeika, vienbalsiai pritarė tiek komitetas, tiek visa Savivaldybės taryba. Be to, kartu buvo įtvirtintas reikalavimas švenčių metu įrengti atliekų rūšiavimo konteinerius, kurie palengvins susidarančių atliekų surinkimą.

 
Taip pat skaitykite
  • Pause
  • Previous
  • Next
1/3
Marijampolės miesto vietos veiklos strategijos įgyvendinimas įgauna pagreitį: paskelbtas III kvietimas teikti projektinius pasiūlymus (0)

Dar 2019 metais asociacijos „Marijampolės miesto vietos veiklos grupė“ įgyvendindamas projektas „Marijampolės miesto vietos plėtros strategijos įgyvendinimo administravimas“ įgavo pagreitį.

daugiau..
 

REKOMENDUOJAME PROFESIONALUS

Reklaminis skydelis

Rekomenduojame

Reklaminis skydelis

Marijampolės Miesto Meniu

Reklaminis skydelis

Kinas Marijampolėje

 

SPINDULIO KINO TEATRE VASARIO 22–28 DIENOMIS

Didžiojoje salėje:

Parkas GYVAI

 

PARKAS GYVAI 2016

Parkas gyvai sugrįžta į Marijampolę!

Orai

Orai, orų prognozė Marijampolėje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Kaune - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Vilniuje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Šiauliuose - Orai24.lt

 Orai, orų prognozė Klaipėdoje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Palangoje - Orai24.lt

Reklama

 

 

 

 

 


JŪSŲ LAIŠKAI

Parašykite mums

Foto galerija


Teisinė pagalba