• default color
  • green color
  • red color

Marijampolieciai

Saturday
May 30th
Reklaminis skydelis
Pradžia Naujienos Sveikata Įgyvendintas Sveikatos rėmimo programos remiamas projektas
Įgyvendintas Sveikatos rėmimo programos remiamas projektas PDF Spausdinti Email
Trečiadienis, 05 Spalis 2016 00:00

Viešoji įstaiga „Sveikatingumo idėjos“ idėjos įgyvendino projektą „Sveikatingumo virusas“, kurio metu buvo siekiama skatinti Marijampolės gyventojus susipažinti su sveika mityba, ugdyti naujus sveikos ir fiziškai aktyvios gyvensenos įpročius, sumažinti laiko švaistymą prie televizijos, kompiuterių bei kitų naujųjų technologijų. Organizuoti orientacines varžybas, kad užkirsti kelią sėslaus gyvenimo įpročiams, susipažinti su rytine mankšta, ruošti sveikus vaisių kokteilius, jais pavaišinti projekto dalyvius.

Projekto „Sveikatingumo virusas“ renginiuose Marijampolės savivaldybės gyventojai, daugiausiai vaikai ir jaunuoliai, buvo skatinami pradėti keistis,  parodyta,  jog ne taip jau ir sunku gyventi sveikai, kasdien skiriant laiko sveikai gyvensenai.

Marijampolės gyventojai buvo supažindinti su sveika mityba, jos privalumais bei  fizinio aktyvumo, sveikos mitybos ir tinkamo gyvenimo būdo teikiama nauda, buvo organizuojama mankšta, orientacinės varžybos, gaminami vaisių kokteiliai, dalinamasi patirtimi ir įspūdžiais. Į projekto sveikatingumą skatinančias  veiklas pritraukta 60 įvairaus amžiaus Marijampolės savivaldybės gyventojų, vaikų bei jaunuolių. Siekiant Marijampolės savivaldybės gyventojams suteikti informacijos apie sveiko gyvenimo būdo svarbą, nutukimo pasekmes, suprantamai, kūrybiškai ir išsamiai perteikta reikalinga informacija apie sveikos mitybos įpročius bei žalingo gyvenimo sukeliamą neigiamą poveikį žmogaus sveikatai.

www.marijampolieciai.lt

 
Taip pat skaitykite
  • Pause
  • Previous
  • Next
1/3
Marijampolės miesto vietos veiklos strategijos įgyvendinimas įgauna pagreitį: paskelbtas III kvietimas teikti projektinius pasiūlymus (0)

Dar 2019 metais asociacijos „Marijampolės miesto vietos veiklos grupė“ įgyvendindamas projektas „Marijampolės miesto vietos plėtros strategijos įgyvendinimo administravimas“ įgavo pagreitį.

daugiau..
 

REKOMENDUOJAME PROFESIONALUS

Reklaminis skydelis

Rekomenduojame

Reklaminis skydelis

Marijampolės Miesto Meniu

Reklaminis skydelis

Kinas Marijampolėje

 

SPINDULIO KINO TEATRE VASARIO 22–28 DIENOMIS

Didžiojoje salėje:

Parkas GYVAI

 

PARKAS GYVAI 2016

Parkas gyvai sugrįžta į Marijampolę!

Orai

Orai, orų prognozė Marijampolėje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Kaune - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Vilniuje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Šiauliuose - Orai24.lt

 Orai, orų prognozė Klaipėdoje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Palangoje - Orai24.lt

Reklama

 

 

 

 

 


JŪSŲ LAIŠKAI

Parašykite mums

Foto galerija


Teisinė pagalba