• default color
  • green color
  • red color

Marijampolieciai

Monday
Jul 06th
Reklaminis skydelis
Pradžia Naujienos Sveikata Sveikuolių sąjunga 2015 metus skelbia Senjorų sveikatingumo metais
Sveikuolių sąjunga 2015 metus skelbia Senjorų sveikatingumo metais PDF Spausdinti Email
Pirmadienis, 22 Gruodis 2014 14:38

Sveikuolių sąjungos aktyvas, valdyba tradiciškai advento laikotarpiu renkasi į kelių dienų susitikimą Pažaislio vienuolyne, kad aptartų nuveiktus darbus, parengtų planus ateičiai, bei tinkamai pasiruoštų Šv. Kalėdų šventei. Tam labai tinkamas Lietuvos žolinčių akademijos prezidentės Danutės Kunčienės ruošiamas pasninkiškas, sveikas ir originalus valgis, kuriuo buvo maitinami gruodžio 19-21 d. susibūrimo dalyviai.

Lietuvos sveikuolių sąjunga (LSS) buvo viena iš iniciatorių, kad 2013-ieji metai Seimo paskelbti Sveikatingumo metais. Ši sveikatos banga banguoja ir toliau – šie 2014-ieji metai buvo skirti sveikai šeimai puoselėti ir vaikų sveikatingumui. O kitus, 2015-uosius metus Lietuvos sveikuolių sąjunga skelbia Senjorų sveikatingumo metais. Matydama, kad brandžių žmonių mūsų visuomenėje vis daugėja, svarbu, kad jų gyvenimo kokybė, sveikata būtų gera. Neretai senatvė asocijuojasi tik su ligomis, tačiau Lietuvos sveikuolių sąjunga turi daugybę pavyzdžių, kad pagyvenę žmonės gali būti sveiki, pajėgūs, besidomintys ir besidžiaugiantys gyvenimu jei jie praktikuoja sveiką gyvenimo būdą. Taip pat yra rezultatyvių metodikų ir patarimų, kurias galima taikyti vyresnio amžiaus žmonėms, kad jų sveikatą puoselėti ir stiprinti. Tai jos ir bus akcentuojamos bei skleidžiamos žiniomis bei praktiniais užsiėsimais Senjorų sveikatingumo metais.

Tradicinėje Palangos „ruonių“ šventėje 2015 m. vasario 13-15 d. bus švenčiamas ir Lietuvos sveikuolių sąjungos įsikūrimo 25 metų jubiliejus. LSS prezidentas Dainius Kepenis sako: „25 metų sukaktis jau tikrai solidus amžius organizacijai. Reikia aptarti pasiekimus, įvertinti nesėkmes, matyti ateities viziją, kaip visos valstybės mastu sveikatingumo kultūrą būtų galima diegti dar rezultatyviau. Tad kviesime visus į susibūrimą, kurie vienaip ar kitaip bendradarbiavo su mumis per 25 metus, kad Lietuva būtų sveikesnė.“

Taip pat Pažaislyje penktadienį vyko konferencija „Kartu mes galime daugiau“, kurioje Lietuvos sveikuolių sąjungos, kitų nevyriausybinių organizacijų ir savivaldybių visuomenės sveikatos biurų vadovai bei atstovai pristatė savo sėkmingas patirtis, pasikeitė nuomonėmis kaip būtų galima bendradarbiavimą vystyti dar geriau kitais metais.

 

www.marijampolieciai.lt

 
Taip pat skaitykite
  • Pause
  • Previous
  • Next
1/3
Marijampolės miesto vietos veiklos strategijos įgyvendinimas įgauna pagreitį: paskelbtas III kvietimas teikti projektinius pasiūlymus (0)

Dar 2019 metais asociacijos „Marijampolės miesto vietos veiklos grupė“ įgyvendindamas projektas „Marijampolės miesto vietos plėtros strategijos įgyvendinimo administravimas“ įgavo pagreitį.

daugiau..
 

REKOMENDUOJAME PROFESIONALUS

Reklaminis skydelis

Rekomenduojame

Reklaminis skydelis

Marijampolės Miesto Meniu

Reklaminis skydelis

Kinas Marijampolėje

 

SPINDULIO KINO TEATRE VASARIO 22–28 DIENOMIS

Didžiojoje salėje:

Parkas GYVAI

 

PARKAS GYVAI 2016

Parkas gyvai sugrįžta į Marijampolę!

Orai

Orai, orų prognozė Marijampolėje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Kaune - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Vilniuje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Šiauliuose - Orai24.lt

 Orai, orų prognozė Klaipėdoje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Palangoje - Orai24.lt

Reklama

 

 

 

 

 


JŪSŲ LAIŠKAI

Parašykite mums

Foto galerija


Teisinė pagalba