• default color
  • green color
  • red color

Marijampolieciai

Thursday
Jun 20th
Reklaminis skydelis
Pradžia Naujienos Sportas Futbolo šventė ,,Mano profesija”
Futbolo šventė ,,Mano profesija” PDF Spausdinti Email
Trečiadienis, 16 Lapkritis 2016 13:55

Įvairių profesijų atstovai rinkosi į tradicinę futbolo šventę „Mano profesija“, kuri vyko Vilkaviškio rajono Keturvalakių mokyklos-daugiafunkcio centro sporto salėje.

Trečiasis renginys pritraukė aštuonias komandas iš įvairių įstaigų ir rajonų. Daugumą šventės dalyvių sudarė moterys. Komandos varžėsi žaisdamos 4 prieš 4, o rungtynių metu galiojo kelios taisyklės: jeigu vartus saugoja moteris, vyras į vartus smūgiuoti negali; jeigu varžovų komandoje žaidžia visos moterys, tad varžovai į aikštelę taip pat turi išleisti visas moteris.

Komandos varžėsi suskirstytos į du pogrupius po keturias komandas. Pogrupyje A varžėsi Vilkaviškio rajono Bartninkų Jono Basanavičiaus mokyklos-daugiafunkcio centro, Alvito pagrindinės mokyklos, laikraščio „Santaka“ ir Marijampolės UAB laboratorijos „Antėja“ komandos. B pogrupyje susitiko Kauno rajono Kačerginės daugiafunkcio centro – seniūnijos, Marijampolės VšĮ „Sveikatingumo idėjos“, Vilkaviškio rajono Keturvalakių mokyklos-daugiafunkcio centro ir Vilkaviškio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro komandos.
Sužaidus rungtynes pogrupiuose paaiškėjo, kad šventės nugalėtojais tapo Vilkaviškio rajono Bartninkų Jono Basanavičiaus mokyklos-daugiafunkcio centro komanda, antros vietos prizai atiteko Marijampolės VšĮ „Sveikatingumo idėjos“ komandai, trečiąją vietą užėmė Kauno r. Kačerginės daugiafunkcio centro komanda. Komandos prizininkės apdovanotos MAFF įsteigtomis taurėmis ir medaliais.

Geriausios komandų žaidėjos apdovanotos judėjimo „Moterys už futbolą“ įsteigtais marškinėliais. Taigi asmeninius prizus gavo Vida Senkuvienė ir Aušra Biskienė iš Vilkaviškio r. Keturvalakių mokyklos-daugiafunkcio centro komandos, Rasa Akucevičiūtė iš Vilkaviškio r. Bartninkų Jono Basanavičiaus mokyklos-daugiafunkcio centro komandos, Žydrūnė Petrauskienė, atstovavusi Kauno r. Kačerginės daugiafunkcio centro-seniūnijos komandai, Rūta Kazlienė ir Inga Juškauskaitė iš Marijampolės VšĮ „Sveikatingumo idėjos“ komandos,  Lidija Stonkienė iš Marijampolės UAB laboratorija „Antėja“ komandos, Loreta Štrimaitienė iš laikraščio „Santaka“ komandos,  Žydrūnė Čekanavičienė ir Rasa Stumbrienė iš Vilkaviškio visuomenės sveikatos biuro komandos, Ingrida Kromelienė ir Ingrida Sabeckienė,Vilkaviškio r. Alvito pagrindinės mokyklos komanda.

Rezultatyviausia žaidėja tapo įmušusi 5 įvarčius Rasa Akucevičiūtė (Bartninkų komanda), o geriausiomis šventės žaidėjomis išrinktos Aušra Skamarakienė („Antėja“ komanda) ir Sandra Marcinkevičiūtė (VšĮ „Sveikatingumo idėjos“ komanda). Geriausiu žaidėju pripažintas Kastytis Azukas. Jiems įteikti „STIHL“ futbolo akademijos marškinėliai, judėjimo „Moterys už futbolą“ ir Lietuvos masinio futbolo asociacijos prizai..

Garbingiausio žaidėjo prizai atiteko Egidijui Eidukaičiui ir Mantui Laurynaičiui.
Dalyvių sveikata rūpinosi Vilkaviškio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro priežiūros specialistė Žydrūnė Čekanavičienė.

Renginį organizavo Marijampolės futbolo centro treneris ir Kauno r. Kačerginės daugiafunkcio centro sporto veiklos ir sveikatos organizatorius Martynas Karpavičius kartu su Vilkaviškio rajono Keturvalakių mokyklos-daugiafunkcio centro kūno kultūros mokytoju Povilu Melnyku.

Renginio rėmėjai – „STIHL“ futbolo akademija, VšĮ „Sveikatingumo idėjos“, Marijampolės apskrities futbolo federacija.

Renginio draugai – Lietuvos masinio futbolo asociacija ir judėjimas „Moterys už futbolą“.

www.marijampolieciai.lt

 
Taip pat skaitykite
  • Pause
  • Previous
  • Next
1/3
Atsigaivinti kviečia fontanai ir vandens kolonėlė (0)

Prasidėjus šiltajam metų sezonui ir orų prognozei žadant karščius išsigelbėjimu nuo karščio, atgaiva kūnui ir smagia pramoga tampa įvairūs vandens telkiniai.

daugiau..
 

MAN-GO vėl kartu!

Reklaminis skydelis

REKOMENDUOJAME PROFESIONALUS

Reklaminis skydelis

Rekomenduojame

Reklaminis skydelis

Marijampolės Miesto Meniu

Reklaminis skydelis

Kinas Marijampolėje

 

SPINDULIO KINO TEATRE VASARIO 22–28 DIENOMIS

Didžiojoje salėje:

Parkas GYVAI

 

PARKAS GYVAI 2016

Parkas gyvai sugrįžta į Marijampolę!

Orai

Orai, orų prognozė Marijampolėje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Kaune - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Vilniuje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Šiauliuose - Orai24.lt

 Orai, orų prognozė Klaipėdoje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Palangoje - Orai24.lt

Reklama

 

 

 

 

 


JŪSŲ LAIŠKAI

Parašykite mums

Foto galerija


Teisinė pagalba