• default color
  • green color
  • red color

Marijampolieciai

Monday
Apr 06th
Reklaminis skydelis
Pradžia Naujienos Sportas Startavo registracija: bėgimo entuziastai užplūs Marijampolės gatves
Startavo registracija: bėgimo entuziastai užplūs Marijampolės gatves PDF Spausdinti Email
Penktadienis, 26 Vasaris 2016 11:23

Startavo registracija į bėgimą „Bėgam už Marijampolę 2016“. Renginio organizatoriai asociacija „Marijampoliečiai“ kartu su Marijampolės lengvosios atletikos sporto klubu ir partneriais Marijampolės savivaldybe ir sporto centru „Sūduva“ trečius metus iš eilės

 

kviečia burtis bėgimo entuziastus iš įvairių Lietuvos miestų ir tapti šios gražios tradicijos kūrėjais.

Masinis bėgimas „Bėgam už Marijampolę 2016“ planuojamas sekmadienį, gegužės 29 dieną. Pagrindinis renginio tikslas - sudominti miesto gyventojus ir svečius bėgimo sportu, skatinti juos gyventi sveikiau ir aktyviau bei pritraukti dar daugiau svečių į tuo metu vykstančias Marijampolės miesto dienas. Šiais metais kviečiami bus ir partneriai iš kitų šalių, draugiškų, partnerystę su  Marijampole plėtojančių miestų.

„Bėgimas už Marijampolę išskirtinis tuo, kad jis vienintelis Marijampolėje suburia profesionalius sportininkus, mėgėjus, vaikus, šeimas ir neįgaliuosius į vieną vietą. Tai tapo gražia miesto šventė ir tradicija. Bėgimas yra išskirtinis tuo, kad tai nekomercinis renginys ir kiekvienais metais surinktos lėšos, kurios nepanaudojamos bėgimo organizavimui, skiriamos Marijampolės miesto gražinimui. Prieš metus šias lėšas dovanojome neįgaliųjų organizacijoms, siekdami jas paskatinti dar labiau tobulėti. Šiais metais planuojame padovanoti dovaną Marijampolės miesto erdvėms“, -  sako vienas iš bėgimo iniciatorių Ramūnas Burokas.

REGISTRUOTIS GALIMA ČIA

Pirmąkart masinis penkių kilometrų bėgimas už Marijampolės miestą surengtas 2014 metais. Jame dalyvavo daugiau nei du šimtai bėgimo entuziastų iš daugiau nei devynių Lietuvos miestų. Antrąkart vykusiame renginyje bėgimo distancija buvo padidinta ir buvo galima bėgti pasirinktinai – penkis arba dešimt kilometrų. Tų metų bėgimas išsiskyrė tuo, kad jame aktyviai dalyvavo vaikai bei mamytės su vežimėliais.

Šiais metais bėgimo organizatoriai žada pateikti dar daugiau siurprizų.Bus apdovanojami bėgikai, apsirengę įdomiausiais kostiumais, gausiausiai dalyvaujančios šeimos, organizacijos, įmonės. Renginio dieną lauks įvairios staigmenos, dalyviai bus pagerbti, apdovanojant juos specialiais rėmėjų prizais. Planuojamos rengti net trys bėgimo trasos: pusmaratonis 21,098 km, 10 km ir 5 km, kurios išsidėstys Marijampolės gatvėse. Таip pat bus rengiamas 500 m. neįgaliųjų ir vaikų bėgimas.
Po renginio marijampoliečiai ir miesto svečiai kviečiami apsilankyti Marijampolės miesto dienose, kuriose vyks amatininkų mugė, madų, muzikos bei sporto šou įvykiai.
Registruotis į bėgimą „Bėgam už Marijampolę 2016 “ galima internetinėje svetainėje www.marijampolieciai.lt.

2015 m. bėgimo akimirkas rasite ČIA

Ingrida Asipavičiūtė

www.marijampolieciai.lt

 
Taip pat skaitykite
  • Pause
  • Previous
  • Next
1/3
Patvirtinta grupės metinė/galutinė Marijampolės miesto vietos plėtros strategijos įgyvendinimo ataskaita už 2019 m. (0)

Marijampolės miesto vietos veiklos grupės metinė/galutinė Marijampolės miesto vietos plėtros strategijos įgyvendinimo ataskaita už 2019 metus.
Marijampolės miesto vietos plėtros strategijos įgyvendinimas 2019 metais įgavo pagreitį.

daugiau..
 

REKOMENDUOJAME PROFESIONALUS

Reklaminis skydelis

Rekomenduojame

Reklaminis skydelis

Marijampolės Miesto Meniu

Reklaminis skydelis

Kinas Marijampolėje

 

SPINDULIO KINO TEATRE VASARIO 22–28 DIENOMIS

Didžiojoje salėje:

Parkas GYVAI

 

PARKAS GYVAI 2016

Parkas gyvai sugrįžta į Marijampolę!

Orai

Orai, orų prognozė Marijampolėje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Kaune - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Vilniuje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Šiauliuose - Orai24.lt

 Orai, orų prognozė Klaipėdoje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Palangoje - Orai24.lt

Reklama

 

 

 

 

 


JŪSŲ LAIŠKAI

Parašykite mums

Foto galerija


Teisinė pagalba