• default color
  • green color
  • red color

Marijampolieciai

Tuesday
May 26th
Reklaminis skydelis
Pradžia Naujienos Sportas Važiuokime kartu Orientacinėse varžybose dviračiais!
Važiuokime kartu Orientacinėse varžybose dviračiais! PDF Spausdinti Email
Ketvirtadienis, 03 Liepa 2014 13:12

Atsibodo visą vasarą kiurksoti namuose? Laisvalaikį nori praleisti ne tik aktyviai, bet ir įdomiai? Tuomet būtent dabar yra puiki galimybė sudalyvauti Orientacinėse varžybose dviračiais!

 


Šis renginys – tai grandiozinio projekto „Parkas gyvai“ dalis, o asociacija „Marijampoliečiai“ jį organizuoja jau antrus metus. „Parkas gyvai“ – renginių ciklas po atviru dangumi, kurį sudaro skirtingos veiklos ir renginiai: filmų demonstracijos, teatro pamokos ir spektaklis, džiazo ir Marijampolės talentų koncertai, orientacinės varžybos dviračiais. Kaip ir praeitais metais, šiose organizacinėse varžybose dalyviai turės galimybę ne tik pramankštinti raumenis, bet ir geriau pažinti Marijampolę ir naujai atrasti savo miestą.

Šio projekto tikslas - organizuoti užimtumą Marijampolės mieste, „ištraukti“ žmones iš namų, pakviesti juos pažinti miestą, o Poezijos parką paversti patrauklia erdve saviraiškai, socialinės atsakomybės ugdymui ir bendruomeniškumo stiprinimui.

Praeitais metais organizuotas tokio pobūdžio renginys buvo pirmasis Marijampolėje orientacinis žygis dviračiais. Jis sulaukė itin didelio marijampoliečių susidomėjimo ir paįvairino gyventojų kasdienybę: „Miestiečiai noriai įsitraukia į organizuojamas veiklas, džiaugiasi vieni kitų pergale, o ypatingai svarbu, kad dalyvauja tiek jaunesnio, tiek ir vyresnio amžiaus žmonės“, - praeitais metais sėkmingai pavykusiu renginiu džiaugėsi asociacijos „Marijampoliečiai“ vadovė Vaida Kelerytė.

Visus norinčius dalyvauti Orientacinėse varžybose dviračiais ir šiais metais kviečiame startuoti liepos 16 d. 19.00 val. Poezijos parke, prie paminklo V. Kernagiui atminti. Renginyje gali dalyvauti asmenys ne jaunesni kaip 16 metų. Taip pat nepamirškite atsinešti šviesą atspindinčios liemenės! Kad laikas neprailgtų ir minti dviračio pedalus būtų smagiau, pasikvieskite dar vieną porą rankų ir kojų! Nepamirškite šypsenų, geros nuotaikos ir, žinoma, gero oro! Išankstinė registracija www.marijampolieciai.lt nuo liepos 3 d. Registracijos anketą galite rasti ČIA

Urtė Korsakovaitė

www.marijampolieciai.lt

Varžybų draugai:


 
Taip pat skaitykite
  • Pause
  • Previous
  • Next
1/3
Marijampolės miesto vietos veiklos strategijos įgyvendinimas įgauna pagreitį: paskelbtas III kvietimas teikti projektinius pasiūlymus (0)

Dar 2019 metais asociacijos „Marijampolės miesto vietos veiklos grupė“ įgyvendindamas projektas „Marijampolės miesto vietos plėtros strategijos įgyvendinimo administravimas“ įgavo pagreitį.

daugiau..
 

REKOMENDUOJAME PROFESIONALUS

Reklaminis skydelis

Rekomenduojame

Reklaminis skydelis

Marijampolės Miesto Meniu

Reklaminis skydelis

Kinas Marijampolėje

 

SPINDULIO KINO TEATRE VASARIO 22–28 DIENOMIS

Didžiojoje salėje:

Parkas GYVAI

 

PARKAS GYVAI 2016

Parkas gyvai sugrįžta į Marijampolę!

Orai

Orai, orų prognozė Marijampolėje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Kaune - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Vilniuje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Šiauliuose - Orai24.lt

 Orai, orų prognozė Klaipėdoje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Palangoje - Orai24.lt

Reklama

 

 

 

 

 


JŪSŲ LAIŠKAI

Parašykite mums

Foto galerija


Teisinė pagalba