• default color
  • green color
  • red color

Marijampolieciai

Tuesday
May 26th
Reklaminis skydelis
Pradžia Naujienos Sportas Apdovanoti geriausi 2013-ųjų metų Marijampolės sportininkai
Apdovanoti geriausi 2013-ųjų metų Marijampolės sportininkai PDF Spausdinti Email
Pirmadienis, 27 Sausis 2014 14:10

Sausio 16 dieną Marijampolės kino teatre „Spindulys“ vyko renginys, kurio metu pagerbti geriausi praėjusių metų sportininkai. Pasidžiaugti 2013-ųjų sportiniais laimėjimais į šventę susirinko Savivaldybės Tarybos ir administracijos atstovai, sportininkai, treneriai, tėvai, draugai, svečiai.

 

Sportininkų pagerbimo renginį pradėjęs Sporto skyriaus vedėjas Vytautas Papečkys, pasidžiaugė, kad laimėjimų sporto srityje iš tiesų pasiekta ne tik daug, bet ir daug linkėjo, kad 2014 metais žirgas sportininkus nuneštų juos į naujas išsvajotas pergales. Visi sveikinę sportininkus linkėjo sėkmingų 2014-ųjų metų ir pergalių sportinėje karjeroje. „Visiem sportininkams linkių stiprios - arklio sveikatos, kad nebūtų traumų, dėl kurių dažnai nukenčia sportinė forma. Toliau garsinkit mūsų miesto ir Lietuvos vardą“, - kalbėjo Savivaldybės meras Vidmantas Brazys. Savivaldybės mero pavaduotojas Sigitas Valančius, pasidžiaugė, kad Marijampolės mieste kultivuojama tiek daug sporto šakų, kuo dažnai negali patikėti kitų savivaldybių administracijų atstovai, o sportininkai ir jų treneriai bendrų darbų kasmet pasiekia aukštų sportinių rezultatų. Visus sportininkus pasveikinti atvykęs Seimo narys Albinas Mitrulevičius pasidžiaugė, kad šis geriausių sportininkų pagerbimo renginys tampa gražia tradicija ir įteikė specialias padėkas sportininkams Tomui Miežlaiškiui bei Rokui Kostiuškevičiui. Nuoširdžiausios sėkmės sportininkams linkėjo ir administracijos direktorius Metas Ražinskas.

Šventiniame renginyje už geriausius 2013 m. sportinius laimėjimus apdovanoti:

sklandymo sportas – Deimantė Valūnaitė (A.Gustaičio jaunųjų aviatorių klubas), Lietuvos vaikų pirmenybėse 1 vieta (treneris Mindaugas Karčiauskas),

buriavimo sportas – Matas Luckus (Buriuotojų klubas), regatų nugalėtojas (treneris Rimantas Dovydaitis),

dziudo imtynės – Justinas Zdanevičius (Sporto centras„Sūduva“), įvairių turnyrų nugalėtojas (trenerė Zinaida Grinevičienė),

dviračių sportas – Mykolas Račiūnas (Sporto centras„Sūduva“), Lietuvos jaunių čempionatas 1 ir 3 vietos, Lietuvos jaunių žaidynių čempionas (treneris Algis Virbickas),

karatė sportas – Šarūnas Vaitulionis (Sporto klubas „Tornadas“), Lietuvos jaunių čempionatas 2 vieta, Europos čempionato dalyvis, Lietuvos rinktinės narys (treneris Valius Rudys),

plaukimo sportas – Eglė Švedaitė (Sporto mokykla), Lietuvos jaunių pirmenybės 1 vieta, Lietuvos jaunių sporto žaidynės 2 vieta (treneris Pijus Urbonas), šachmatų sportas – Paulius Pultinevičius (Žaidimų sporto mokykla ), Lietuvos vaikų čempionas, Baltijos šalių čempionatas 3 vieta (treneris Rolandas Martinkus),

šaškių sportas – Audrius Domarkas (Žaidimų sporto mokykla ), Lietuvos vaikų čempionatas 1 vieta, Europos šimtalangių šaškių čempionatas 5 vieta (treneris Vitas Labutis),

lengvoji atletika – Tomas Vasiliauskas (Sporto centras „Sūduva“), Lietuvos jaunimo pirmenybės 2 vieta, Europos jaunimo Olimpinis festivalis 5 vieta, Lietuvos jaunių žaidynės 1 vieta (treneris Arvydas Šedys),

tinklinio sportas – Mindaugas Navickas (Žaidimų sporto mokykla), Lietuvos II lyga pirmenybės 3 vieta (treneris Romas Sujeta),

orientavimosi sportas – Karolis Storpirštis (Klubas „Javonis“), Lietuvos jaunimo čempionatas 1 ir 2 vietos, Lietuvos jaunimo rinktinės narys (treneris Gintautas Ūsas),

ledo ritulys – Kęstutis Karpavičius (ledo ritulio klubas „Marijampolės „Sūduva“),

tenisas – Mindaugas Simanaitis (Teniso klubas), turnyrų nugalėtojas, veteranai – Vilmantas Krasauskas (Klubas „Torpedos“),

Tarptautinių veteranų plaukimo varžybų prizininkas, krepšinis (vyrai) – Marius Valukonis (Komanda „Sūduva-Mantinga“), Naudingiausias Lietuvos nacionalinės krepšinio lygos žaidėjas,

krepšinis (moterys) – Ela Briedytė (Klubas „BC  Sūduva), Lietuvos moterų krepšinio lygos žaidėja,

futbolas – Tomas Radzinevičius, futbolo komandos „Sūduva“ kapitonas,

baidarių irklavimas – Ieva Juškaitė (Sporto mokykla), Lietuvos čempionatas 2 ir 3 vietos, Pasaulio jaunučių „Olimpinių vilčių“ varžybų 14 vieta (Lietuvos nusipelnęs treneris  Benius Jankevičius),

galiūnų sportas – Saulius Brusokas, Lietuvos čempionatas 3 vieta, graikų-romėnų imtynės –  Mantas Varnagiris  (Sporto centras„Sūduva“), Lietuvos čempionatas 3 vieta (treneris Vitas Adomavičius),

regbis – Gintarė Puzaraitė (Žaidimų sporto mokykla), Lietuvos čempionatas 2 vieta, Lietuvos rinktinės narė,

šaudymo sportas – Marijus Paplauskas, Lietuvos čempionas (treneris  Donatas Vaitkevičius),

boksas – Tautvydas Stepšys (Sporto centras„Sūduva“), Lietuvos čempionas (Tarptautinės kategorijos treneris Viktoras Grinevičius),

jėgos trikovė – Tautvydas Petrauskas, Lietuvos čempionas ir rekordininkas (treneris Audrius Vosylius), sunkioji atletika – Vincentas Skirka (Sporto centras  „Sūduva), Lietuvos jaunių sporto žaidynės 1 vieta, Lietuvos čempionatas 1 vieta (Tarptautinės kategorijos  treneris  Alvydas Kirkliauskas),

neįgaliųjų sportas – Juozas Klimašauskas (Klubas „Šešupė“), Lietuvos neįgaliųjų žaidynės 1 vieta (treneris Juozas Abramavičius),

neįgaliųjų sportas – Artūras Krutulis (Klubas „Siekis“), Lietuvos čempionatas 1 vieta (100 m.), Fitneso čempionatas (trenerė Greta Malinauskienė),

parašiutų sportas - Marijampolės aeroklubo komanda, Lietuvos čempionatas 1 vieta (vadovas Alvydas Danilaitis), žirginis sportas – Nerijus Šipaila, Pasaulio taurės etapų prizininkas, Lietuvos čempionas, Muai Thai – Saulius Urbonas (sporto klubas „Remeris“), Pasaulio vaikų čempionatas 3 vieta (treneris Remigijus Kulikauskas),

automobilių  sportas – Dainius Pilipavičius (Klubas „Ugira kross“), Baltijos šalių čempionas (vadovas Zenonas Sinkevičius), kultūrizmas – Elena Stasiukynienė (Tauras), Pasaulio čempionatas 4 vieta,

klasikinis kultūrizmas – Dainius Matulionis (Klubas „Tauras“), Europos jaunimo čempionatas 2 vieta, Lietuvos čempionas, kūno rengyba (fitnesas) – Vilma Šalaševičiūtė („Tauras“), Europos kultūrizmo ir fitneso čempionatas 4 vieta, Lietuvos čempionė (treneris Rinaldas Česnaitis),

svarsčių kilnojimas – Tomas Miežlaiškis, Europos ir Pasaulio veteranų čempionas,

karšto oro balionai - Rokas Kostiuškevičius (Oreivių klubas), Europos čempionas (treneris Rimas Kostiuškevičius).

 

Marijampolės savivaldybės Viešųjų ryšių tarnybos informacija.

 
Taip pat skaitykite
  • Pause
  • Previous
  • Next
1/3
Marijampolės miesto vietos veiklos strategijos įgyvendinimas įgauna pagreitį: paskelbtas III kvietimas teikti projektinius pasiūlymus (0)

Dar 2019 metais asociacijos „Marijampolės miesto vietos veiklos grupė“ įgyvendindamas projektas „Marijampolės miesto vietos plėtros strategijos įgyvendinimo administravimas“ įgavo pagreitį.

daugiau..
 

REKOMENDUOJAME PROFESIONALUS

Reklaminis skydelis

Rekomenduojame

Reklaminis skydelis

Marijampolės Miesto Meniu

Reklaminis skydelis

Kinas Marijampolėje

 

SPINDULIO KINO TEATRE VASARIO 22–28 DIENOMIS

Didžiojoje salėje:

Parkas GYVAI

 

PARKAS GYVAI 2016

Parkas gyvai sugrįžta į Marijampolę!

Orai

Orai, orų prognozė Marijampolėje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Kaune - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Vilniuje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Šiauliuose - Orai24.lt

 Orai, orų prognozė Klaipėdoje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Palangoje - Orai24.lt

Reklama

 

 

 

 

 


JŪSŲ LAIŠKAI

Parašykite mums

Foto galerija


Teisinė pagalba