• default color
  • green color
  • red color

Marijampolieciai

Wednesday
Jun 03rd
Reklaminis skydelis
Pradžia Naujienos Sportas „Olimpinių žaidynių“ maratonas finišavo Šunskuose
„Olimpinių žaidynių“ maratonas finišavo Šunskuose PDF Spausdinti Email
Pirmadienis, 26 Rugpjūtis 2013 17:18

Rugpjūčio 25 d. baigėsi „Olimpinių žaidynių“ trilogija. Šunskuose vykusioje trečiojoje šventėje vėl netrūko nei dalyvių, nei žiūrovų, nei geros nuotaikos.

 


Šunskuose, kaip Liudvinave ir Želsvoje buvo varžomasi: krepšinio (3x3), futbolo (6x6), tinklinio (2x2) bei šachmatų ir šaškių (1x1) rungtyse. Šviežiai pastatytame „Naujajame parke“ dalyvių vėl susirinko gerokai per šimtą.

Po įžanginės organizatorių ir Šunskų miestelio seniūno Rimanto Lekecko kalbos buvo duotas startas visų sportų šakų atstovams pradėti varžytuves dėl stipriausiųjų vardo. Tradiciškai greičiausiai savo santykius išsiaiškino šaškių ir šachmatų dalyviai. Jais tapo Klemas Valius ir Augustas Vaškevičius.

Po geros valandos paaiškėjo krepšinio rungties nugalėtojai, jais tapo nė vieno pralaimėjimo nepatyrusi „Garaže nerūkoma“ komanda. Po krepšinio, visų akys nukrypo į futbolo ir tinklinio aikšteles kur toliau virte virė aršios kovos dėl teisės vadintis stipriausiais. Sužaidus net 26 futbolo mačus, paaiškėjo, jog stipriausia komanda tapo „Arsenalas“.

Daugiausiai laiko trukusiose tinklinio varžybose buvo žaidžiama vyrų ir moterų pogrupiuose. Moterų grupėje stipriausia buvo „Tinklinio klubas“, o vyrų „Bazuka“. Visi nugalėtojai buvo apdovanoti atminimo taurėmis, medaliai bei vertingai ir profesionaliais „Molten“ kamuoliais.

„Olimpinės žaidynės“ - tai Všį „Sveikatingumo idėjos“ vykdoma iniciatyva, kuria siekiama populiarinti įvairias sporto šakas bei skatinti žmones aktyviai leisti laisvalaikį Lietuvos kaimuose ir miesteliuose. Organizatoriai dėkoja visiems dalyviams už aktyvumą švenčių metu ir linki visokeriopos sėkmės ne tik sporte, bet ir asmeniniame gyvenime.


Projektą finansuoja:

Projektą įgyvendina:

 
Taip pat skaitykite
  • Pause
  • Previous
  • Next
1/3
Marijampolės miesto vietos veiklos strategijos įgyvendinimas įgauna pagreitį: paskelbtas III kvietimas teikti projektinius pasiūlymus (0)

Dar 2019 metais asociacijos „Marijampolės miesto vietos veiklos grupė“ įgyvendindamas projektas „Marijampolės miesto vietos plėtros strategijos įgyvendinimo administravimas“ įgavo pagreitį.

daugiau..
 

REKOMENDUOJAME PROFESIONALUS

Reklaminis skydelis

Rekomenduojame

Reklaminis skydelis

Marijampolės Miesto Meniu

Reklaminis skydelis

Kinas Marijampolėje

 

SPINDULIO KINO TEATRE VASARIO 22–28 DIENOMIS

Didžiojoje salėje:

Parkas GYVAI

 

PARKAS GYVAI 2016

Parkas gyvai sugrįžta į Marijampolę!

Orai

Orai, orų prognozė Marijampolėje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Kaune - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Vilniuje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Šiauliuose - Orai24.lt

 Orai, orų prognozė Klaipėdoje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Palangoje - Orai24.lt

Reklama

 

 

 

 

 


JŪSŲ LAIŠKAI

Parašykite mums

Foto galerija


Teisinė pagalba