• default color
  • green color
  • red color

Marijampolieciai

Saturday
May 30th
Reklaminis skydelis
Pradžia Naujienos Politika Savivaldybės tarybos veiklos prioritetai – atsakingi ir ambicingi
Savivaldybės tarybos veiklos prioritetai – atsakingi ir ambicingi PDF Spausdinti Email
Pirmadienis, 26 Rugpjūtis 2019 20:29

Marijampolės savivaldybės taryba 2019 m. rugpjūčio 26 d.  posėdyje patvirtino 2019-2023 metų veiklos prioritetus Savivaldybės tarybos kadencijos laikotarpiui. Pasak Savivaldybės mero Povilo Isodos, taip užbrėžti labai atsakingi bei ambicingi tikslai, po kurių įgyvendinimo teigiamą rezultatą galėtų pajausti kiekvienas marijampolietis savo kasdieniame gyvenime.

Ateinančiais ketveriais metais savivaldybės veikla bus orientuota į verslo plėtrą, taip siekiant pritraukti kuo daugiau investuotojų bei sukuriant efektyvias darbo vietas, traukiančias į gimtąjį miestą sugrįžti jaunus žmones. Tarp prioritetų išskirtas užtikrintas ikimokyklinis ugdymas visiems savivaldybės vaikams, taip pat, didėjanti švietimo, kultūros ir sporto paslaugų kokybė bei prieinamumas leidžia tikėtis aukštesnių akademinių rezultatų ir aktyvesnio jaunimo užimtumo.

Kitas iš pagrindinių Savivaldybės prioritetų – daugiafunkcinės sporto arenos statybos, kurios miesto sportininkams atvers naujus sportinius horizontus bei leis džiaugtis dar aukštesniais sportiniais pasiekimais ir Marijampolės miesto garsinimu ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje.

Kiekvieno žmogaus gyvenimo sąlygų gerinimas yra vienas iš esminių Savivaldybės uždavinių, tad kadencijos laikotarpiu bus siekiama gerinti gyvenamąją bei poilsio aplinką mieste ir kaimiškose vietovėse, taip pat, užtikrinti kokybišką geriamąjį vandenį visiems savivaldybės gyventojams.

Sėkmingas Marijampolės miesto savivaldybės veiklos planavimas yra viena iš pagrindinių priemonių, leidžiančių pasiruošti efektyviems ir teisingiems pokyčiams. Aiškiai išreikšta Tarybos valia dėl savivaldybės veiklos krypties ketverius metus leis kryptingai planuoti ir įgyvendinti miesto gyventojų lūkesčius.

Marijampolės savivaldybės administracijos
Komunikacijos skyrius

 
Taip pat skaitykite
  • Pause
  • Previous
  • Next
1/3
Marijampolės miesto vietos veiklos strategijos įgyvendinimas įgauna pagreitį: paskelbtas III kvietimas teikti projektinius pasiūlymus (0)

Dar 2019 metais asociacijos „Marijampolės miesto vietos veiklos grupė“ įgyvendindamas projektas „Marijampolės miesto vietos plėtros strategijos įgyvendinimo administravimas“ įgavo pagreitį.

daugiau..
 

REKOMENDUOJAME PROFESIONALUS

Reklaminis skydelis

Rekomenduojame

Reklaminis skydelis

Marijampolės Miesto Meniu

Reklaminis skydelis

Kinas Marijampolėje

 

SPINDULIO KINO TEATRE VASARIO 22–28 DIENOMIS

Didžiojoje salėje:

Parkas GYVAI

 

PARKAS GYVAI 2016

Parkas gyvai sugrįžta į Marijampolę!

Orai

Orai, orų prognozė Marijampolėje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Kaune - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Vilniuje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Šiauliuose - Orai24.lt

 Orai, orų prognozė Klaipėdoje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Palangoje - Orai24.lt

Reklama

 

 

 

 

 


JŪSŲ LAIŠKAI

Parašykite mums

Foto galerija


Teisinė pagalba