• default color
  • green color
  • red color

Marijampolieciai

Saturday
May 30th
Reklaminis skydelis
Pradžia Naujienos Politika Naujausi Marijampolės savivaldybės tarybos priimti sprendimai
Naujausi Marijampolės savivaldybės tarybos priimti sprendimai PDF Spausdinti Email
Antradienis, 28 Lapkritis 2017 15:36

Žengtas pirmas žingsnis link naujos Savivaldybės administracijos struktūros
Lapkričio 27 d. vykusiame Marijampolės savivaldybės tarybos posėdyje buvo patvirtintas sprendimas dėl Marijampolės savivaldybės administracijos struktūros pakeitimo. Siekiant užtikrinti efektyvesnį ir kokybiškesnį administracinių procesų valdymą, buvo nuspręsta atsisakyti departamentų. Šis sprendimas įsigalios 2018 m. vasario 1 d. Kaip posėdyje teigė klausimą pristatęs Savivaldybės administracijos direktorius Karolis Podolskis, struktūriniai pokyčiai buvo reikalingi, nes būtina trumpinti sprendimų priėmimo grandį. Atsisakius Architektūros ir urbanistikos, Finansų ir biudžeto, Ūkio, Socialinių reikalų, Švietimo, kultūros ir sporto, Teisės departamentų, bus naikinamos 6 departamentų direktorių ir 6 departamentų specialistų pareigybės. Anot administracijos direktoriaus, nuosekliai bus peržiūrimos ir skyrių funkcijos, kad darbas taptų dar efektyvesnis. „Procesas nelengvas, jam reikia ne vienos dienos, bet mes turime žiūrėti į priekį", - sakė administracijos vadovas. Administracijos direktoriui pritarė Savivaldybės mero pavaduotojas Romualdas Makauskas, sakydamas, kad bet kokios organizacijos struktūra, nesikeičianti 15-ka metų, tampa neefektyvi.

Šilumai tiekti - du nauji katilai

Tarybos posėdyje buvo pritarta UAB „Litesko" filialo „Marijampolės šiluma" katilinės rekonstrukcijos, įrengiant du 15 MW vandens šildymo katilus su dūmų ekonomaizeriais, investiciniam planui. Tokiu būdu bus apsisaugota nuo nemalonių netikėtumų teikiant šilumą Marijampolės gyventojams, kadangi senieji centralizuoto šilumos tiekimo katilai darosi ne visai patikimi - tą nustatė įmonėje apsilankiusi speciali savivaldybės komisija, o nuo 2023 m. katilams per 50 MW įsigalios daug griežtesni Europos Parlamento reikalavimai dėl pramoninių išmetamų į aplinkos orą teršalų.

Turėsime dar vieną Garbės pilietį


Taryba pritarė Mantingos labdaros ir paramos fondo bei Marijampolės savivaldybės apdovanojimų komisijos siūlymui suteikti Marijampolės garbės piliečio vardą UAB „Mantinga" valdybos pirmininkui Klemencui Agentui už svarų indėlį kuriant Marijampolės savivaldybės gyventojų ekonominę, socialinę, kultūrinę ir dvasinę gerovę. Garbingas apdovanojimas bus įteikiamas metų padėkos renginyje gruodžio 15 d.

Pritarta lopšelio-darželio „Rasa“ modernizavimu
i

Taryba pritarė Savivaldybės administracijos rengiamam projektui „Marijampolės vaikų lopšelio-darželio „Rasa“ modernizavimas“. Projekto pagalba bus siekiama pagerinti vaikų ugdymo sąlygas šioje įstaigoje, modernizuojant infrastruktūrą ir aprūpinant priemonėmis, skatinančiomis vaikų kūrybiškumą ir savireguliaciją. Europos Sąjungos struktūrinių fondų parama sieks 85 proc. Savivaldybei teks prisidėti nuosavų lėšų iš Marijampolės savivaldybės 2018–2020 metų biudžetų.

Viešųjų ryšių tarnyba

 
Taip pat skaitykite
  • Pause
  • Previous
  • Next
1/3
Marijampolės miesto vietos veiklos strategijos įgyvendinimas įgauna pagreitį: paskelbtas III kvietimas teikti projektinius pasiūlymus (0)

Dar 2019 metais asociacijos „Marijampolės miesto vietos veiklos grupė“ įgyvendindamas projektas „Marijampolės miesto vietos plėtros strategijos įgyvendinimo administravimas“ įgavo pagreitį.

daugiau..
 

REKOMENDUOJAME PROFESIONALUS

Reklaminis skydelis

Rekomenduojame

Reklaminis skydelis

Marijampolės Miesto Meniu

Reklaminis skydelis

Kinas Marijampolėje

 

SPINDULIO KINO TEATRE VASARIO 22–28 DIENOMIS

Didžiojoje salėje:

Parkas GYVAI

 

PARKAS GYVAI 2016

Parkas gyvai sugrįžta į Marijampolę!

Orai

Orai, orų prognozė Marijampolėje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Kaune - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Vilniuje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Šiauliuose - Orai24.lt

 Orai, orų prognozė Klaipėdoje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Palangoje - Orai24.lt

Reklama

 

 

 

 

 


JŪSŲ LAIŠKAI

Parašykite mums

Foto galerija


Teisinė pagalba