• default color
  • green color
  • red color

Marijampolieciai

Monday
Apr 24th

 

 

Pradžia Naujienos Politika Susipažinkime: Vicemeras Povilas ISODA - komandos žaidėjas
Susipažinkime: Vicemeras Povilas ISODA - komandos žaidėjas PDF Spausdinti Email
Vartotojo vertinimas: / 8
BlogiausiasGeriausias 
Trečiadienis, 14 Gruodis 2016 14:31

Interviu su Marijampolės savivaldybės vicemeru Povilu ISODA.

Daugiau kaip mėnesį sirguliavus merui jį vadavo vicemeras Povilas Isoda. Kokia ji, savivaldybės vadovo, kad ir laikino, duona?
-Sunki, nes, kaip bebūtų, su meru visada suderiname pozicijas. Antai įvairių raštų, kuriuos turėjau peržiūrėti, kiekis išaugo trigubai. Būdamas tik vicemeru, dokumentų taip pat gaudavau, tačiau juos pasirašydavo meras. Dabar tai daryti teko man. Atitinkamai prisiimti atsakomybę. Tačiau dėl esminių sprendimų, pavyzdžiui, susijusių su finansais, telefonu tardavausi su meru.

Vadovavote iš eilės dviem savivaldybės tarybos posėdžiams. Tai nekėlė problemų?
-Man patinka tarybos posėdžiai, jaučiu malonumą juose dalyvaudamas, nes klausimai, atsakymai, diskusijos yra demokratija. Vesti posėdžius nėra sunku. Sudėtingiau, kai ateina žmonės, prašantys padėti išspręsti vieną ar kitą problemą, o tu  ne viską gali padaryti.
Gyventojų, ateinančių į priėmimus mano laikino vadovavimo savivaldybei laikotarpiu, sumažėjo maždaug penkis kartus. Matyt, ir dėl to, kad priima ne meras, o pavaduotojas, ir dėl mano pozicijos.
Aš, pavyzdžiui, nesiimu daryti išimtis socialinio būsto prašančiam žmogui, nes yra atitinkama eilė. Nemanau, kad atėjusieji prašyti visais atvejais yra prastesnėje padėtyje, negu tie, kurie laukia eilėje. Galvoju, kad vis praleisdami į priekį „drąsiuosius“, kurie ateina į savivaldybę, skriaudžiame paprastus žmones, kurių daug pažįstu, nes esu kilęs iš kaimo. Antai motina, dirbanti pusantros pamainos, kad išlaikytų keturis savo vaikus, gal net neturi kada pagalvoti apie apsilankymą savivaldybėje, o kilus tokiai minčiai, ją nuveja, nes įsitikinusi, kad neturi tinkamo drabužio. Ir toliau kantriai eilėje laukia būsto, kurio gali ir nesulaukti.
Mes, užimantys aukštus postus savivaldybėje, turime spręsti ne atskirų žmonių problemas – taip tampame socialiniais darbuotojais, o tobulinti atitinkamą sistemą. 

Kartais neoficialiai este įvardijamas Vidmanto Brazio įpėdiniu mero poste. Kaip į tai reaguojate ir ar yra tokia tikimybė?
-Man pasisekė, kad anksti atėjau į politiką ir dirbau šalia daug šioje srityje pasiekusių, patyrusių žmonių, pavyzdžiui, mero. Išrinktas į dabartines pareigas suprantu, kad marijampoliečiai sudarė su manimi ketverių metų sutartį. Aš turiu padaryti viską, ką sugebu, kad pateisinčiau pasitikėjimą negalvodamas, kaip man seksis ateityje.
Kas bus keliamas kandidatu į mero pareigas kituose savivaldos rinkimuose, po vidinių diskusijų spręs Socialdemokratų partijos Marijampolės skyrius, kuriam priklausau. Aš nuo studijų Marijampolės kolegijoje laikų esu komandos žaidėjas. O kad sklinda kalbos apie mane kaip įpėdinį... Malonu, tačiau to nesureikšminu.

Per spalio mėnesį vykusių Seimo rinkimų antrąjį ratą daug ką labai nustebinote   agituodamas miesto gyventojus balsuoti už socialdemokratų oponentų - konservatorių kandidatą Andrių Vyšniauską. Kodėl, juk jis nemažai kritikuoja Jūsų atstovaujamą valdančiąją savivaldybės tarybos daugumą?
Mūsų su Andriumi vertybiniai dalykai skiriasi labai ryškiai. Aš to neslepiu. Tačiau, mano galva, jis geresnis politikas nei kitas buvęs kandidatas į Seimą. Kritikuodamas mūsų sprendimus, A. Vyšniauskas strateginiais klausimais, pavyzdžiui, dėl Laisvosios ekonominės zonos, palaikė racionalius sprendimus, atitinkančius bendruomenės interesus.
Kritikos nesureikšminu - dirbdamas šalia mero, iš jo išmokau pragmatizmo: užimant  tokį postą negalima užsigauti, laikyti kažkokį pyktį, mėginti kada nors atkeršyti.   

Buvote įdomaus pavadinimo asociacijos „Neribotų galimybių fondas“ steigėjas. Kuo ji užsiėmė, ar tikite, pavyzdžiui, savo neribotomis galimybėmis?
-Studijų laikais su bičiuliais turėjome daug gražių idėjų. Siekdami jas sparčiau ir efektyviau  įgyvendinti, susiorganizavome į būrį, rašėme projektus. Asociacijos pavadinimą, atsižvelgdamas į tai, kad nematėme savo veiklos ribų, sugalvojo Kęstutis Sabaliauskas, kuriam savo laiku įteiktas pirmuoju numeriu pažymėtas kolegijos baigimo diplomas. O atsakymas į antrąją klausimo dalį toks - galimybių  ribas žmonės nusibrėžia patys.

Peržiūrint Marijampolės savivaldybės interneto svetainėje talpinamą Jūsų biografiją, susidaro įspūdis, kad galimybių nelaukiate, jas kuriate pats... Iš kur toks iniciatyvumas?
-Vidurinėje mokykloje nebuvau aktyvus, viskas pakito patekus į kolegijos pirmakursių stovyklą, kurioje vyravo rimtai iniciatyvi terpė. Pamatęs, kaip čia viskas gerai organizuota, pradėjau dairytis mokytojų, o jų nėra, pasirodo, viską daro patys studentai. Pagalvojau, kad ir pats galiu būti toks. Mano mintims pritarė, dalyvauti veikloje skatino tuometinė kolegijos Studentų atstovybės prezidentė. Dėl susiklosčiusių aplinkybių jai pasitraukus iš pareigų, atstovybės vadovu studentai išrinko mane, dar besimokantį pirmame kurse. 

Ateinančių metų sausį minėsite 29- ąjį gimtadienį. Kaip vertinate tai, ką iki šiol nuveikėte?
-Nesitikėjau, kad toks jaunas būsiu vicemeras. Tačiau jaučiuosi labai gerai ir miegu ramiai,  nors darbe man viskas rūpi, negaliu būti ramus, reiškiu nuomonę. Toks mano būdas. Gal nurimsiu, bet, tikiuosi, jau nebūdamas politikoje. Jei meras nuspręstų nebekelti savo kandidatūros į Socialdemokratų partijos Marijampolės skyriaus pirmininko pareigas, siekčiau, kad į jas partijos bičiuliai išrinktų mane. 

Kodėl esate socialdemokratas?
-Socialdemokratinio jaunimo sąjungos nariu tapau 2006 metais. Ne dėl vertybių, o dėl šiai organizacijai priklausiusių draugų. Išrinktas Studentų atstovybės prezidentu, sąjungoje narystę sustabdžiau, nes turėjau atstovauti visiems kolegijos studentams. O kai baigiau prezidentauti, į Socialdemokratų partiją įstojau, nes jos programa ir vertybės atitiko mano įsitikinimams.

Ar, tapus vicemeru, pasikeitė santykiai su draugais, bičiuliais, gal vadinę Povilą „tu“, ėmė kreiptis „jūs“?
-Mano pareigos ir „antpečiai“ nieko nereiškia tikriems draugams. Dabar jie dar labiau kritiški mano atžvilgiu. Darbe mane galima vadinti ir Povilu, ir Poviliuku – kai kas užsimiršęs taip pasako, ir „tu“, nes tai nekeičia situacijos. Mes bendradarbiai. Ir tiek.   

Jūs, pagal pareigas, kuruojate aštuonias sritis, nuo verslo iki sporto. Ar visas turite gerai išmanyti?
-Nesidomiu kiekvienos srities detalėmis, nes tam yra savivaldybės administracijos specialistai. Aš žinau tiek, kiek reikia priimant politinius sprendimus. Į detales gilinuosi išskirtiniais atvejais, kai, dažniausiai mero pavedimu, procesą reikia valdyti iki pabaigos.

Kas yra politiniai sprendimai?
-Pavyzdžiui, labai aktyviai domiuosi Laisvosios ekonominės zonos (LEZ) reikalais. Derybose su Danijos investuotojais dalyvauja puikus specialistas, Planavimo ir investicijų skyriaus vedėjas Darius Cinaitis. Bet jis negali atsakyti į klausimus: ar savivaldybė prisidės prie aikštelės asfaltavimo, iškels kelią už LEZ'o teritorijos? Tokius sprendimus priima politikai.

Neseniai sudaryta jauniausia po Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo šalies Vyriausybė. Ar kurioje nors būsimojoje įsivaizduojate save?
-Artimiausioje perspektyvoje nejaučiu jokio noro palikti Marijampolę. Aš ją per daug myliu. Iš miesto turime padaryti kažką panašus, pavyzdžiui, į Šveicariją, kad viskas žibėtų, kiekvienas norėtų čia apsilankyti. Džiaugiuosi, kad Marijampolės bendruomenė: verslo, kultūros, kitų sričių atstovai, kai reikia, susivienija, nes yra šio krašto patriotai. Politikai turi jiems padėti... 

... Pavyzdžiui, grąžinti išvykusius uždarbiauti į užsienį. Kaip tai padaryti, gal tiesiogiai bendrauti su emigrantais – juk planuota, kad už tai bus atsakingas vienas mero pavaduotojų?
-Nemanau, kad į tokį bendravimą reikėtų sutelkti dėmesį. Yra efektyvesnių būdų. Antai LEZ'e pradėjus veikti minėtai Danijos įmonei, plačiai paskelbsime, kad ji ieško darbuotojų, kuriems moka atlyginimus, beveik nenusileidžiančius dirbančiųjų  Airijoje, Anglijoje ar Norvegijoje. Ši žinia išeivius pasieks per Marijampolėje likusius draugus, tėvus, kitus gimines, su emigrantais nuolat bendraujančius telefonu ar internetu. Pirmiausiai grįš paprasčiausius darbus atliekantys žmonės, kurių gyvenimas svetur ne rožėmis klotas.  Suprantama, tik dėl danų atėjimo visų gyvenimas nepagerės. Tačiau  rimtas  investuotojas paskatins pasitempti kitas įmones. Jos turės siūlyti konkurencingus atlyginimus, nes regione laisvų darbo rankų labai mažai.

Dėl regionų – ar realūs Seimo valdančiosios daugumos pažadai atsigręžti į juos, skirti pastangų ir lėšų merdintiems kaimams gaivinti?
-Savivaldybės taryba turi apsispręsti dėl kaimiškųjų teritorijų. Kiekviename kaime, kuriame vos keletas ar keliasdešimt šeimų, neišmintinga ir ekonomiškai nuostolinga išsaugoti ar steigti mokyklą, medicinos punktą. Taip pat nerealu žadėti nutiesti kelių kilometrų asfalto atkarpą iki mažyčio kaimelio ar vienos sodybos.
Infrastruktūrą reikia sutvarkyti seniūnijų centruose, kuriuose yra nemažai gyventojų, kad jie ir atvykstantys iš kaimų čia gautų visas reikalingiausias paslaugas, dėl jų kaskart nereikėtų vykti į Marijampolę.

Tarp savo pomėgių minite knygas. Kokias skaitote, ar jos padeda darbe?
Mano ramybė ir įkvėpimas – Robino Šarmos knygos. Jas skaitau, kai trūksta idėjų, blanksta gyvenimo spalvos... Tarp mėgiamų autorių ir Paulo Coelho, taip pat domiuosi politikų biografijomis, knygomis apie viešuosius ryšius. Pastaruoju metu ėmiausi grožinės literatūros klasikų. 

Miesto laikraštis

 

Komentarai


avatar aaa
0
 
 
Ai, ai
o kokie ryšiai su NT matininkais, esančiais Draugystės g., kai anie klastojo matavimų duomenis keičiant už europines milžiniškas lėšas užterštą mazutu gruntą?
Penktadienis 16 Gruodis 2016, 19:07
atsakyti į šį komentarą
Vardas *
El. paštas (Patikrinimui & Atsakymams)
Įveskite simbolius iš paveiksliuko:   
įdėti komentarą
Atsisakyti

avatar Jeana
0
 
 
alicia suarez / nosotros estamos en Moreail,Mich. Me gusta pensar en la propuesta de que todos los paises y estados a donde está llegando, nos sintamos y seamos uno sólo,así que BIENVENIDO, y si todavía no entras, escríbeme y te decimos como realizar esoss seños&
Penktadienis 21 Balandis 2017, 22:45
atsakyti į šį komentarą
Vardas *
El. paštas (Patikrinimui & Atsakymams)
Įveskite simbolius iš paveiksliuko:   
įdėti komentarą
Atsisakyti

avatar Įdomu
+1
 
 
Įdomu kiek, mums, mokesčių mokėtojams kainuoja tokia savireklama?
...kitų sukurtus darbus prisiskirti sau nepadoru...konkrečius darbus atlieka eiliniai piliečiai, nepartiniai, ir jeigu NE PASLAPTIS, kokio dydžio mes mokame jam atlyginimą, už knygų skaitymą?
Šeštadienis 17 Gruodis 2016, 21:39
atsakyti į šį komentarą
Vardas *
El. paštas (Patikrinimui & Atsakymams)
Įveskite simbolius iš paveiksliuko:   
įdėti komentarą
Atsisakyti

avatar tai jau taip
0
 
 
žinomas veikėjas, kaip imantis aukso atlyginimą rinkėjų sąskaita, bet ten jie socdemai ir solidariai išnaudoja Tautą
Šeštadienis 24 Gruodis 2016, 12:32
atsakyti į šį komentarą
Vardas *
El. paštas (Patikrinimui & Atsakymams)
Įveskite simbolius iš paveiksliuko:   
įdėti komentarą
Atsisakyti

avatar Tautvydas
-1
 
 
Kiek dar šito šmikio fizionomja puikuosis?
Antradienis 31 Sausis 2017, 18:05
atsakyti į šį komentarą
Vardas *
El. paštas (Patikrinimui & Atsakymams)
Įveskite simbolius iš paveiksliuko:   
įdėti komentarą
Atsisakyti

avatar Ko jis siekia?
0
 
 
Tai komunistinė išpera, siekianti gyventi nykstančios Tautos sąskaita...jie stimpa, nes taip nusipelno, tačiau nepasimoko
Trečiadienis 29 Kovas 2017, 15:46
atsakyti į šį komentarą
Vardas *
El. paštas (Patikrinimui & Atsakymams)
Įveskite simbolius iš paveiksliuko:   
įdėti komentarą
Atsisakyti

avatar chanyuan
0
 
 
chanyuan2017.03.30
http://www.raybansunglasse s2.us.com
http://www.coachoutletstor eonlineclearanc e.us.com
http://www.louis-vuittonlv.us.com
http://www.maccosmetics.us.com
http://www.pumaoutletonlin e.com
http://www.chromeheartsout lets.us.com
http://www.beatsheadphones.org.uk
http://www.ferragamoshoeso utlet.net
http://www.louisvuittonout letstoreslv.us.com
http://www.cheap-raybansunglasse s.com.co
http://www.swarovskicrysta ls.com.co
http://www.asicsisrael.com
http://www.pandorajewelryo utlet.us.com
http://www.cheap-raybans.org
http://www.polo-ralphlaure noutlet.us.com
http://www.michaelkorscana da.ca
http://www.clevelandcavali ers.us.com
http://www.hollisterclothi ngs.net
http://www.coachfactoryout let-store.com.co
http://www.christianloubou tinshoessale.us.com
http://www.skysneakers.com
http://www.ralphlauren-out letuk.co.uk
http://www.lebronjames.us.com
http://www.nikerosheone.us
http://www.raybanscheap.us.com
http://www.louisvuittonout letauthentic.us.com
http://www.louisvuittonout letlv.us.com
http://www.ralphlaurenpolo -outlet.us.com
http://www.oakleysunglasse swholesaleauthe ntic.us.com
http://www.poloralph-laure n.us.com
http://www.hermesbelts.us.com
http://www.guccihandbags.us.org
http://www.mulberrybagsmul berryhandbags.co.uk
http://www.truereligionout let-store.us.com
http://www.nikeoutletstore s.us
http://www.bottega-venetao utlet.net
http://www.fitflopssale.in.net
http://www.coachoutletonli neshopping.us.com
http://www.marc-jacobs.us.org
http://www.longchamphand-b ags.us.com
http://www.louis-vuittonha ndbags.me.uk
http://www.christianloubou tin-shoes.org.uk
http://www.longchamp-handb ags.org.uk
http://www.authenticlouisv uittonoutlet.us.com
http://www.versacesunglass es.com.co
http://www.converseshoes.us.com
http://www.hollister-cloth ingstore.org
http://www.raybansunglasse s1.us.com
http://www.longchampuk.me.uk
http://www.michaelkorsfact oryoutletonline.in.net
http://www.air-huarache.org.uk
http://www.truereligion-sa le.in.net
http://www.michael-korsout letclearance.us.org
http://www.michaelkorsfact oryoutletoffici al.us.com
http://www.nike-airmax2015.us
http://www.louisvuittonout let-store.us.org
http://www.cheapmlbjerseys.net
http://www.reeboktrainers.org.uk
http://www.louis-vuittonou tletonlines.us.com
http://www.kobebryantshoes.in.net
http://www.adidas-wings.in.net
http://www.hermes-outlet.us.com
http://www.reebokoutletsto res.us.com
http://www.yeezyboost350sale.us.com
http://www.guccioutletonli nestore.us.com
http://www.replica-watches forsale.us.com
http://www.mulberry-handba gsoutlet.org.uk
http://www.swarovski-cryst al.me.uk
http://www.soccerjerseys.us.com
http://www.airmax90.org.uk
http://www.coachfactoryout letcoachoutleto nline.us.com
http://www.ray-bansunglass es.com.co
http://www.louisvuittonout let1.us.com
http://www.nike-outletonli ne.com
http://www.fitflopssalecle arance.in.net
http://www.suprashoes.us.com
http://www.ralphlaurenpolo.us.com
http://www.ray-bansunglass esofficial.us.com
http://www.louisvuittonout letclearance.us.com
http://www.poloralphlauren outlet-online.us.com
http://www.coachoutletonli ne-factory.us.com
http://www.nikeairmax-90.co.uk
http://www.ferragamoshoes.org.uk
http://www.rolexwatchesrol exoutlet.us.com
http://www.jeanstruereligi on.in.net
http://www.longchamp-handb ags.co.uk
http://www.beats-headphone s.in.net
http://www.pradasunglasses.us.com
http://www.coachoutletonli neclearance.com.co
http://www.futbol-baratas.com
http://www.ralphlaurenpolo shirts.org.uk
http://www.rolexwatchesfor sale.me.uk
http://www.toryburchoutlet -online.us.com
http://www.adidas-trainers.org.uk
http://www.coachoutletcana da.com.co
http://www.niketrainers.me.uk
http://www.michaelkorswall et.net
http://www.oakleysunglasse scheapsale.us.com
http://www.michaelkors-han dbags.co.uk
http://www.omegawatches.me.uk
Ketvirtadienis 30 Kovas 2017, 10:56
atsakyti į šį komentarą
Vardas *
El. paštas (Patikrinimui & Atsakymams)
Įveskite simbolius iš paveiksliuko:   
įdėti komentarą
Atsisakyti

avatar komunistams6
0
 
 
Ruoškitės, niekšai,
Jau apvogėte Tautą pakankamai, neišgelbės nė šio krepšinio žaidėjo, kuris Marijampolė ligonijoje dykai reabilitacijos paslaugas gauna, prezentacinė fizionomija...paprasčiausiai, komunistėliai, jeigu patys vieni kitų neišėsite...tai padarys nuo jūsų nukentėję ir niekinami Marijampolės savivaldybės žmonės...NESITIKĖKITE, KAD BUS KITAIP
Sekmadienis 02 Balandis 2017, 18:27
atsakyti į šį komentarą
Vardas *
El. paštas (Patikrinimui & Atsakymams)
Įveskite simbolius iš paveiksliuko:   
įdėti komentarą
Atsisakyti

avatar xiaojun
0
 
 
20170408 junda
http://www.katespade.org.uk/
http://www.pandoracharmsje wellery.org.uk/
http://www.toryburch-outle tstore.in.net/
http://www.burberryoutlet.ca/
http://www.airmax90.us.com/
http://www.outlet-louisvui tton.us.com/
http://www.michaelkorshand bagsoutletsale.us.com/
http://www.toryburchoutlet stores.us.org/
http://www.mulberrybagsmul berryhandbags.co.uk/
http://www.rolexwatchesrol exoutlet.us.com/
http://www.coachoutlet-cle arance.us.com/
http://www.michaelkorsuk-o utlet.org.uk/
http://www.cheap-raybans.org/
http://www.bottega-venetao utlet.net/
http://www.cartierwatchesf orwomen.us.com/
http://www.hollisterclothi ng.org.uk/
http://www.airmaxuk.org.uk/
http://www.pradashoes.us/
http://www.michaelkorsoutl et-official.us.com/
http://www.ray-bansunglass es.com.co/
http://www.coachoutlethand bags.us.com/
http://www.yeezyboost350sale.us.com/
http://www.michael-korsout letonlinecleara nce.us.com/
http://www.christianloubou tinshoesoutlet.us.com/
http://www.adidas-trainers.org.uk/
http://www.christianloubou tinoutletsale.us.com/
http://www.ralphlaurenpolo official.us.com
http://www.cheapjordan-sho es.us.com/
http://www.mulberryhandbag ssale.co.uk/
http://www.coach-onlineout let.us.com/
http://www.michaelkorshand bags.in.net/
http://www.nikeshoes.org.uk/
http://www.sunglassesrayba n.org.uk/
http://www.truereligionjea nsoutlets.us.com/
http://www.michaelkorsoutl et-clearance.us.org/
http://www.oakley-sunglass es.nom.co/
http://www.christianloubou tinoutletstore.us.com/
http://www.thomassabocharm s.org.uk/
http://www.oakleysunglasse swholesaleoakle y.us.com/
http://www.cheapoakley-sunglass es.com.co/
http://www.rolex-watches.it/
http://www.michaelkorsoutl etonline-cleara nce.us.com/
http://www.louisvuittonout letstoreslv.us.com/
http://www.nikeshoesforwom en.us.com/
http://www.pandorajewelryo utlet.us.com/
http://www.nikeroshe-run.me.uk/
http://www.mcmoutletstore.us.com/
http://www.toryburchoutlet onlinestore.in.net/
http://www.coachfactoryout let-store.com.co/
http://www.ralph-laurenpol o.us.com/
http://www.adidas-wings.in.net/
http://www.coachfactoryout letsale.com.co/
http://www.raybansunglasse scheap.com.co/
http://www.coachoutletclea ranceonline.us.com/
http://www.louis-vuittonha ndbags.org.uk/
http://www.cheap-michaelkorshand bags.us.com/
http://www.replica-watches forsale.us.com/
http://www.nike-outletonli ne.com/
http://www.truereligionjea ns-canada.com/
http://www.jordan-shoes.us.com/
http://www.guccioutletonli nestore.us.com/
http://www.reebokoutletsto res.us.com/
http://www.rayban--sunglas ses.me.uk/
http://www.yeezyboostoutle t.us.com/
http://www.adidasnmduk.org.uk/
http://www.omegawatches.me.uk/
http://www.nikefree5.us/
http://www.rolexreplicawat ches.com.co/
http://www.ralphlaurenpolo shirts.us.com/
http://www.valentinooutlet.us.com/
http://www.cheapmlbjerseys.net/
http://www.nikeoutletstore.us/
http://www.raybanssunglass eswholesale.us.com
http://www.oakleysunglasse suk.com.co/
http://www.cheapfootballsh irts.me.uk/
http://www.outlettruerelig ion.in.net/
http://www.lakersjerseys.us.com/
http://www.poloralph-laure n.us.com/
http://www.mulberry-handba gs.me.uk/
http://www.michaelkors-out letonlinecleara nce.us.com/
http://www.coachoutletonli nestore.eu.com/
http://www.chrome-heartsou tlet.us.com/
http://www.jordanshoes.us.com/
http://www.oakleysunglasse scheapsale.us.com/
http://www.katespadeoutlet onlinestore.us.com/
http://www.polooutletstore s.us.com
http://www.oakleysunglasse swholesaleauthe ntic.us.com/
http://www.longchamphand-b ags.us.com/
http://www.nhl-jerseyswhol esale.us.com/
http://www.beatsbydrdre.co.uk/
http://www.ferragamoshoeso utlet.net/
http://www.linksoflondons.co.uk/
http://www.fitflop.in.net/
http://www.louisvuitton-ou tletclearance.us.com/
http://www.pandorajewelrys.us.org/
http://www.pradasunglasses.us.com/
http://www.true-religion.org.uk/
http://www.pandoraoutlet.name/
http://www.ferragamo.eu.com/
http://www.hermesoutletsto re.us.com/
http://www.louisvuittonout letlouisvuitton handbags.us.com/
http://www.polo-outlet.com.co/
http://www.nikeairmax90.me.uk/
http://www.ysloutlet.us.com/
http://www.eccoshoesoutlet.us.com/
http://www.ralphlaurenpolo shirts.org.uk/
http://www.mulberry-handba gsoutlet.org.uk/
http://www.wholesale-nbaje rseys.com/
http://www.mizunorunningsh oes.us/
http://www.louisvuittonout letauthentic.us.com/
http://www.michaelkors-out letclearance.us.org/
http://www.michaelkorsoutl etonlineofficia l.us.com/
http://www.swarovskicrysta ls.com.co/
http://www.michaelkorshand bagsoutlet.us.org/
http://www.louis-vuittonlv.us.com/
http://www.hollister-cloth ingstore.org/
http://www.coach-factoryou tlets.us.com/
http://www.pololacostepas- cher.fr/
http://www.christianloubou tin-outlet.me.uk/
http://www.borselouisvuitt onborse.it/
http://www.nike-store.org.uk/
http://www.toryburch.com.co/
http://www.instylerionicst yler.com/
http://www.michaelkorsoutl etonlinemk.us.com/
http://www.ralphlaurenoutl etstores.us.com
http://www.cheapjerseyswho lesale.org/
http://www.ralphlauren-pol o.com.co/
http://www.cheapnfljerseys s.us.com/
http://www.louisvuittonhan dbagsoutlet.org.uk/
http://www.toryburchoutlet s.us.org/
http://www.cartier.us.com/
http://www.coachfactoryout letsales.us.com/
http://www.airjordan4.org/
http://www.coachoutletcana da.com.co/
http://www.fitflopssale.us/
http://www.airhuarache-nik e.co.uk/
http://www.michaelkorsfact oryoutletonline.in.net/
http://oakley.sunglassess.us.com/
http://www.oakleysunglasse sdiscount.com.co/
http://www.louisvuittonout let-online.us.org/
http://www.oakleysunglasse s-sale.us.com/
http://mulberryoutlet.outlet-store.co.uk/
http://www.oakleysunglasse scheapwholesale.us.com/
http://www.fitflopssale.me.uk/
http://www.coachoutletclea ranceonline.com.co/
http://www.truereligionjea nssale.com/
http://www.polooutletonlin e.us.com/
http://www.coachfactoryout letstore.com.co/
http://www.cheapnba-jersey s.us.com/
http://www.hollisterclothi ng.co.uk/
http://www.raybans-sunglas ses.us.com/
http://www.hollistersaleuk.co.uk/
http://www.oakley-sunglass eswholesale.us.com/
http://www.coachoutletonli neshopping.us.com/
http://www.rayban-sunglass esoutlet.us.com/
http://www.guccihandbags.us.org/
http://www.guccioutletonli nestores.org/
http://www.burberryoutlets tore.in.net/
http://www.herveleger.us.com/
http://www.truereligion-je ansoutlet.us.com/
http://www.coachoutletonli neclearance.com.co/
http://www.louisvuittonout let-store.us.org/
http://www.michael-korsout letclearance.com.co/
http://www.oakleysunglasse soakley.us.com/
http://www.michaelkorsoutl etmichaelkorsou tletonline.us.com/
http://www.michaelkorsfact oryoutlet.us.org/
http://www.todsoutlet.us.org/
http://www.poloralph-laure n.org.uk/
http://www.niketrainersnik eshoes.co.uk/
http://www.hollisterclothi ngs.net/
http://www.air-huarache.org.uk/
http://www.nfljerseyswhole sale.us.com/
http://www.borsegucci-outl et.it/
http://www.nikeair-max.me.uk/
http://www.christianloubou tinshoessale.us.com/
http://www.juicycoutureout let.net/
http://www.raybans-sunglas ses.com.co/
http://www.cheapmlbjerseys.us.com/
http://www.christianloubou tin-shoes.org.uk/
http://www.converseshoes.us.com/
http://www.oakleysunglasse soutletsale.us.com/
http://www.hollisterclothi ngstore.in.net/
http://www.coachoutletonli necoachoutlet.us.com/
http://www.outletchristian louboutin.us.com/
http://www.sunglassesoakle y.co.uk/
http://www.nikeairmax-90.co.uk/
http://www.coachoutletstor e.com.co/
http://www.michael-korsout letuk.co.uk/
http://www.handbagslongcha mp.us.com/
http://www.michaelkorshand bags-onsale.us.com/
http://www.hollisterclothi ng-store.us.com/
http://www.louisvuittonhan dbagsoutlet.us.com/
http://www.adidasnmdshoes.us.org/
http://www.outletmichaelko rs.co.uk/
http://www.airmax90.org.uk/
http://www.kevindurantshoe s.net/
http://www.michaelkorshand bagsclearance.us.com/
http://www.authenticlouisv uittonoutlet.us.com/
http://www.nike-airmax2015.us/
http://www.adidasukstore.org.uk/
http://www.long-champoutle t.in.net/
http://www.fredperrypolosh irts.com/
http://www.guccioutletonli ne.us.org/
http://www.coachhandbagscl earance.us.com/
http://www.niketrainers.me.uk/
http://www.coachoutletonli ne.com.co/
http://www.michaelkorsoutl et-uk.me.uk/
http://www.swarovskicrysta ljewelry.us.com/
http://www.nikerosherun.me.uk/
http://www.mbt-shoesoutlet.us.com/
http://www.polo-ralphlaure noutlet.us.com/
http://www.poloralphlauren outlet-online.us.com/
http://www.louisvuittonout lethandbags.us.com/
http://www.michaelkorscana da.ca/
http://www.edhardy.us.com/
http://www.giuseppe-zanott i-outlet.org/
http://www.lebronjamesshoe s.in.net/
http://www.coachoutletclea rancesale.us.com/
http://www.long-champoutle t.us.com/
http://www.nikerosheone.us/
http://www.longchampuk.me.uk/
http://www.ray-bansunglass esofficial.us.com/
http://www.louisvuittonout letlv.us.com/
http://www.coachoutlet-onl ines.us.com/
http://www.airforce1.us.com/
http://www.reeboktrainers.org.uk/
http://www.cheapjordansfre eshipping.us.com/
http://www.basketballshoes.us.com/
http://www.cazal.us.com/
http://www.rolex-outlet.us.com/
http://www.cheapnf-ljersey s.us.com/
http://www.michaelkorswall et.net/
http://www.toryburchoutlet -online.us.com/
http://www.clevelandcavali ers.us.com/
http://www.clearancefitflo pssale.com/
http://www.michaelkorsoutl etonlineclearan ce.us.org/
http://www.coachoutletonli neclearance.us.com/
http://www.oakleysunglasse swholesalechina.us.com/
http://www.ralphlauren-uk.org.uk/
http://www.louisvuittonout let-onlines.us.com/
http://www.cheapoakleysung lassesformen.us.com/
http://www.cheapsoccerjers ey.net/
http://www.swarovski-cryst al.org.uk/
http://www.oakleysunglasse scheapoutlet.us.com/
http://www.iphone-case.org.uk/
http://www.swarovskioutlet.us.com/
http://www.adidasoutletsto re.in.net/
http://www.oakleysunglasse soutletcheap.us.com
http://www.louisvuittonout letstoreofficia l.us.com/
http://www.prada-handbags.co.uk/
http://www.newbalanceshoes.in.net/
http://www.nikestore-uk.me.uk/
http://www.michae-kors-out let.ca/
http://www.raybansunglasse suk.com.co/
http://www.oakleysunglasse sofficial.us.com/
http://www.truereligion-je an.us.com/
http://www.swarovski-cryst al.me.uk/
http://www.cartier-outlet.us.com/
http://www.fitflopssale.in.net/
http://www.raybansunglasse s2.us.com/
http://www.nikeoutletstore s.us/
http://www.montblancpenss.us.com/
http://www.ralphlaurenoutl et.org.uk/
http://www.louisvuittonpas cher.fr/
http://www.ferragamoshoes.org.uk/
http://www.suprashoes.us.com/
http://www.wholesaleraybansunglasse s.us.com/
http://www.oakleysunglasse s-wholesale.com.co/
http://www.burberrysaleout let.us.com/
http://www.mont-blancpens.com.co/
http://www.michaelkors-han dbags.co.uk/
http://www.marc-jacobs.us.org/
http://www.guccioutlet-sto re.us.com/
http://www.coachoutletclea rance.us.com/
http://www.louisvuittonout letclearance.us.com/
http://www.nike-mercurial.net/
http://www.hermes-outlet.us.com/
http://www.michaelkorsfact oryoutletofficial.us.com/
http://www.hermesbirkin.org/
http://www.katespadehandba gs.me.uk/
http://www.cartierwatchesf orsale.us.com/
http://www.raybanscheap.us.com/
http://www.rolexwatchesout let.us.com/
http://www.jeanstruereligi on.in.net/
http://www.maccosmetics.us.com/
http://www.fitflopsshoes.co.uk/
http://www.salomonshoessal omonoutlet.us.com/
http://www.hollister-cloth ingstore.in.net/
http://www.truereligion-sa le.in.net/
http://www.christianloubou tinscheap.us/
http://www.rolexwatchesfor sale.me.uk/
http://www.chromeheartsout lets.us.com/
http://www.longchamp-handb ags.org.uk/
http://www.michael-korsout letclearance.us.org/
http://www.cheapjordansonl ine.us.com/
http://www.nikeairmaxshoes s.co.uk/
http://www.fitflopsshoes.in.net/
http://www.diorsunglasses.us.com/
http://www.cheap-snapbacks.us.com/
http://www.michaelkorsoutl etclearancemk.us.com/
http://www.cheapraybansunglasse swholesale.us.com/
http://www.ferragamooutlet store.net/
http://www.pumaoutletonlin e.com/
http://www.coachoutletstor eonlineclearance.us.com/
http://www.cheap-raybansunglasse s.com.co/
http://www.coachfactoryout let.de.com/
http://www.cheap-jordansho es.us.com/
http://www.coachoutletonli ne-factory.us.com/
http://www.coachfactoryout letcoachoutletonli ne.us.com/
http://www.pradaoutlet.us/
http://www.ralphlauren-out letuk.co.uk/
http://www.coachfactory-ou tletonline.com.co/
http://www.michaelkorsoutletmichaelko rshand bags.us.com/
http://www.michaelkors-out letuk.org.uk/
http://www.louisvuitton-ou tletonline.us.org/
http://www.hermesbelts.us.com/
http://www.truereligionjea nssale.in.net/
http://www.kobebryantshoes.in.net/
http://www.lebronjames.us.com/
http://www.mulberrybags.me.uk/
http://www.louisvuittonout letlouisvuitton.us.com/
http://www.lacostepoloshir ts.cc/
http://www.rolexwatches-uk.me.uk/
http://www.asicsisrael.com/
http://www.louis-vuittonou tletonlines.us.com
http://www.salvatore-ferra gamo.in.net/
http://www.longchamp-handb ags.co.uk/
http://www.longchampoutlet.us.com/
http://www.cheapreplicawat ches.com.co/
http://www.truereligionjea ns.org.uk/
http://www.beatsheadphones.org.uk/
http://www.swarovski-outle t.in.net/
http://www.rolexwatchesfor sale.in.net/
http://www.coach-outletsto re.com.co/
http://www.raybansunglasse s1.us.com/
http://www.mulberry-handba gs.co.uk/
http://www.burberry-outlet store.in.net/
http://www.michaelkorsbags.org.uk/
http://www.beats-headphone s.in.net/
http://www.ralphlaurenpolo.us.com/
http://www.polo-outlet.in.net/
http://www.ralphlaurenpolo -outlet.us.com
http://www.louis-vuittonha ndbags.me.uk/
http://www.kobeshoes.us/
http://www.louisvuittonout let1.us.com/
http://www.michaelkorshand bagsofficial.us.com/
http://www.beatsbydrdre-he adphones.us.com/
http://www.truereligionjea nsoutlet.co.uk/
http://www.vans-shoes.cc/
http://www.christianloubou tinonline.us.com/
http://www.louis--vuittono utlet.us.com/
http://www.soccerjerseys.us.com/
http://www.kobe9elite.us.com/
http://www.louisvuittonout let-official.us.com/
http://www.truereligion-je ans.org.uk/
http://www.poloralphlaurenoutl etstore.us.com/
http://www.ralphlauren-pol o.org.uk/
http://www.michaelkorsoutl etstoresofficia l.us.com/
http://www.fitflopssalecle arance.in.net/
http://www.pandoracharmssa leclearance.org/
http://www.ralphlauren-pas cher.fr/
http://www.louis-vuittonou tletstore.us.com/
http://www.ferragamo-shoes.us.com/
http://www.louis-vuitton.org.uk/
http://www.versacesunglass es.com.co/
http://www.foampositeshoe.net/
http://www.nikeblazerpasch ers.fr/
http://www.cheapraybansunglasse s-wholesale.us.com/
http://www.fitflopsoutlets ale.com/
http://www.raybansunglasse ssale.com.co/
http://www.coachoutlet-onl ineclearance.us.com/
http://www.mulberrysale.co.uk/
http://www.ferragamoshoes.com.co/
http://www.futbol-baratas.com/
http://www.truereligionout let-store.us.com/
http://www.polooutletus.us.com
http://www.oakleysunglasse sformen.com.co/
http://www.cartier-watches.us/
http://www.michaelkorsoutl et-onlinecleara nce.us.com/
http://www.louisvuittonout let-clearance.us.com/
Penktadienis 07 Balandis 2017, 23:36
atsakyti į šį komentarą
Vardas *
El. paštas (Patikrinimui & Atsakymams)
Įveskite simbolius iš paveiksliuko:   
įdėti komentarą
Atsisakyti
Vardas *
El. paštas (Patikrinimui & Atsakymams)
Įveskite simbolius iš paveiksliuko:   
Komentuoti
 
Taip pat skaitykite
  • Pause
  • Previous
  • Next
1/3
Gyventojų apklausa dėl daugiafunkcio centro reikalingumo (0)

Ar reikėtų Marijampolės miestui vietoje buvusios P. Armino mokyklos pastatyti daugiafunkcį centrą, kuriame būtų įrengta FIBA Europe reikalavimus atitinkanti krepšinio salė ir 2500 žiūrovų salė sporto, kultūros, laisvalaikio ir sveikatinimo renginiams?

daugiau..
 

REKOMENDUOJAME PROFESIONALUS

Reklaminis skydelis

Rekomenduojame

Reklaminis skydelis

Marijampolės Miesto Meniu

Reklaminis skydelis

Idėjų dirbtuvės

Reklaminis skydelis

Kinas Marijampolėje

 

„SPINDULIO“ KINO TEATRE BAL 21–27 D

Didžiojoje salėje:

Parkas GYVAI

 

PARKAS GYVAI 2016

Parkas gyvai sugrįžta į Marijampolę!

Orai

Orai, orų prognozė Marijampolėje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Kaune - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Vilniuje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Šiauliuose - Orai24.lt

 Orai, orų prognozė Klaipėdoje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Palangoje - Orai24.lt

Reklama

 

 

 

 


JŪSŲ LAIŠKAI

Parašykite mums

Foto galerija


Teisinė pagalba