• default color
  • green color
  • red color

Marijampolieciai

Wednesday
Sep 18th
Reklaminis skydelis
Pradžia Naujienos Politika Marijampolės socialdemokratai nesitaikstys su gyventojų įžeidinėjimu
Marijampolės socialdemokratai nesitaikstys su gyventojų įžeidinėjimu PDF Spausdinti Email
Antradienis, 27 Spalis 2015 22:41

Mes, Marijampolės socialdemokratų prezidiumo ir frakcijos Marijampolės savivaldybės taryboje nariai, reaguodami į Marijampolės savivaldybės tarybos nario, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos atstovo Gedimino Akelaičio išsakytas mintis

2015 m. spalio 9 d. „Marijampolės miesto laikraštyje“  straipsnyje „G.Akelaitis: Man svarbiausi – marijampoliečių interesai“, norime apginti socialdemokratų rinkėjus ir visus marijampoliečius, kurie buvo įžeisti p. Gedimino Akelaičio komentarų.

Kreipusis dešimtims Marijampolės savivaldybės gyventojų, pritariame, jog minėtame straipsnyje tarybos nario citata, „Juk valdančiuosius rinko didžioji žmonių masė, kuri nuo tarybinių laikų degradavo tiek protiškai, tiek morališkai“, yra žeidžianti marijampoliečių ir visų tų, kurie pasitikėjimo balsą rinkimuose atidavė socialdemokratams, orumą ir interesus.

Reaguodami į tokią marijampoliečiams parodytą nepagarbą, jų persekiojimą ir juodinimą dėl politinių įsitikinimų, nusprendėme, Marijampolės savivaldybės mero potvarkiu atšaukti Marijampolės savivaldybės tarybos narį Gediminą Akelaitį iš Marijampolės savivaldybės tarybos Aplinkos apsaugos ir kaimo reikalų komiteto pirmininko pareigų, kaip praradusį savivaldybės tarybos daugumos pasitikėjimą ir negalintį toliau atstovauti savivaldos poziciją užimant komiteto pirmininko pareigas.

Socialdemokratų dauguma kartu su juos remiančiomis partijomis Marijampolės savivaldybės taryboje ir toliau aktyviai dirbs įgyvendinant svarbiausius mūsų miestui darbus: su „Rail Baltic“ susijusių projektų įgyvendinimas, Marijampolės daugiafunkcinio centro statybos, Marijampolės laisvosios ekonominės zonos infrastruktūros darbai bei investuotojų pritraukimas, gyvenamųjų namų apšiltinimas ir kitus projektus, kuriančius ilgalaikę gerovę marijampoliečiams.

LSDP Marijampolės skyriaus prezidiumo ir socialdemokratų frakcijos Marijampolės savivaldybės taryboje nariai

 

 
Taip pat skaitykite
  • Pause
  • Previous
  • Next
1/3
Marijampolėje atidarytas „Basakojų sveikatingumo takas“ (0)

Šeštojo „Bėgam už Marijampolę“ renginio organizatoriai, tęsdami gražią tradiciją, padovanoja Marijampolės miesto bendruomenei

daugiau..
 

REKOMENDUOJAME PROFESIONALUS

Reklaminis skydelis

Rekomenduojame

Reklaminis skydelis

Marijampolės Miesto Meniu

Reklaminis skydelis

Kinas Marijampolėje

 

SPINDULIO KINO TEATRE VASARIO 22–28 DIENOMIS

Didžiojoje salėje:

Parkas GYVAI

 

PARKAS GYVAI 2016

Parkas gyvai sugrįžta į Marijampolę!

Orai

Orai, orų prognozė Marijampolėje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Kaune - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Vilniuje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Šiauliuose - Orai24.lt

 Orai, orų prognozė Klaipėdoje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Palangoje - Orai24.lt

Reklama

 

 

 

 

 


JŪSŲ LAIŠKAI

Parašykite mums

Foto galerija


Teisinė pagalba