• default color
  • green color
  • red color

Marijampolieciai

Monday
Aug 19th
Reklaminis skydelis
Pradžia Naujienos Politika Vartotojams siūloma šiuolaikinėmis priemonėmis stebėti Tarybos posėdžius
Vartotojams siūloma šiuolaikinėmis priemonėmis stebėti Tarybos posėdžius PDF Spausdinti Email
Pirmadienis, 02 Kovas 2015 21:19

Nuo 2011 metų pradžios pradėjo funkcionuoti nauja, šiuolaikiška, atitinkanti bendruosius reikalavimus Marijampolės savivaldybės administracijos interneto svetainė www.marijampole.lt. Ji iš esmės pritaikyta e. demokratijos priemonėms, kurios užtikrina glaudesnį ryšį tarp lankytojų ir Savivaldybės administracijos specialistų. Svetaine be jokių kliūčių gali naudotis ne tik sveikieji, bet ir neįgalūs asmenys, nes yra įdiegta specialiai jiems pritaikyta versija.

Didėjant 3G ir 4G tinklų aprėpčiai vis daugiau gyventojų, norėdami pasinaudoti interneto teikiamomis galimybėmis, naudoja išmaniuosius mobiliuosius telefonus arba planšetinius kompiuterius.

Svetainėje veikianti Tarybos posėdžių vaizdo transliacija ribojo vartotojų galimybes stebėti Tarybos posėdžius naudojant mobiliąją įrangą. Microsoft Silverlight įskiepis neveikia mobiliuose įrenginiuose, todėl išmaniųjų telefonų ir planšetinių kompiuterių vartotojai negalėjo stebėti posėdžių transliacijų. Taip pat nebuvo galimybės parsisiųsti posėdžio įrašą ar palikti komentarą apie įvykusį posėdį.

Įgyvendinus ES struktūrinės paramos projekto „Demokratinių procesų viešinimo plėtra Marijampolės savivaldybėje“ pagal Ekonomikos augimo veiksmų programos 3 prioriteto „Informacinė visuomenė visiems“ įgyvendinimo priemonę Nr. VP2-3.1-IVPK-05-R „Elektroninė demokratija: regionai“, atnaujinta vaizdo transliavimo funkcija, suteikianti galimybes interneto vartotojams nepriklausomai nuo jų įrangos stebėti Tarybos posėdžius, parsisiųsti įvykusius posėdžius iš posėdžių archyvo bei palikti komentarą apie įvykusį posėdį.

Taip pat bus įrengta papildoma posėdžių stebėjimo įranga, kuri leis perteikti vartotojui kokybišką vaizdą nerodant grindų ir sienų, o tik kalbančiuosius asmenis. Bendra projekto vertė 9.904,59 eurų (34.198,58 Lt).

Tikėtina, kad šiuo įgyvendintu projektu buvo pasiektas pagrindinis tikslas - Marijampolės fiziniams ir juridiniams asmenims, naudojantis elektroninėmis priemonėmis, nepriklausomai nuo įrangos gamintojo, rasti reikiamą informaciją bei įgyvendinti savo demokratines teises.
Projektas galutinai bus įgyvendinamas iki 2015 m. vasario 28 d. Projekto vadovas Saulius Šimukauskas, Marijampolės savivaldybės administracijos Informatikos ir informacijos skyriaus vedėjas. Daugiau informacijos: tel. (8 343)  90 070, el. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai .

www.marijampolieciai.lt

 
Taip pat skaitykite
  • Pause
  • Previous
  • Next
1/3
Kviečia teikti paraiškas neformaliojo vaikų švietimo programoms finansuoti (0)

NVŠ programas įgyvendinti gali visi neformaliojo vaikų švietimo teikėjai (išskyrus bendrojo ugdymo mokyklas), kurie turi teisę vykdyti švietimo veiklą ir atitinka  Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro

daugiau..
 

REKOMENDUOJAME PROFESIONALUS

Reklaminis skydelis

Rekomenduojame

Reklaminis skydelis

Marijampolės Miesto Meniu

Reklaminis skydelis

Kinas Marijampolėje

 

SPINDULIO KINO TEATRE VASARIO 22–28 DIENOMIS

Didžiojoje salėje:

Parkas GYVAI

 

PARKAS GYVAI 2016

Parkas gyvai sugrįžta į Marijampolę!

Orai

Orai, orų prognozė Marijampolėje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Kaune - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Vilniuje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Šiauliuose - Orai24.lt

 Orai, orų prognozė Klaipėdoje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Palangoje - Orai24.lt

Reklama

 

 

 

 

 


JŪSŲ LAIŠKAI

Parašykite mums

Foto galerija


Teisinė pagalba