• default color
  • green color
  • red color

Marijampolieciai

Thursday
Jul 02nd
Reklaminis skydelis
Pradžia Naujienos Politika Didžiausia Lietuvos politinė jaunimo organizacija švenčia savo gimtadienį
Didžiausia Lietuvos politinė jaunimo organizacija švenčia savo gimtadienį PDF Spausdinti Email
Ketvirtadienis, 19 Vasaris 2015 22:18

Šiais metais Lietuvos jaunųjų socialdemokratų sąjunga (LSDJS) mini 25-ąsias atkūrimo metines. Paminėti šią gražią progą praėjusį savaitgalį, sausio 31 d. Vilniuje rinkosi jaunieji socialdemokratai, organizacijos Alumni nariai bei bičiuliai ir svečiai iš visos Lietuvos.

LSDJS jubiliejaus proga pasveikinti atvyko LR Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius, Europos Parlamento narė Vilija Blinkevičiūtė, LR Ministro Pirmininko patarėja Auksė Kontrimienė, LSDP pirmininko pavaduotojai Algirdas Sysas, Birutė Vėsaitė, Justas Pankauskas, Giedrė Purnaveckienė, LR Seimo nariai Marija Aušrinė Pavilionienė, Benediktas Juodka, Arūnas Dudėnas, taip pat LSDP Vilniaus skyriaus pirmininkas, LSDJS Garbės pirmininkas Juras Požela bei kiti. Gimtadienio šventėje dalyvavo svečiai iš kitų jaunimo organizacijų: LiJot pirmininkas Mantas Zakarka, Lietuvos jaunųjų liberalų (LLJ) pirmininkas Mantas Šnioka, Lietuvos sakaliukų sąjungos (LSS) pirmininkas Romas Turonis bei žiniasklaidos atstovai. Visi jie jaunųjų socialdemokratų organizacijai linkėjo sėkmingų veiklų ir tikslų įgyvendinimo, toliau ugdyti jaunuosius lyderius bei tobulėti.

Vakaro akcentu tapo LSDP Pirmininko A. Butkevičiaus teikiamos padėkos už ilgametę veiklą skleidžiant socialdemokratines vertybes. Jas gavo aktyviausi bei labiausiai nusipelnę LSDJS nariai už jų indėlį prisidedant prie LSDJS organizacijos kūrimo ir klestėjimo.

LSDJS Pirmininkas marijampolietis Ramūnas Burokas kalbėjo: „Šiandien mes minime 110-ąjį organizacijos įkūrimo ir 25-ąjį atkūrimo jubiliejų. Per 25-erius organizacijos gyvavimo metus tapome viena didžiausių ir įtakingiausių jaunimo organizacijų visoje Lietuvoje – buvome jaunimo politikos  pradininkai. Jaunųjų socialdemokratų organizacija išugdė keliolika tūkstančių jaunų žmonių. Ne vien tik politikų, o svarbiausia – žmonių – mūsų šalies patriotų, dorų ir sąžiningų piliečių. Kartu esame ir atsakingų politikų kalvė, kuri ruošė ir ruoš ne tik politikus, trokštančius postų, bet ir žmones, kurie turi idėjų ir nori prisidėti prie geresnės Lietuvos kūrimo. Jūs visi esate ne tik paprasti nariai. Kiekvienas iš jūsų kartu yra ir organizacijos ambasadoriai. Jūs esate šios organizacijos kūrėjai. Tik jūs savo kasdieniniu darbu, veiklomis ir idėjomis kuriate šią organizaciją, tik nuo jūsų pastangų, įdėtos energijos ir entuziazmo priklauso tai, kokią organizaciją, kokią socialdemokratiją, kokią valstybę mes matysime jau artimiausiu metu.  Noriu visiems padėkoti už skirtą laiką, už darbą, už pastangas, už kritiką. Ačiū visiems, kurie tiki jaunaisiais socialdemokratais, ačiū visiems, kurie negaili savo laiko organizacijos veiklai.“

 

 


Šventiško vakaro gera dalyvių nuotaika ir atmosfera pasirūpino vedėjai Rūta Bertašiūtė ir Tomas Šileika. Susirinkusiems pasirodymus surengė šių metų TV laidos „Lietuvos talentai“ finalininkai grupė J.I. bei tradiciškai LSDJS renginius džiuginanti grupė „Skyders“.

Lietuvos socialdemokratinio jaunimo sąjunga oficialiai atsikūrė 1989 m. gruodžio 5 d. LSDP XIV suvažiavimo metu. LSDJS atkuriamoji konferencija 1989 m. gruodžio 5 d. patvirtino organizacijos veiklos tęstinumą, programą, įstatus. Pirmuoju atsikūrusios LSDJS pirmininku išrinktas Jūrius Bruklys. 1990 m. sausio mėn. ji buvo įregistruota kaip visuomeninė organizacija Ministrų Taryboje, vėliau persiregistravo Lietuvos Respublikos Teisingumo ministerijoje. 1991 m. LSDJS tapo pirmąja jaunimo organizacija Lietuvoje, pripažinta pasauliniu mastu.

www.marijampolieciai.lt

 
Taip pat skaitykite
  • Pause
  • Previous
  • Next
1/3
Marijampolės miesto vietos veiklos strategijos įgyvendinimas įgauna pagreitį: paskelbtas III kvietimas teikti projektinius pasiūlymus (0)

Dar 2019 metais asociacijos „Marijampolės miesto vietos veiklos grupė“ įgyvendindamas projektas „Marijampolės miesto vietos plėtros strategijos įgyvendinimo administravimas“ įgavo pagreitį.

daugiau..
 

REKOMENDUOJAME PROFESIONALUS

Reklaminis skydelis

Rekomenduojame

Reklaminis skydelis

Marijampolės Miesto Meniu

Reklaminis skydelis

Kinas Marijampolėje

 

SPINDULIO KINO TEATRE VASARIO 22–28 DIENOMIS

Didžiojoje salėje:

Parkas GYVAI

 

PARKAS GYVAI 2016

Parkas gyvai sugrįžta į Marijampolę!

Orai

Orai, orų prognozė Marijampolėje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Kaune - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Vilniuje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Šiauliuose - Orai24.lt

 Orai, orų prognozė Klaipėdoje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Palangoje - Orai24.lt

Reklama

 

 

 

 

 


JŪSŲ LAIŠKAI

Parašykite mums

Foto galerija


Teisinė pagalba