• default color
  • green color
  • red color

Marijampolieciai

Monday
Dec 16th
Reklaminis skydelis
Pradžia Naujienos Politika Jaunieji Lietuvos socialdemokratai – už nemokamą ir kokybišką aukštąjį mokslą
Jaunieji Lietuvos socialdemokratai – už nemokamą ir kokybišką aukštąjį mokslą PDF Spausdinti Email
Sekmadienis, 09 Vasaris 2014 16:36

2014 vasario 6 d., Vilnius. Lietuvos socialdemokratinio jaunimo sąjunga (toliau – LSDJS) pasisako už nemokamas ir kokybiškas aukštojo mokslo studijas Lietuvos universitetuose bei kolegijose, todėl tvirtai remia socialdemokratinę iniciatyvą sugrąžinti bent jau nemokamas bakalauro studijas Lietuvoje. Tokią organizacijos poziciją patvirtino LSDJS ataskaitinė konferencija įvykusi š. m . vasario 1 d. Vilniuje.


„Nepriimtina, kad Lietuvoje siūlomų studijų kainos yra vienos didžiausių Europos Sąjungoje, o gyvenimo lygis nesiekia net Europos Sąjungos vidurkio“, – sako LSDJS pirmininkas Ramūnas Burokas, pabrėždamas, kad dešiniųjų politikų priimta ir laisvosios rinkos ideologija grįsta aukštojo mokslo reforma ne tik prieštarauja Lietuvos Respublikos Konstitucijai, bet ir studijas – viešąją gėrybę – pavertė brangiai įperkama preke. Anot socialdemokratinio jaunimo organizacijos atstovo, reforma paskatino ir didesnį protų nutekėjimo procesą, ir dalį Lietuvos studentų privertė likimus susieti su komercinių bankų malone.

LSDJS ataskaitinės konferencijos dokumente tvirtai pasisakoma už socialdemokratinę iniciatyvą, kuria siekiama bent nemokamų bakalauro studijų Lietuvoje ir primenama, kad jaunųjų socialdemokratų siekiamybe yra tokia nemokamo aukštojo mokslo sistema, kurioje klesti akademinė kokybė, lygios galimybės, nepriklausomi moksliniai tyrinėjimai, laisva ir demokratiška akademinė kultūra.

Suprantame, kad nemokamos ir kokybiškos aukštojo mokslo studijos yra brangios, tačiau turime suprasti, jog žmonių žinios ir kokybiškas išsilavinimas – didžiausią grąžą valstybei bei jos žmonėms garantuojanti investicija. Be išsilavinusių Lietuvos žmonių nesukursime gerovės valstybės, kurioje gyventų atvira, pažangi bei laiminga visuomenė“, – sako organizacijos pirmininkas Ramūnas Burokas.

LSDJS ataskaitinė konferencija vyko š.m. vasario 1d., Vilniaus miesto savivaldybės konferencijų salėje.

 

 

LSDJS informacija

 
Taip pat skaitykite
  • Pause
  • Previous
  • Next
1/3
Kvietimas teikti projektinius pasiūlymus gerinančius gyvenimą Marijampolėje (0)

Asociacija „Marijampolės miesto vietos veiklos grupė“ paskelbė II kvietimą teikti projektinius pasiūlymus įgyvendinant pirmąjį ir antrąjį Marijampolės miesto vietos veiklos strategijos tikslus.

daugiau..
 

REKOMENDUOJAME PROFESIONALUS

Reklaminis skydelis

Rekomenduojame

Reklaminis skydelis

Marijampolės Miesto Meniu

Reklaminis skydelis

Kinas Marijampolėje

 

SPINDULIO KINO TEATRE VASARIO 22–28 DIENOMIS

Didžiojoje salėje:

Parkas GYVAI

 

PARKAS GYVAI 2016

Parkas gyvai sugrįžta į Marijampolę!

Orai

Orai, orų prognozė Marijampolėje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Kaune - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Vilniuje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Šiauliuose - Orai24.lt

 Orai, orų prognozė Klaipėdoje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Palangoje - Orai24.lt

Reklama

 

 

 

 

 


JŪSŲ LAIŠKAI

Parašykite mums

Foto galerija


Teisinė pagalba