• default color
  • green color
  • red color

Marijampolieciai

Saturday
Oct 19th
Reklaminis skydelis
Pradžia Naujienos Politika Lietuvos gerovei svarbus verslo indėlis
Lietuvos gerovei svarbus verslo indėlis PDF Spausdinti Email
Trečiadienis, 22 Sausis 2014 17:53

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitikusi su Lietuvos pramonininkų konfederacijos prezidentu Robertu Dargiu aptarė ekonominę šalies padėtį, Lietuvos pasirengimą euro įvedimui, galimybes padidinti užsienio investicijas, kalbėjo, kaip sudaryti tinkamas sąlygas jaunimui dirbti Lietuvoje.

 

„Žmonėms reikalingos galimybės dirbti ir užsidirbti Lietuvoje - tam labai svarbios ir verslo pastangos. Verslas gali prisidėti prie valstybės raidos, investuoti į jaunimą ir jį įdarbinti, kurti naujas darbo vietas ir sudaryti sąlygas žmonėms užsidirbti", - sakė Prezidentė.

Prezidentės teigimu, šalies pramonė gali svariai prisidėti prie jaunimo profesinio rengimo, žmonių perkvalifikavimo ir įdarbinimo. Šalyje turi būti aktyviau išnaudotos galimybės studijas susieti su praktine patirtimi įmonėse, o reikalingi specialistai turi būti mokomi bendradarbiaujant švietimo įstaigoms ir verslui.

Nuo verslo investicijų tiesiogiai priklauso ne tik aukštas pramonės išsivystymo lygis, bet ir naujos darbo vietos bei didesnės algos. Šiuo metu Lietuvos eksportas beveik 40 proc. viršija ikikrizinį lygį, tačiau investicijų lygis visoje ekonomikoje yra trečdaliu mažesnis nei buvo prieš kelerius metus.

Pasak Prezidentės, nuosekli ir atsakinga valstybės finansų politika yra svarbi tiek verslo, tiek visos šalies stabilumui. Ekonomikos augimas ir subalansuotas valstybės biudžetas leidžia Lietuvai kitąmet įsivesti eurą - tai prisidėtų prie finansinio stabilumo užtikrinimo, užsienio investicijų pritraukimo, tvarių sąlygų verslui užtikrinimo.

Per pustrečio tūkstančio įmonių jungiančiai Lietuvos pramonininkų konfederacijai priklauso ne tik dauguma Lietuvos gamybos įmonių, bet ir moksliniai tiriamieji institutai, mokymo įstaigos. Lietuvos pramonės įmonėse dirba daugiau nei 200 tūkst. darbuotojų.

 

Prezidentės spaudos tarnyba.

 
Taip pat skaitykite
  • Pause
  • Previous
  • Next
1/3
Savivaldybių gerovės indeksas – Marijampolės savivaldybė pirmajame dešimtuke (0)

Lietuvos laisvosios rinkos instituto (LLRI) sudarytame 2019 metų savivaldybių indekse Marijampolės savivaldybė šiemet solidžiai įsitvirtino 5-8 vietoje, kartu su Palangos m., Panevėžio r. ir Šilutės r. savivaldybėmis, tarp 54 mažesniųjų savivaldybių.

daugiau..
 

REKOMENDUOJAME PROFESIONALUS

Reklaminis skydelis

Rekomenduojame

Reklaminis skydelis

Marijampolės Miesto Meniu

Reklaminis skydelis

Kinas Marijampolėje

 

SPINDULIO KINO TEATRE VASARIO 22–28 DIENOMIS

Didžiojoje salėje:

Parkas GYVAI

 

PARKAS GYVAI 2016

Parkas gyvai sugrįžta į Marijampolę!

Orai

Orai, orų prognozė Marijampolėje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Kaune - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Vilniuje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Šiauliuose - Orai24.lt

 Orai, orų prognozė Klaipėdoje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Palangoje - Orai24.lt

Reklama

 

 

 

 

 


JŪSŲ LAIŠKAI

Parašykite mums

Foto galerija


Teisinė pagalba