• default color
  • green color
  • red color

Marijampolieciai

Monday
Aug 19th
Reklaminis skydelis
Pradžia Naujienos Politika Prie Rusijos ambasados – palaikymo akcija Marijampolės vežėjams
Prie Rusijos ambasados – palaikymo akcija Marijampolės vežėjams PDF Spausdinti Email
Ketvirtadienis, 19 Rugsėjis 2013 22:16

Lietuvos socialdemokratinio jaunimo sąjunga (LSDJS) rugsėjo 19 dieną Vilniuje prie Rusijos ambasados vykdė pilietinę akciją, kuria buvo siekiama atkreipti dėmesį į Rusijos veiksmus Lietuvos vežėjų atžvilgiu.

Akcijos iniciatoriai kvietė visus neabejingus piliečius perduoti Rusijos Federacijos atstovybės darbuotojams lietuviškus produktus, kurių dėl Rusijos Federacijos valdžios vykdomų veiksmų Lietuvos vežėjai negali įvežti į kaimyninę šalį.

Rusijos Federacijos ambasados darbuotojams ignoruojant paramos akciją, krepšys su lietuviškais produktais buvo paliktas ambasados kieme, tikintis, kad šis lietuviškų prekių lauknešėlis pasieks kaimyninės valstybės žmones.

„Reiškiame susirūpinimą dėl situacijos Rusijos pasienyje, kur, akivaizdu, kad nuodugnios patikros procedūros taikomos tik Lietuvoje registruotoms transporto priemonėms. Raginame Rusijos valdžią nutraukti šių diskriminacinių priemonių taikymą prieš Lietuvos vežėjus. Keista, Rusija nuo 2012 metų yra Pasaulio prekybos organizacijos narė, toks šios valstybės elgesys prieštarauja bet kokiems šios organizacijos vertybėms“, – kalbėjo Lietuvos socialdemokratinio jaunimo sąjungos pirmininkas, marijampolietis Ramūnas Burokas.

Lietuvos socialdemokratinio jaunimo sąjungos atstovai teigia, kad dėl šių Rusijos Federacijos valdžios veiksmų pirmiausia kenčia eiliniai Rusijos gyventojai.

„Žmonėms ribojama galimybė iš Lietuvos gauti šviežių ir kokybiškų lietuviškų maisto produktų. Gaila, kad dėl Rusijos valdžios užsispyrimo bandoma supriešinti Lietuvos ir Rusijos žmones“, – kalbėjo akcijos organizatoriai.

Kaip teigia Lietuvos vežėjų asociacijos atstovai, dėl Rusijos valdžios veiksmų kasdien vežėjai patiria po 2 milijonus litų nuostolių.

Akcijos akimirkas pamatyti galite čia.

 
Taip pat skaitykite
  • Pause
  • Previous
  • Next
1/3
Kviečia teikti paraiškas neformaliojo vaikų švietimo programoms finansuoti (0)

NVŠ programas įgyvendinti gali visi neformaliojo vaikų švietimo teikėjai (išskyrus bendrojo ugdymo mokyklas), kurie turi teisę vykdyti švietimo veiklą ir atitinka  Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro

daugiau..
 

REKOMENDUOJAME PROFESIONALUS

Reklaminis skydelis

Rekomenduojame

Reklaminis skydelis

Marijampolės Miesto Meniu

Reklaminis skydelis

Kinas Marijampolėje

 

SPINDULIO KINO TEATRE VASARIO 22–28 DIENOMIS

Didžiojoje salėje:

Parkas GYVAI

 

PARKAS GYVAI 2016

Parkas gyvai sugrįžta į Marijampolę!

Orai

Orai, orų prognozė Marijampolėje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Kaune - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Vilniuje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Šiauliuose - Orai24.lt

 Orai, orų prognozė Klaipėdoje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Palangoje - Orai24.lt

Reklama

 

 

 

 

 


JŪSŲ LAIŠKAI

Parašykite mums

Foto galerija


Teisinė pagalba