• default color
  • green color
  • red color

Marijampolieciai

Tuesday
Dec 10th
Reklaminis skydelis
Pradžia Naujienos Politika Lietuvos socialdemokratinio jaunimo sąjunga išstoja iš LiJOT
Lietuvos socialdemokratinio jaunimo sąjunga išstoja iš LiJOT PDF Spausdinti Email
Antradienis, 16 Balandis 2013 19:10

Š. m. balandžio 12 d. Lietuvos socialdemokratinio jaunimo sąjunga (LSDJS) sustabdė savo narystę ir išstojo iš Lietuvos jaunimo organizacijų tarybos (LiJOT), po beveik 21 metų buvimo jos tikrąja nare.

„Lietuvos socialdemokratinio jaunimo sąjunga buvo įkurta prieš 90 metų, po Nepriklausomybės atkūrimo LSDJS buvo viena iš LiJOT steigėjų. Tačiau šiandien milžiniškas LiJOT vadovybės atitrūkimas nuo jaunimo problemų ir demonstruojamas atsainus požiūris į jas, sąmoningai ar nesąmoningai formuojama siaura politinio spektro pozicija, nepalieka kitos išeities, kaip tik nutraukti Lietuvos socialdemokratinio jaunimo sąjungos narystę Lietuvos jaunimo organizacijų taryboje“, – sako LSDJS pirmininkas Ramūnas Burokas.

Kovo 23-24 d. įvykusiame LSDJS Vadovų klube LSDJS skyrių pirmininkai bei aktyviausi organizacijos nariai išreiškė susirūpinimą, kad LiJOT jau kurį laiką formuoja itin siaurą politinio spektro poziciją, tvirtindama, jog atstovauja visos Lietuvos jaunimui, kai tuo tarpu, remiantis statistikos duomenimis, apskritai nevyriausybinių organizacijų veikloje dalyvauja tik apie 14 proc. Lietuvos jaunimo. Atsižvelgdama į LSDJS narių išreikštą poziciją ir rekomendacijas išstoti iš šios skėtinės organizacijos, LSDJS Valdyba priėmė sprendimą stabdyti narystę ir išstoti iš LiJOT.

LSDJS pirmininkas R. Burokas brėždamas jaunimo organizacijų ir jaunimo organizacijoms nepriklausančio jaunimo bendradarbiavimo gaires be LiJOT kontūrų, teigia: „LSDJS ir toliau sieks glaudaus bendradarbiavimo su kiekviena jaunimo organizacija – nepaisant to, ar ji yra LiJOT narė ar ne. Taip pat labai svarbu – į bendrų jaunimo pozicijų formavimą bei atstovavimą jaunimui, įtraukti ir jaunimo organizacijoms nepriklausančius jaunuolius. LiJOT platforma, kurios viena iš įkūrėjų buvo LSDJS šiandien nebeveikia. Mūsų visų (jaunimo organizacijų ir jaunų žmonių) bendradarbiavimui ieškosime kito kelio, grindžiamo laisvės, demokratijos ir lygybės principais“.

 
Taip pat skaitykite
  • Pause
  • Previous
  • Next
1/3
Kvietimas teikti projektinius pasiūlymus gerinančius gyvenimą Marijampolėje (0)

Asociacija „Marijampolės miesto vietos veiklos grupė“ paskelbė II kvietimą teikti projektinius pasiūlymus įgyvendinant pirmąjį ir antrąjį Marijampolės miesto vietos veiklos strategijos tikslus.

daugiau..
 

REKOMENDUOJAME PROFESIONALUS

Reklaminis skydelis

Rekomenduojame

Reklaminis skydelis

Marijampolės Miesto Meniu

Reklaminis skydelis

Kinas Marijampolėje

 

SPINDULIO KINO TEATRE VASARIO 22–28 DIENOMIS

Didžiojoje salėje:

Parkas GYVAI

 

PARKAS GYVAI 2016

Parkas gyvai sugrįžta į Marijampolę!

Orai

Orai, orų prognozė Marijampolėje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Kaune - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Vilniuje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Šiauliuose - Orai24.lt

 Orai, orų prognozė Klaipėdoje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Palangoje - Orai24.lt

Reklama

 

 

 

 

 


JŪSŲ LAIŠKAI

Parašykite mums

Foto galerija


Teisinė pagalba