• default color
  • green color
  • red color

Marijampolieciai

Monday
Dec 09th
Reklaminis skydelis
Pradžia Naujienos Politika Naujasis Jaunųjų Marijampolės socialdemokratų pirmininkas
Naujasis Jaunųjų Marijampolės socialdemokratų pirmininkas PDF Spausdinti Email
Pirmadienis, 10 Gruodis 2012 18:08

Lapkričio 21 dieną vykusiame Lietuvos socialdemokratinio jaunimo sąjungos (LSDJS) Marijampolės skyriaus visuotiniame susirinkime naujuoju pirmininku išrinktas Artūras Visockis.


Pasak A. Visockio, besikeičiančioje šiandieninėje aplinkoje jaunimui tenka nuolat atrasti save, prisitaikyti prie kintančių sąlygų bei susidurti su naujais iššūkiais.

„Šie procesai nėra lengvi, todėl tik būnant drauge, pilietiškai nusiteikus galima įveikti juos lengviau. Mums svarbu sudaryti palankias sąlygas bei tinkamą aplinką žmogui, kurioje galėtų nevaržomai reikšti savo kultūrinį, intelektualinį bei dvasinį potencialą taip sukurdami ne tik sau, bet ir visai bendruomenei išliekamąją vertę“, - kalbėjo A. Visockis.


Šiandien reikia kalbėti garsiai ir aiškiai, jog privalome suteikti galimybę jaunam žmogui vaidinti didesnį vaidmenį visuomenėje. Todėl jaunieji socialdemokratai aktyviai dirba šia linkme siekdami įtraukti kuo daugiau jaunų žmonių į visuomeninį pilietišką gyvenimą, taip užtikrindami naujų lyderių ugdymą, organizacijos plėtrą bei ilgalaikį požiūrį į jauno žmogaus perspektyvas Marijampolės regione.


A. Visockio teigimu, negalima pro pirštus žiūrėti į labiausiai pažeidžiamas socialines grupes, tai seneliai, sunkiai besiverčiančių šeimų vaikai, neįgalieji ir kt. „Todėl jaunųjų socialdemokratų prioritetine kryptimi išliks iniciatyvos siekiančios atkreipti visuomenės dėmesį į šių grupių problemas bei jų sprendimo būdus. Žinoma taip pat bus išlaikoma kultūrinių ir pilietiškumą ugdančių veiklų kryptis, kuriomis siekiama padėti žmogui formuoti vertybėmis grįstą pasaulėžiūrą”, dėstė A. Visockis. 


Marijampolės jaunųjų socialdemokratų skyrius vienija daugiau kaip 50 narių bei yra viena didžiausių jaunimo organizacijų Marijampolėje.

 

 

www.marijampolieciai.lt

 
Taip pat skaitykite
  • Pause
  • Previous
  • Next
1/3
Kvietimas teikti projektinius pasiūlymus gerinančius gyvenimą Marijampolėje (0)

Asociacija „Marijampolės miesto vietos veiklos grupė“ paskelbė II kvietimą teikti projektinius pasiūlymus įgyvendinant pirmąjį ir antrąjį Marijampolės miesto vietos veiklos strategijos tikslus.

daugiau..
 

REKOMENDUOJAME PROFESIONALUS

Reklaminis skydelis

Rekomenduojame

Reklaminis skydelis

Marijampolės Miesto Meniu

Reklaminis skydelis

Kinas Marijampolėje

 

SPINDULIO KINO TEATRE VASARIO 22–28 DIENOMIS

Didžiojoje salėje:

Parkas GYVAI

 

PARKAS GYVAI 2016

Parkas gyvai sugrįžta į Marijampolę!

Orai

Orai, orų prognozė Marijampolėje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Kaune - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Vilniuje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Šiauliuose - Orai24.lt

 Orai, orų prognozė Klaipėdoje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Palangoje - Orai24.lt

Reklama

 

 

 

 

 


JŪSŲ LAIŠKAI

Parašykite mums

Foto galerija


Teisinė pagalba