• default color
  • green color
  • red color

Marijampolieciai

Monday
Jul 06th
Reklaminis skydelis
Pradžia Naujienos Politika Marijampoliečiai kviečiami į konstitucijos egzaminą
Marijampoliečiai kviečiami į konstitucijos egzaminą PDF Spausdinti Email
Antradienis, 18 Rugsėjis 2012 10:27

Minint 20-ąsias Lietuvos Respublikos Konstitucijos metines pasitikrinti žinias tradiciškai kviečia Konstitucijos egzaminas. Kaip ir kasmet, norintiesiems laikyti egzaminą fiziškai ir siekti aukščiausio įvertinimo, duris atveria Lietuvos miestų ir rajonų savivaldybės.

 Čia egzaminą kviečiami laikyti suaugusieji ir kiti Lietuvos piliečiai bei teisinį išsilavinimą turintys ar teisę studijuojantys asmenys.
Konstitucijos egzamino pirmasis etapas vyks spalio 4 dieną, ketvirtadienį, 12 valandą.
Pirmojo etapo dalyviai, teisingai atsakę į ne mažiau kaip 25 testo klausimus iš 30, turės teisę dalyvauti antrajame Konstitucijos egzamino etape. Apie patekimą į kitą etapą jie bus informuoti asmeniškai. Antrasis egzamino etapas vyks spalio 18 dieną, ketvirtadienį, 12 valandą. Jame teks atsakyti į 19 testo ir vieną atvirą klausimą.
Konkurso dalyvių darbus centralizuotai vertins speciali kompetentingų ekspertų komisija. Nugalėtojais taps teisingiausiai arba be klaidų į klausimus atsakę dalyviai.
Egzaminą miestų ir rajonų savivaldybėse ketinantys laikyti asmenys kviečiami registruotis specialioje www.delfi.lt rubrikoje. Jei vis dėlto nėra galimybės atvykti į savivaldybes, visi norintieji egzaminą galės laikyti internetu.
Laimėtojai bus apdovanoti spalio 25 d. prezidentūroje.
1-ąją vietą iškovoję piliečiai ir teisinį išsilavinimą turintys ar jo siekiantys piliečiai, bus apdovanoti europarlamentaro prof. Leonido Donskio biuro įsteigtomis kelionėmis į Briuselį aplankant ir kitus Europos miestus: Prahą, Amsterdamą, Briugę, Kylį bei Liubeką.
Konstitucijos egzamino laimėtojams bus apmokėtos kelionės į Vilnių ir atgal viešuoju transportu (autobusu ar traukiniu) išlaidos.

Egzamine negali dalyvauti organizatoriai, užduočių sudarytojai, partnerių, rėmėjų atstovai, vertinimo komisijos nariai ir visų išvardytų grupių šeimos nariai.

Egzamino iniciatorius: LR Teisingumo ministerija
Egzamino partneris: M. Romerio universitetas
Egzamino informaciniai partneriai: naujienų portalas DELFI, Nacionalinis Lietuvos radijas ir televizija.
Išsamesnės informacijos apie Konstitucijos egzaminą galima rasti specialioje projektui skirtoje interneto svetainėje http://www.defi.lt .

Marijampolės savivaldybėje egzaminas vyks Savivaldybės administracijos II a. posėdžių salėje, J. Basanavičiaus a. 1.

Egzamino koordinatorius – Viešųjų ryšių tarnybos vedėja Aurelija Baniulaitienė, 515 kab.,  tel. (8 343 )  90 087, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai
Kviečiame dalyvauti!

 
Taip pat skaitykite
  • Pause
  • Previous
  • Next
1/3
Marijampolės miesto vietos veiklos strategijos įgyvendinimas įgauna pagreitį: paskelbtas III kvietimas teikti projektinius pasiūlymus (0)

Dar 2019 metais asociacijos „Marijampolės miesto vietos veiklos grupė“ įgyvendindamas projektas „Marijampolės miesto vietos plėtros strategijos įgyvendinimo administravimas“ įgavo pagreitį.

daugiau..
 

REKOMENDUOJAME PROFESIONALUS

Reklaminis skydelis

Rekomenduojame

Reklaminis skydelis

Marijampolės Miesto Meniu

Reklaminis skydelis

Kinas Marijampolėje

 

SPINDULIO KINO TEATRE VASARIO 22–28 DIENOMIS

Didžiojoje salėje:

Parkas GYVAI

 

PARKAS GYVAI 2016

Parkas gyvai sugrįžta į Marijampolę!

Orai

Orai, orų prognozė Marijampolėje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Kaune - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Vilniuje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Šiauliuose - Orai24.lt

 Orai, orų prognozė Klaipėdoje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Palangoje - Orai24.lt

Reklama

 

 

 

 

 


JŪSŲ LAIŠKAI

Parašykite mums

Foto galerija


Teisinė pagalba