• default color
  • green color
  • red color

Marijampolieciai

Monday
Jul 06th
Reklaminis skydelis
Pradžia Naujienos Politika A.Vidžiūnas papirko marijampoliečius?
A.Vidžiūnas papirko marijampoliečius? PDF Spausdinti Email
Antradienis, 07 Rugpjūtis 2012 08:42

Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) gavo prašymą ištirti Seimo nario, Tėvynės Sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos atstovo Arvydo Vidžiūno elgesį. Įtariama, jog jis pažeidė Seimo rinkimų įstatymo nuostatas, trumpametražių filmų festivalio metu ėmęsis politinės agitacijos.

Kaip teigiama VRK atsiųstame prašyme, 2012 m. rugpjūčio 3 dieną Vekeriotiškių kaime (Marijampolės savivaldybėje) vykusio trumpametražių filmų festivalio „Baltas kluonas“ metu A. Vidžiūnas buvo pristatytas festivalio remėju (tiek ant renginio skrajučių, tiek didžiąjame ekrane), o Seimo nario asistentė Daiva Klimavičienė atsiėmė jam skirtą renginio organizatorių padėką.
 
Renginio organizatorių teigimu, Seimo nario Arvydo Vidžiūno asmeninė parama grynais pinigais sudarė 400 litų, o asociacija „Sūduvos kultūros fondas“, kurios steigėjas yra Arvydas Vidžiūnas, renginį paremė 1000 litų (iš viso 1400 litų).
 
VRK prašoma ištirti A. Vidžiūno elgesį ir nustatyti, ar kandidatas į Seimą, parėmęs trumpametražių filmų festivalį „Baltas kluonas“, nepažeidė Seimo rinkimų įstatymo ir kitų teisės aktų.

Mat yra nustatyta, kad prasidėjus Seimo rinkimų politinei kampanijai, t. y. nuo Seimo rinkimų datos paskelbimo iki nustatyto rinkimų agitacijos kampanijos laikotarpio pabaigos, taip pat rinkimų dieną draudžiama tiesiogiai ar netiesiogiai pirkti rinkėjų balsus, dovanomis ar kitokiu atlyginimu skatinti rinkėją ar rinkimų teisę turintį asmenį dalyvauti arba nedalyvauti rinkimuose ir (arba) balsuoti už arba prieš vieną ar kitą asmenį, kurį numatoma kelti kandidatu, kandidatą arba kandidatų sąrašą, taip pat žadėti už balsavimą atsilyginti rinkėjams po rinkimų turint tikslą paveikti rinkėjų valią dėl konkrečių politinių partijų ar kandidatų arba asmenų, kuriuos numatoma kelti kandidatais, ir taip trukdyti piliečiams įgyvendinti rinkimų teisę.

Vyriausios rinkimų komicijos informacija

 
Taip pat skaitykite
  • Pause
  • Previous
  • Next
1/3
Marijampolės miesto vietos veiklos strategijos įgyvendinimas įgauna pagreitį: paskelbtas III kvietimas teikti projektinius pasiūlymus (0)

Dar 2019 metais asociacijos „Marijampolės miesto vietos veiklos grupė“ įgyvendindamas projektas „Marijampolės miesto vietos plėtros strategijos įgyvendinimo administravimas“ įgavo pagreitį.

daugiau..
 

REKOMENDUOJAME PROFESIONALUS

Reklaminis skydelis

Rekomenduojame

Reklaminis skydelis

Marijampolės Miesto Meniu

Reklaminis skydelis

Kinas Marijampolėje

 

SPINDULIO KINO TEATRE VASARIO 22–28 DIENOMIS

Didžiojoje salėje:

Parkas GYVAI

 

PARKAS GYVAI 2016

Parkas gyvai sugrįžta į Marijampolę!

Orai

Orai, orų prognozė Marijampolėje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Kaune - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Vilniuje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Šiauliuose - Orai24.lt

 Orai, orų prognozė Klaipėdoje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Palangoje - Orai24.lt

Reklama

 

 

 

 

 


JŪSŲ LAIŠKAI

Parašykite mums

Foto galerija


Teisinė pagalba