• default color
  • green color
  • red color

Marijampolieciai

Saturday
Oct 19th
Reklaminis skydelis
Pradžia Naujienos Politika Dar vienas ministras raginamas atsistatydinti
Dar vienas ministras raginamas atsistatydinti PDF Spausdinti Email
Antradienis, 20 Sausis 2009 14:03

2009 m. sausio 20 d., Vilnius. Socialliberalai kritiškai vertina valdžios veiksmus, kurie sukėlė įtampą visuomenėje. Socialliberalai reikalauja Vidaus reikalų ministro atstatydinimo bei skubiai atšaukti Vyriausybės sprendimus, kurie sukėlė žmonių nepasitenkinimą. 

.

Socialliberalai neigiamai vertina Seimo valdančiosios koalicijos veiksmus, kurie sukėlė visuotinį žmonių nepasitenkinimą, kuris galiausiai privedė prie masinių protestų prieš valdžią visoje Lietuvoje. 

"Mes daug kartų perspėjome valdančiuosius, kad jų skuboti ir nepamatuoti sprendimai, priimti naktiniuose Seimo posėdžiuose ir visiškai nesitariant su visuomene, sulauks neigiamos visuomenės reakcijos", - teigia socialliberalas A.Paulauskas. 

Pasak jo, nuolat kalbėdami apie krizę, savo žodžiais ir skubotais sprendimais valdantieji tik sunkina Lietuvos ūkio bei žmonių ekonominę padėtį. 

"Visiems verždami diržus, valdantieji visiškai pamiršo save. Reikėtų nekliedėti apie naujų ministerijų kūrimą arba esamų perkėlimą, o principingai sumažinti išlaidas valdžios išlaikymui", - teigia A.Paulauskas. 

 

"Nerimą kelią faktas, kad Vilniuje įvyko tai, ko niekas nesitikėjo – taiki protesto akcija peraugo į riaušes, o šalies jėgos struktūros prieš savo piliečius naudojo specialiąsias priemones – dujas bei gumines kulkas. Mes tikrai nepritariame riaušėms bei turto naikinimui, tačiau manome, kad Vidaus reikalų ministras privalo prisiimti atsakomybę už tai, kad įvykiams nebuvo deramai pasirengta, jis pats net nebuvo Lietuvoje, o tvarkos palaikymo pastangos prie Seimo buvo prastai koordinuotos bei panaudojo neproporcingą jėgą", - teigia A.Paulauskas. 

"Panašu, kad vienintelis A. Valinskas vykdo priešrinkiminius pažadus – linksminti žmones krizės akivaizdoje. Deja, tas juokas yra pro ašaras, sukeltas ašarinių dujų", - teigia A.Paulauskas.

Vidaus reikalų ministras jau ne pirmasis šios vyriausybės ministras sulaukęs raginimo atsistatydinti. Panašų raginimą iš kai kurių politinių jėgų jau girdėjo ir Aplinkos ministras, bet pats premjeras A.Kubilius.

Marijampoliečiai.lt ir Naujosios sąjungos informacija

Foto: Lina Saltonaitė 

 
Taip pat skaitykite
  • Pause
  • Previous
  • Next
1/3
Savivaldybių gerovės indeksas – Marijampolės savivaldybė pirmajame dešimtuke (0)

Lietuvos laisvosios rinkos instituto (LLRI) sudarytame 2019 metų savivaldybių indekse Marijampolės savivaldybė šiemet solidžiai įsitvirtino 5-8 vietoje, kartu su Palangos m., Panevėžio r. ir Šilutės r. savivaldybėmis, tarp 54 mažesniųjų savivaldybių.

daugiau..
 

REKOMENDUOJAME PROFESIONALUS

Reklaminis skydelis

Rekomenduojame

Reklaminis skydelis

Marijampolės Miesto Meniu

Reklaminis skydelis

Kinas Marijampolėje

 

SPINDULIO KINO TEATRE VASARIO 22–28 DIENOMIS

Didžiojoje salėje:

Parkas GYVAI

 

PARKAS GYVAI 2016

Parkas gyvai sugrįžta į Marijampolę!

Orai

Orai, orų prognozė Marijampolėje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Kaune - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Vilniuje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Šiauliuose - Orai24.lt

 Orai, orų prognozė Klaipėdoje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Palangoje - Orai24.lt

Reklama

 

 

 

 

 


JŪSŲ LAIŠKAI

Parašykite mums

Foto galerija


Teisinė pagalba