• default color
  • green color
  • red color

Marijampolieciai

Sunday
Sep 22nd
Reklaminis skydelis
Pradžia Naujienos Politika Tvarkiečiai reikalauja Valinsko ir Kubiliaus atsistatydinimo
Tvarkiečiai reikalauja Valinsko ir Kubiliaus atsistatydinimo PDF Spausdinti Email
Sekmadienis, 18 Sausis 2009 09:36

Po riaušių Vilniuje, teisėsaugos institucijoms aiškinantis jų kilimo aplinkybes, netiesiogiai jas išprovokavę politikai taip pat turėtų prisiimti atsakomybę. Tokia partijos Tvarka ir teisingumas vadovybės nuomonė.

.

"Nė vienoje valstybėje, kurioje žmonės patenkinti valdžios vykdoma politika, nebūna nei mitingų, nei riaušių. Lietuvoje jos kilo būtent dėl Seimo daugumos bei Vyriausybės požiūrio ir veiksmų, kurie veja žmogų į kampą. Priemonės, kurias jis renkasi siekdamas iš jo išsiveržti – aklas įniršis ir pyktis. Jei ne A. Kubiliaus ir A. Valinsko vadovaujamų institucijų priimti Lietuvą smaugiantys ir skurdinantys sprendimai, to nebūtų įvykę", - sakė partijos Tvarka ir teisingumas pirmininkas, Prezidentas Rolandas Paksas.

Politiko teigimu, šiandien šalį valdantys politikai bando visą atsakomybę nuo savęs perkelti ant riaušininkų ir juos malšinusių pareigūnų pečių. "To negali ir neturi būti: kaip už chuliganiškus veiksmus turi atsakyti langus daužę žmonės, taip ir Kubilius su Valinsku turi atsakyti už jų vadovaujamų institucijų priimtus sprendimus ir veiksmus bei aroganciją, nenorą išklausyti savo valstybės piliečių. Minėti politikai privalo nedelsiant atsistatydinti", - kalbėjo partijos Tvarka ir teisingumas lyderis. 

Pasak Prezidento R. Pakso, nepriklausomos Lietuvos valdžia įsakymą šaudyti į savo piliečius buvo davusi tik kartą - 1935 metais. Penktadienį buvo antras. "1991 metais, kai į Lietuvos žmones šaudė svetimos kariuomenės kariškiai, turbūt niekas negalėjo įsivaizduoti, kad dvidešimtais atkurtos nepriklausomybės metais Lietuvos valdžia šaudys į savo piliečius. Galbūt net ir į tuos, kurie savo valstybę gynė tomis žvarbiomis sausio dienomis", - sakė partijos Tvarka ir teisingumas pirmininkas, Prezidentas Rolandas Paksas. 

 

Partijos Tvarka ir teisingumas informacija 

 
Taip pat skaitykite
  • Pause
  • Previous
  • Next
1/3
Marijampolėje atidarytas „Basakojų sveikatingumo takas“ (0)

Šeštojo „Bėgam už Marijampolę“ renginio organizatoriai, tęsdami gražią tradiciją, padovanoja Marijampolės miesto bendruomenei

daugiau..
 

REKOMENDUOJAME PROFESIONALUS

Reklaminis skydelis

Rekomenduojame

Reklaminis skydelis

Marijampolės Miesto Meniu

Reklaminis skydelis

Kinas Marijampolėje

 

SPINDULIO KINO TEATRE VASARIO 22–28 DIENOMIS

Didžiojoje salėje:

Parkas GYVAI

 

PARKAS GYVAI 2016

Parkas gyvai sugrįžta į Marijampolę!

Orai

Orai, orų prognozė Marijampolėje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Kaune - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Vilniuje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Šiauliuose - Orai24.lt

 Orai, orų prognozė Klaipėdoje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Palangoje - Orai24.lt

Reklama

 

 

 

 

 


JŪSŲ LAIŠKAI

Parašykite mums

Foto galerija


Teisinė pagalba