• default color
  • green color
  • red color

Marijampolieciai

Thursday
Jun 04th
Reklaminis skydelis
Pradžia Naujienos Nusikaltimai ir nelaimės Palaidas šuo – ne tik pažeidimas, bet ir grėsmė žmogui
Palaidas šuo – ne tik pažeidimas, bet ir grėsmė žmogui PDF Spausdinti Email
Antradienis, 01 Rugsėjis 2015 07:47

Praėjusią savaitę Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kalvarijos policijos bendruomenės pareigūnė Daiva Sinkevičienė kartu su policijos rėmėjais bei VŠĮ gyvūnų globos namų „Mindraja“ darbuotojais Kalvarijos savivaldybės teritorijoje vykdė tikslinę priemonę, kuri skirta gyvūnų auginimo ir laikymo taisyklių pažeidimams nustatyti.

Reido metu buvo nustatyti šeši gyvūnų laikymo bei auginimo administraciniai teisės pažeidimai. Pareigūnai rastus palaidus šunis atidavė jų šeimininkams bei įspėjo. Augintinių neprižiūrintiems gyventojams gresia nemenkos baudos. Daugiausia palaidų šunelių buvo rasta Aistiškių kaime, o vienas jų buvo sugautas ir nugabentas į VŠĮ gyvūnų globos namus „Mindraja“ (pasiteiravimui -telefono Nr. 8-65083048), kadangi nepavyko nustatyti šunelio šeimininko.

Priemonės metu Kalvarijos savivaldybės gyventojai buvo supažindinami su Kalvarijos savivaldybės administracijos direktoriaus patvirtintomis ir nuo 2013 m. rugpjūčio 14 d. įsigaliojusiomis „Gyvūnų laikymo Kalvarijos savivaldybės teritorijos gyvenamosiose vietovėse taisyklėmis“. Pareigūnai priminė ir apie teisinę atsakomybę už šių taisyklių nesilaikymą. Ir ne tik – šuo gali ne tik išgąsdinti, bet ir sužaloti, o sergančio šuns įkandimas kartais gali sukelti ir nepataisomų pasekmių. Jei gyvūnas nepaskiepytas – jis gali sirgti įvairiomis ligomis, taip pat ir pasiutlige.

Patikrinimai, kaip gyventojai laikosi gyvūnų auginimo ir laikymo taisyklių, Kalvarijos savivaldybėje vykdomi nuolat. Tačiau skundų dėl palaidų šunų, gąsdinančių ne tik vaikus, vis dar pasitaiko, todėl gyventojai palankiai vertina šią pareigūnų vykdomą prevencinę priemonę. Tikimasi, kad bendromis pareigūnų ir bendruomenės pastangomis bus lengviau išgyvendinti opią problemą.

Marijampolės apskr. VPK Kalvarijos PK informacija

www.marijampolieciai.lt

 
Taip pat skaitykite
  • Pause
  • Previous
  • Next
1/3
Marijampolės miesto vietos veiklos strategijos įgyvendinimas įgauna pagreitį: paskelbtas III kvietimas teikti projektinius pasiūlymus (0)

Dar 2019 metais asociacijos „Marijampolės miesto vietos veiklos grupė“ įgyvendindamas projektas „Marijampolės miesto vietos plėtros strategijos įgyvendinimo administravimas“ įgavo pagreitį.

daugiau..
 

REKOMENDUOJAME PROFESIONALUS

Reklaminis skydelis

Rekomenduojame

Reklaminis skydelis

Marijampolės Miesto Meniu

Reklaminis skydelis

Kinas Marijampolėje

 

SPINDULIO KINO TEATRE VASARIO 22–28 DIENOMIS

Didžiojoje salėje:

Parkas GYVAI

 

PARKAS GYVAI 2016

Parkas gyvai sugrįžta į Marijampolę!

Orai

Orai, orų prognozė Marijampolėje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Kaune - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Vilniuje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Šiauliuose - Orai24.lt

 Orai, orų prognozė Klaipėdoje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Palangoje - Orai24.lt

Reklama

 

 

 

 

 


JŪSŲ LAIŠKAI

Parašykite mums

Foto galerija


Teisinė pagalba