• default color
  • green color
  • red color

Marijampolieciai

Thursday
Jun 04th
Reklaminis skydelis
Pradžia Naujienos Nusikaltimai ir nelaimės Būkite atidūs – sukčiai neatostogauja
Būkite atidūs – sukčiai neatostogauja PDF Spausdinti Email
Pirmadienis, 10 Rugpjūtis 2015 09:40

Pastarosiomis dienomis į Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariatą kreipėsi ne vienas žmogus ir pranešė apie sukčių išviliotus pinigus. Per pirmąją rugpjūčio savaitę sukčiams vėl pavyko išvilioti banko prisijungimo kodus ir iš 24 m. marijampolietės sąskaitos pasisavinti 350 eurų, 500 eurų sukčiams atidavė ir Vilkaviškyje gyvenanti 63 m. moteris, neva jos brolio sužalotos mergaitės operacijai.

Policija ragina – būkite atidūs, sukčiai neatostogauja, o jų kuriami scenarijai neretai verti „Oskaro“. Telefoniniai sukčiai skambina apsimesdami medikais, šeimos nariais, banko darbuotojais, įvairių tarnybų pareigūnais ir praneša apie artimiesiems nutikusias nelaimes arba apie neva iš pašnekovo sąskaitos „plaunamus“ pinigus.

Jeigu Jums paskambins nepažįstamas asmuo ir praneš, kad artimas žmogus pateko į bėdą (dažniausiai į avariją ar padarė nusikaltimą), neskubėkite vykdyti nurodymų. Pasinaudoję netikėtumu ir Jūsų susijaudinimu, sukčiai paprašo skubiai perduoti reikiamą pinigų sumą. Juos prašo pervesti į nurodytą sąskaitą ar atiduoti žmogui, kuris atvyks pasiimti. Sukčiai gali apsimesti teisėsaugos pareigūnais ir paprašyti kyšio, žadėdami padėti išvengti atsakomybės už padarytą nusikaltimą.

Policija primena, kad sulaukę tokių netikėtų žinių, visų pirma patys paskambinkite giminaičiui ar artimajam, patekusiam į tariamą bėdą, ir įsitikinkite, ar tikrai jam reikalinga jūsų pagalba. Telefoniniai sukčiai visada stengiasi sutrukdyti tai padaryti: telefonu kalba tol, kol jų žmogus ateina paimti jūsų santaupų. Nepamirškite, kad visada yra galimybė nueiti pas kaimyną, kuris į viską reaguos ne taip jautriai ir patars, ką daryti.

Policija prašo gyventojus būti atidesnius, neskubėti vykdyti skambinusiojo asmens prašymų, neatskleisti nepažįstamiems asmenims savo vardo, pavardės, asmens kodo, konfidencialių elektroninės bankininkystės duomenų ir apie tokius sukčiavimo būdus informuoti, ypač garbaus amžiaus, giminaičius, pažįstamus, kaimynus.

Marijampolės apskr. VPK informacija

www.marijampolieciai.lt

 
Taip pat skaitykite
  • Pause
  • Previous
  • Next
1/3
Marijampolės miesto vietos veiklos strategijos įgyvendinimas įgauna pagreitį: paskelbtas III kvietimas teikti projektinius pasiūlymus (0)

Dar 2019 metais asociacijos „Marijampolės miesto vietos veiklos grupė“ įgyvendindamas projektas „Marijampolės miesto vietos plėtros strategijos įgyvendinimo administravimas“ įgavo pagreitį.

daugiau..
 

REKOMENDUOJAME PROFESIONALUS

Reklaminis skydelis

Rekomenduojame

Reklaminis skydelis

Marijampolės Miesto Meniu

Reklaminis skydelis

Kinas Marijampolėje

 

SPINDULIO KINO TEATRE VASARIO 22–28 DIENOMIS

Didžiojoje salėje:

Parkas GYVAI

 

PARKAS GYVAI 2016

Parkas gyvai sugrįžta į Marijampolę!

Orai

Orai, orų prognozė Marijampolėje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Kaune - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Vilniuje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Šiauliuose - Orai24.lt

 Orai, orų prognozė Klaipėdoje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Palangoje - Orai24.lt

Reklama

 

 

 

 

 


JŪSŲ LAIŠKAI

Parašykite mums

Foto galerija


Teisinė pagalba