• default color
  • green color
  • red color

Marijampolieciai

Friday
May 29th
Reklaminis skydelis
Sulaikyti nelegalai PDF Spausdinti Email
Ketvirtadienis, 16 Liepa 2015 07:38

Kalvarijos užkardos pareigūnai pasienyje su Lenkija sulaikė dar 4 nelegalius migrantus iš Vietnamo. Juos gabeno Latvijos pilietis. Šiemet įkliuvo jau 10 latvių, kurie per Lietuvą nelegaliai bandė gabenti užsieniečius.

Trečiadienį maždaug 1 val. nakties Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Lazdijų rinktinės Kalvarijos užkardos pasieniečiai netoli Kalvarijos savivaldybės Trumpalių kaimo sustabdė automobilį „Volvo V70“ latviškais numeriais. Jį vairavęs tvarkingus dokumentus turėjęs 35-erių latvis buvo beišvažiuojantis į Lenkiją.

Automobiliu vyko dar 4 asmenys, kaip paaiškėjo, Vietnamo piliečiai. 3 iš jų pateikė 22-ejų, 29-erių ir 35-erių vietnamiečių pasus. Ketvirtas užsienietis turėjo 16-mečio vietnamiečio tapatybės kortelę. Suaugusiųjų pasuose, kaip įprasta tokiais atvejais, nebuvo vizų, suteikiančių teisę legaliai patekti į Šengeno erdvę.

Dėl neteisėto žmonių gabenimo per valstybės sieną pradėtas ikiteisminis tyrimas. Už tai latviui gresia bauda arba areštas, arba laisvės atėmimas iki 6 metų. Vairuotoją ir 3 vietnamiečius pasieniečiai uždarė į areštinę. Nepilnametis užsienietis trečiadienį priešpiet buvo Kalvarijos užkardoje. Ten pat saugomas ir latvio automobilis.

Iš viso šiemet pasieniečiai sulaikė 187 nelegalius migrantus iš Vietnamo, bandžiusius neteisėtai patekti į Lietuvą. Pagal pilietybes vietnamiečių yra sulaikoma daugiausiai, šių nelegalių migrantų skaičius pastaruoju metu sparčiai augo.

Kita VSAT pareigūnų fiksuojama tendencija yra ta, kad daugėja sulaikytų nelegalius migrantus gabenančių Latvijos piliečių. Iš savo šalies į Lietuvą jie užsieniečius veža per vidinę Šengeno sieną, kur nėra nuolatinės kontrolės, o pravažiavę Lietuvą bando išvykti į Lenkiją. Iš viso šiemet pasieniečiai sulaikė 10 Latvijos piliečių, iš kurių 9 gabeno nelegalius migrantus iš Vietnamo, o vienas – iš Afganistano.

VSAT inf.

www.marijampolieciai.lt

 
Taip pat skaitykite
  • Pause
  • Previous
  • Next
1/3
Marijampolės miesto vietos veiklos strategijos įgyvendinimas įgauna pagreitį: paskelbtas III kvietimas teikti projektinius pasiūlymus (0)

Dar 2019 metais asociacijos „Marijampolės miesto vietos veiklos grupė“ įgyvendindamas projektas „Marijampolės miesto vietos plėtros strategijos įgyvendinimo administravimas“ įgavo pagreitį.

daugiau..
 

REKOMENDUOJAME PROFESIONALUS

Reklaminis skydelis

Rekomenduojame

Reklaminis skydelis

Marijampolės Miesto Meniu

Reklaminis skydelis

Kinas Marijampolėje

 

SPINDULIO KINO TEATRE VASARIO 22–28 DIENOMIS

Didžiojoje salėje:

Parkas GYVAI

 

PARKAS GYVAI 2016

Parkas gyvai sugrįžta į Marijampolę!

Orai

Orai, orų prognozė Marijampolėje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Kaune - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Vilniuje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Šiauliuose - Orai24.lt

 Orai, orų prognozė Klaipėdoje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Palangoje - Orai24.lt

Reklama

 

 

 

 

 


JŪSŲ LAIŠKAI

Parašykite mums

Foto galerija


Teisinė pagalba