• default color
  • green color
  • red color

Marijampolieciai

Tuesday
Jun 02nd
Reklaminis skydelis
Pradžia Naujienos Nusikaltimai ir nelaimės Skraidantys dronai jau kelią nerimą įkalinimo įstaigoms
Skraidantys dronai jau kelią nerimą įkalinimo įstaigoms PDF Spausdinti Email
Penktadienis, 10 Liepa 2015 19:01

Šiąnakt virš Marijampolės pataisos namų sklandžiusi nuotolinio valdymo skraidyklė-dronas numetė nuteistiesiems dovaną – paketą su mobiliaisiais telefonais. Kalėjimų departamentas pripažįsta, kad dronai kelia rimtą pavojų kovoje su draudžiamų daiktų patekimu į įkalinimo įstaigas.

Liepos 9-osios naktį Marijampolės pataisos namų prižiūrėtojai tris kartus pastebėjo virš įstaigos skraidantį objektą. Kilo įtarimas, kad nuotolinio valdymo skraidykle-dronu bandoma įmesti nuteistiesiems draudžiamų daiktų. Pareigūnai sureagavo ir visus kartus tikrino teritorijas, virš kurių dronas skraidė. Tačiau paieškos buvo bevaisės.

Ryte pareigūnai nusprendė papildomai patikrinta gamybinė zona ir pastatų stogai. Įtarimai pasitvirtino – ant vieno iš gamybinių pastatų stogo buvo rastas nemažas keturkampis paketas. Jo viduje buvo įpakuoti  8 mobilaus ryšio telefonai. Visi daiktai ir informacija perduota Marijampolės apskrities vyriausiajam policijos komisariatui.

Kalėjimų departamento direktorė Živilė Mikėnaitė sako, kad vis labiau Lietuvoje įsitvirtinusios nuotolinio valdymo skraidyklės jau kelia nerimą. „Su Civilinės aviacijos administracijos atstovais diskutuojame ir ieškome sprendimų, kaip išspręsti šią problemą. Akivaizdu, kad tai tik pradžia ir dronai ateityje bus tikras galvos skausmas mums,“ – sako Ž. Mikėnaitė.

Pastaruoju metu ypač padažnėjo atvejų, kai virš įkalinimo įstaigų pastebimi skraidantys dronai. Vien šią savaitę Marijampolės pataisos namų pareigūnai užfiksavo 6 tokius atvejus.

 

www.marijampolieciai.lt

 
Taip pat skaitykite
  • Pause
  • Previous
  • Next
1/3
Marijampolės miesto vietos veiklos strategijos įgyvendinimas įgauna pagreitį: paskelbtas III kvietimas teikti projektinius pasiūlymus (0)

Dar 2019 metais asociacijos „Marijampolės miesto vietos veiklos grupė“ įgyvendindamas projektas „Marijampolės miesto vietos plėtros strategijos įgyvendinimo administravimas“ įgavo pagreitį.

daugiau..
 

REKOMENDUOJAME PROFESIONALUS

Reklaminis skydelis

Rekomenduojame

Reklaminis skydelis

Marijampolės Miesto Meniu

Reklaminis skydelis

Kinas Marijampolėje

 

SPINDULIO KINO TEATRE VASARIO 22–28 DIENOMIS

Didžiojoje salėje:

Parkas GYVAI

 

PARKAS GYVAI 2016

Parkas gyvai sugrįžta į Marijampolę!

Orai

Orai, orų prognozė Marijampolėje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Kaune - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Vilniuje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Šiauliuose - Orai24.lt

 Orai, orų prognozė Klaipėdoje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Palangoje - Orai24.lt

Reklama

 

 

 

 

 


JŪSŲ LAIŠKAI

Parašykite mums

Foto galerija


Teisinė pagalba