• default color
  • green color
  • red color

Marijampolieciai

Thursday
Jun 04th
Reklaminis skydelis
Pradžia Naujienos Nusikaltimai ir nelaimės Užsienyje registruotos transporto priemonės vairuotojas neišvengė atsakomybės
Užsienyje registruotos transporto priemonės vairuotojas neišvengė atsakomybės PDF Spausdinti Email
Pirmadienis, 15 Gruodis 2014 15:13

Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (apskr. VPK) Kelių policijos skyriaus pareigūnai, gavę informaciją iš Lietuvos kelių policijos tarnybos apie tai, kad automobilis „VW Passat“, registruotas Didžiojoje Britanijoje, važinėja Lietuvoje ir sistemingai pažeidinėja Kelių eismo taisykles, t. y. viršija leistiną važiavimo greitį.

Marijampolės apskr. VPK Kelių policijos skyriaus Kelių patruliams patruliuojant Marijampolės miesto gatvėse, tarnybiniame automobilyje suveikė automatinė valstybinių numerių ženklų atpažinimo sistema. Pareigūnai patikrinimui sustabdė minėtą automobilį. Jį vairavo Marijampolės savivaldybės gyventojas E. S. (gim. 1992 m.). Paaiškėjo, kad nuo rugpjūčio mėnesio Lietuvoje stacionariais greičio matuokliais buvo užfiksuota, kad minėtas pilietis 7 kartus viršijo nustatytą leistiną važiavimo greitį, jis to ir neneigė. Vaikinui Marijampolės apskr. VPK Kelių policijos skyriaus pareigūnai už Kelių eismo taisyklių pažeidimus surašė 7 administracinių teisės pažeidimų protokolus.

Už 6 greičio viršijimo atvejus surašius administracinių teisės pažeidimų protokolus, buvo paskirta 3100 litų bauda. Taip pat jam teks apsilankyti ir Marijampolės rajono apylinkės teisme, kur bus nagrinėjama viena iš septynių greičio viršijimo bylų, nes pilietis leistiną važiavimo greitį viršijo daugiau nei 50 km/h. Už šį pažeidimą atsakomybė numatyta Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodekso 124 str. 6 d. (Nustatyto greičio viršijimas daugiau kaip 50 kilometrų per valandą – užtraukia baudą vairuotojams nuo vieno tūkstančio iki vieno tūkstančio penkių šimtų litų su teisės vairuoti transporto priemones atėmimu nuo vieno iki trijų mėnesių arba septynių parų administracinį areštą su teisės vairuoti transporto priemones atėmimu šešiems mėnesiams).

Marijampolės apskr. VPK Kelių policijos skyriaus pareigūnai įspėja, kad net ir tie vairuotojai, kurie vairuoja ne Lietuvoje registruotas transporto priemones, neliks nenubausti už padarytus Kelių eismo taisyklių pažeidimus. Už analogiškus pažeidimus praėjusį rudenį Marijampolės apskr. Kelių policijos skyriaus pareigūnai Rumunijos piliečiui surašė 52 administracinių teisės pažeidimų protokolus už tai, kad jis automobiliu „Opel Astra“, registruotu Rumunijoje, 52 kartus buvo užfiksuotas viršijantis leistiną važiavimo greitį.

Pareigūnai prašo vairuotojų neužsimiršti šventiniu laikotarpiu ir visus skatina laikytis Kelių eismo taisyklių, tolerancijos ir drausmės kelyje.

 

www.marijampolieciai.lt

 

 
Taip pat skaitykite
  • Pause
  • Previous
  • Next
1/3
Marijampolės miesto vietos veiklos strategijos įgyvendinimas įgauna pagreitį: paskelbtas III kvietimas teikti projektinius pasiūlymus (0)

Dar 2019 metais asociacijos „Marijampolės miesto vietos veiklos grupė“ įgyvendindamas projektas „Marijampolės miesto vietos plėtros strategijos įgyvendinimo administravimas“ įgavo pagreitį.

daugiau..
 

REKOMENDUOJAME PROFESIONALUS

Reklaminis skydelis

Rekomenduojame

Reklaminis skydelis

Marijampolės Miesto Meniu

Reklaminis skydelis

Kinas Marijampolėje

 

SPINDULIO KINO TEATRE VASARIO 22–28 DIENOMIS

Didžiojoje salėje:

Parkas GYVAI

 

PARKAS GYVAI 2016

Parkas gyvai sugrįžta į Marijampolę!

Orai

Orai, orų prognozė Marijampolėje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Kaune - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Vilniuje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Šiauliuose - Orai24.lt

 Orai, orų prognozė Klaipėdoje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Palangoje - Orai24.lt

Reklama

 

 

 

 

 


JŪSŲ LAIŠKAI

Parašykite mums

Foto galerija


Teisinė pagalba