• default color
  • green color
  • red color

Marijampolieciai

Friday
May 29th
Reklaminis skydelis
Pradžia Naujienos Nusikaltimai ir nelaimės Eismo taisyklės po krepšinio pergalių Marijampolėje tebegalioja
Eismo taisyklės po krepšinio pergalių Marijampolėje tebegalioja PDF Spausdinti Email
Penktadienis, 12 Rugsėjis 2014 22:06

Šiomis dienomis turbūt visi Lietuvos piliečiai gyvena krepšiniu. O kai Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė žaidžia pergalingai beveik visas rungtynes, krepšinio aistruolių emocijos būna sunkiai suvaldomos.

Po kiekvienų pergalingų rungtynių marijampoliečiai, ypač jaunimas, su savo ar tėvų automobiliais išvažiuoja į gatves išlieti emocijų, kurios kartais būna perdėtai išreikštos, įsivaizduojant, kad tuo metu pateisinama bet kokia veikla.

Vienas pergalingas varžybas atsimins ir marijampolietis, kuris ant savo automobilio „VW Passat" stogo sugalvojo pavežioti draugus. Tokį vaizdą užfiksavę miesto stebėjimo kameromis, policijos pareigūnai pradėjo tyrimą. Paaiškėjo, kad tai I. M., gimęs 1991 m. Jam Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (aps. VPK) Kelių policijos skyriaus pareigūnai už chuliganišką vairavimą, kurio metu kitų asmenų saugumui buvo kilusi reali grėsmė, surašė administracinį teisės pažeidimo protokolą, paskyrė 1500 litų baudą ir atėmė teisę vairuoti transporto priemones 12 mėnesių.

uz LietuvaKitą Kelių eismo taisyklių pažeidėją – krepšinio sirgalių taip pat užfiksavo miesto stebėjimo kameros. Jis su automobiliu, specialiai paruoštu pasaulio krepšinio varžyboms, važiavo neprisisegęs saugos diržo. Tyrimo metu paaiškėjo, kad marijampoliečio vairuojamas „Audi 80", nudažytas Lietuvos valstybės vėliavos spalvomis, su užrašu „Už Lietuvą", yra nedraustas, jam neatlikta valstybinė techninė apžiūra. Be to, ant jo buvo pritvirtinti kitam automobiliui priklausantys valstybinio numerio ženklai. Už šį pažeidimą R. A., gimusiam 1983 m., Kelių policijos skyriaus pareigūnai atėmė teisę vairuoti transporto priemones 9 mėnesiams.

Marijampolės aps. VPK Kelių policijos skyriaus pareigūnai primena, kad net ir tokių džiugių akimirkų metu, kai Lietuvos rinktinė laimi, privaloma laikytis Kelių eismo taisyklių. Už grubius pažeidimus bus taikoma administracinė atsakomybė.

Marijampolės aps. VPK Kelių policijos skyriaus informacija

 

 
Taip pat skaitykite
  • Pause
  • Previous
  • Next
1/3
Marijampolės miesto vietos veiklos strategijos įgyvendinimas įgauna pagreitį: paskelbtas III kvietimas teikti projektinius pasiūlymus (0)

Dar 2019 metais asociacijos „Marijampolės miesto vietos veiklos grupė“ įgyvendindamas projektas „Marijampolės miesto vietos plėtros strategijos įgyvendinimo administravimas“ įgavo pagreitį.

daugiau..
 

REKOMENDUOJAME PROFESIONALUS

Reklaminis skydelis

Rekomenduojame

Reklaminis skydelis

Marijampolės Miesto Meniu

Reklaminis skydelis

Kinas Marijampolėje

 

SPINDULIO KINO TEATRE VASARIO 22–28 DIENOMIS

Didžiojoje salėje:

Parkas GYVAI

 

PARKAS GYVAI 2016

Parkas gyvai sugrįžta į Marijampolę!

Orai

Orai, orų prognozė Marijampolėje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Kaune - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Vilniuje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Šiauliuose - Orai24.lt

 Orai, orų prognozė Klaipėdoje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Palangoje - Orai24.lt

Reklama

 

 

 

 

 


JŪSŲ LAIŠKAI

Parašykite mums

Foto galerija


Teisinė pagalba