• default color
  • green color
  • red color

Marijampolieciai

Wednesday
Jun 03rd
Reklaminis skydelis
Pradžia Naujienos Nusikaltimai ir nelaimės KOKS GIRTUMAS? IŠGĖRIAU TIK LITRĄ ALAUS
KOKS GIRTUMAS? IŠGĖRIAU TIK LITRĄ ALAUS PDF Spausdinti Email
Pirmadienis, 08 Rugsėjis 2014 18:29

Šį rytą Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (aps. VPK) Kelių policijos skyriaus pareigūnai surengė netikėtą reidą Marijampolės mieste ir keliuose Kaunas – Marijampolė – Suvalkai, Marijampolė – Kybartai – Kaliningradas ir Vilnius – Vilnius Prienai – Marijampolė. Reido metu buvo patikrinta 150 transporto priemonių. Ir nustatyti 6 Kelių eismo taisyklių pažeidėjai.   Pirmąjį pažeidėją kelių patruliai sustabdė Marijampolės mieste Vasaros gatvėje. Lengvojo automobilio vairuotojas paaiškino pareigūnams, kad važiuoja namo iš darbo po naktinės pamainos. Kai patruliai patikrino uolaus darbuotojo girtumą, paaiškėjo, kad marijampolietis yra lengvai apgirtęs. Alkotesterio matuoklyje pamatęs 0,77 ‰ promilės jis paaiškino, kad blogai rodo alkotesteris, jis negalėjo tiek įpūsti, nes naktį dirbdamas išgėrė tik vieną litrą alaus. Netrukus į pažeidimo padarymo vietą prisistatė ir pažeidėjo sūnus, kuris taip pat pareigūnams bandė aiškinti, kad jo tėtis tiek išgėręs negalėjo įpūsti „iki lengvo girtumo“, tačiau Kelių patruliai šiam piliečiui nebeleido tęsti kelionės ir jam už pažeidimą surašė administracinio teisės pažeidimo protokolą.
Dar dviem draugams latviams kelionė baigėsi kelyje „Via Baltica“. Abu vairuotojai, dirbantys toje pačioje firmoje, po naktinių išgertuvių surizikavo ir kelionę pradėjo būdami neblaivūs. Abiem nustatyti lengvi girtumo laipsniai ir uždrausta toliau vairuoti transporto priemonę.

Dar vienas netikėtas reidas buvo organizuotas ir praėjusį savaitgalį. Marijampolės mieste ir savivaldybėje kelių patruliai patikrino 110 transporto priemonių vairuotojų -  penkiems iš jų buvo surašyti administraciniai teisės pažeidimų protokolai. Vienam vairuotojui buvo nustatytas lengvas girtumo laipsnis.

Per savaitgalį Marijampolės kelių patruliai nustatė 4 neblaivius transporto priemonių vairuotojus ir išaiškino 91 Kelių eismo taisyklių pažeidėją.
Marijampolės aps. VPK Kelių policijos skyrius informuoja, kad netikėti reidai bus organizuojami ir toliau, apie jų vietą ir laiką iš anksto nebus pranešta.

Marijampolės aps. VPK informacija

 
Taip pat skaitykite
  • Pause
  • Previous
  • Next
1/3
Marijampolės miesto vietos veiklos strategijos įgyvendinimas įgauna pagreitį: paskelbtas III kvietimas teikti projektinius pasiūlymus (0)

Dar 2019 metais asociacijos „Marijampolės miesto vietos veiklos grupė“ įgyvendindamas projektas „Marijampolės miesto vietos plėtros strategijos įgyvendinimo administravimas“ įgavo pagreitį.

daugiau..
 

REKOMENDUOJAME PROFESIONALUS

Reklaminis skydelis

Rekomenduojame

Reklaminis skydelis

Marijampolės Miesto Meniu

Reklaminis skydelis

Kinas Marijampolėje

 

SPINDULIO KINO TEATRE VASARIO 22–28 DIENOMIS

Didžiojoje salėje:

Parkas GYVAI

 

PARKAS GYVAI 2016

Parkas gyvai sugrįžta į Marijampolę!

Orai

Orai, orų prognozė Marijampolėje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Kaune - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Vilniuje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Šiauliuose - Orai24.lt

 Orai, orų prognozė Klaipėdoje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Palangoje - Orai24.lt

Reklama

 

 

 

 

 


JŪSŲ LAIŠKAI

Parašykite mums

Foto galerija


Teisinė pagalba