• default color
  • green color
  • red color

Marijampolieciai

Friday
May 29th
Reklaminis skydelis
Pradžia Naujienos Nusikaltimai ir nelaimės Policijos padėka drąsiai marijampolietei
Policijos padėka drąsiai marijampolietei PDF Spausdinti Email
Pirmadienis, 17 Kovas 2014 21:17

Kovo 17 d. Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Skirmantas Andriušis, jo pavaduotojas Alfredas Bartkus bei viešosios policijos skyrių vadovai padėkojo pilietiškai pasielgusiai jaunai merginai, kuri padėjo sučiupti iš močiutės rankinę atėmusį plėšiką.

Dvidešimtmetei Gintarei Gribnerytei  įteikta padėka už drąsą ir pilietišką poelgį bei atminimo dovana. Viršininkas S. Andriušis pasidžiaugė, kad yra tokių neabejingų piliečių, kuriais galime pagrįstai didžiuotis. Viršininko nuomone, taip būtų pasielgęs net ir ne kiekvienas vyras - tai drąsus, ryžtingas ir pilietiškas poelgis. "Policijos pareigūnui taip pasielgti būtų pareiga, tuo tarpu paprastam piliečiui, o dar merginai, tai jau yra žygdarbis, juk tikra bebeimė narsa kyla iš žmogaus sielos", - sakė S. Andriušis.

"Nieko ypatingo nepadariau, tiesiog džiaugiuosi, kad galėjau padėti. Baimės irgi nepajutau, juk tai normalus žmogiškas poelgis. Tik akimirką pagalvojau - o jei jis turi peilį..., bet svarstyti laiko nebuvo", - sakė kukli, sportiška marijampolietė, kurios dėka septyniasdešimt septynerių senolei buvo sugrąžinta pagrobta rankinė su joje buvusiais daiktais.

Kovo 5 dieną apie 14 valandą, eidama pustušte Bažnyčios gatve, mergina pamatė, kaip prie gatve einančios močiutės pribėjo jaunuolis, atėmė iš jos rankinę ir nubėgo miesto centro link. Močiutė pradėjo šauktis pagalbos. Gintarė, nieko negalvodama, puolė vytis užpuoliką, čia prisijungė ir pro šalį ėjęs marijampolietis, užpuolikas buvo sugautas. Drąsuolė mergina iškvietė policiją ir netrukus plėšikas atsidūrė areštinėje.

Marijampolės aps. VPK informacija

 
Taip pat skaitykite
  • Pause
  • Previous
  • Next
1/3
Marijampolės miesto vietos veiklos strategijos įgyvendinimas įgauna pagreitį: paskelbtas III kvietimas teikti projektinius pasiūlymus (0)

Dar 2019 metais asociacijos „Marijampolės miesto vietos veiklos grupė“ įgyvendindamas projektas „Marijampolės miesto vietos plėtros strategijos įgyvendinimo administravimas“ įgavo pagreitį.

daugiau..
 

REKOMENDUOJAME PROFESIONALUS

Reklaminis skydelis

Rekomenduojame

Reklaminis skydelis

Marijampolės Miesto Meniu

Reklaminis skydelis

Kinas Marijampolėje

 

SPINDULIO KINO TEATRE VASARIO 22–28 DIENOMIS

Didžiojoje salėje:

Parkas GYVAI

 

PARKAS GYVAI 2016

Parkas gyvai sugrįžta į Marijampolę!

Orai

Orai, orų prognozė Marijampolėje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Kaune - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Vilniuje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Šiauliuose - Orai24.lt

 Orai, orų prognozė Klaipėdoje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Palangoje - Orai24.lt

Reklama

 

 

 

 

 


JŪSŲ LAIŠKAI

Parašykite mums

Foto galerija


Teisinė pagalba