• default color
  • green color
  • red color

Marijampolieciai

Monday
Jun 01st
Reklaminis skydelis
Pradžia Naujienos Nusikaltimai ir nelaimės Žiemą dėl nelaimių kaltas ne tik ledas, bet ir nematomais tampantys pėstieji
Žiemą dėl nelaimių kaltas ne tik ledas, bet ir nematomais tampantys pėstieji PDF Spausdinti Email
Penktadienis, 07 Vasaris 2014 14:49

„PZU Lietuva“ įspėja apie padidėjusias nelaimingų atsitikimų grėsmes šaltuoju metų laiku, kuomet nemaža paros dalis apimta tamsos. Slidūs keliai, gatvės ir laiptai, menkas matomumas, atšvaitų trūkumas smarkiai padidina nelaimingų atsitikimų skaičių gatvėse ir keliuose.

„Žiemą įvyksta nemažai didesnių ar mažesnių atsitikimų dėl susidariusių oro sąlygų: žmonės paslysta, griūva, ne taip greitai gali sureaguoti dėl slidaus kelio - tokių traumų ne visada galima išvengti. Tokiu atveju vienintelė apsauga lieka tik apsidraudimas nuo nelaimingų atsitikimų, kuomet patirtos traumos nuostolius kompensuoja piniginė išmoka. Tačiau kita dalis nelaimių įvyksta dėl pačių žmonių kaltės – vis dar nesame linkę tamsiuoju paros metu nešioti atšvaitų ir būti matomi kelyje“, - teigia „PZU Lietuva“ Žalų departamento direktorius Gytis Matiukas.

Pasak jo, automobilio partrenkti tamsoje nepastebėti žmonės ne tik patys nukenčia, bet ir tampa eismo įvykio kaltininkais - už tai gresia net bauda.

Gytis Matiukas teigė, kad per metus padaugėjo žmonių, kurie pasirūpino draudimu nuo nelaimingų atsitikimų. Per  2013 m. „PZU Lietuva“ sudaryta 11% daugiau sutarčių bei pasirašyta 17% daugiau įmokų, apsidraudžiant nuo nelaimingų atsitikimų.

Beje, apdairesni tampa ir Lietuvos vairuotojai – vien „PZU Lietuva“ 2013 m. gruodį, palyginti su 2012 m. gruodžiu, 2,5 karto išaugo keleivių draudimas nuo nelaimingų atsitikimų, perkamas kartu su kasko draudimu.

„Mūsų skaičiai rodo, kad žmonės labiau rūpinasi savo saugumu, apsidrausdami finansiškai, tačiau ne ką mažesnį rūpestį kelia rezonansiniai įvykiai žiemos keliuose, kuomet mašinos kliudo tamsoje nematomus pėsčiuosius. Šiuo atveju kalbame net ne apie finansinį pasirūpinimą savo saugumu, o apie paprastą veiksmą – užsisegtą atšvaitą, kuris gali išgelbėti gyvybę“, - teigia „PZU Lietuva“ Žalų departamento direktorius.

 


PR Service informacija.

 
Taip pat skaitykite
  • Pause
  • Previous
  • Next
1/3
Marijampolės miesto vietos veiklos strategijos įgyvendinimas įgauna pagreitį: paskelbtas III kvietimas teikti projektinius pasiūlymus (0)

Dar 2019 metais asociacijos „Marijampolės miesto vietos veiklos grupė“ įgyvendindamas projektas „Marijampolės miesto vietos plėtros strategijos įgyvendinimo administravimas“ įgavo pagreitį.

daugiau..
 

REKOMENDUOJAME PROFESIONALUS

Reklaminis skydelis

Rekomenduojame

Reklaminis skydelis

Marijampolės Miesto Meniu

Reklaminis skydelis

Kinas Marijampolėje

 

SPINDULIO KINO TEATRE VASARIO 22–28 DIENOMIS

Didžiojoje salėje:

Parkas GYVAI

 

PARKAS GYVAI 2016

Parkas gyvai sugrįžta į Marijampolę!

Orai

Orai, orų prognozė Marijampolėje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Kaune - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Vilniuje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Šiauliuose - Orai24.lt

 Orai, orų prognozė Klaipėdoje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Palangoje - Orai24.lt

Reklama

 

 

 

 

 


JŪSŲ LAIŠKAI

Parašykite mums

Foto galerija


Teisinė pagalba