• default color
  • green color
  • red color

Marijampolieciai

Thursday
May 28th
Reklaminis skydelis
Pradžia Naujienos Nusikaltimai ir nelaimės Kiek ir kodėl kilo gaisrų Marijampolės regione 2013 metais?
Kiek ir kodėl kilo gaisrų Marijampolės regione 2013 metais? PDF Spausdinti Email
Trečiadienis, 15 Sausis 2014 21:17

Praėjusiais metais Marijampolės apskrityje kilo 463 gaisrai. Palyginti su 2012 metais, jų sumažėjo 10 proc. Gaisruose žuvo 14 žmonių (2012 m. – 7), o 3 gyventojai (9) patyrė traumas. Pernai Kazlų Rūdos mieste kilęs gaisras pasiglemžė net

4 gyvybes. 2013 metais miestuose žuvo 7 žmonės ir tiek pat miesteliuose ir kaimo vietovėse. 6 gyventojai žuvo Kazlų Rūdos savivaldybės teritorijoje, 3 – Vilkaviškio sav., 5 – Šakių sav.. Marijampolės ir Kalvarijos savivaldybių teritorijose žmonės gaisruose nežuvo.
Net 8 gyventojai žuvo dėl neatsargaus elgesio su ugnimi, 3 – dėl neatsargaus rūkymo, 1 – dėl krosnių įrengimų ir jų eksploatavimo taisyklių pažeidimų, 1 – dėl elektros įrangos įrengimo ir eksploatavimo taisyklių pažeidimų, pastatų elektros instaliacijos gedimo. Be to, 1 žmogus žuvo dėl priešgaisrinės saugos taisyklių pažeidimų eksploatuojant elektros įrangą ir prietaisus.
Siekdami mažinti gaisrų skaičių prašome gyventojus laikytis saugaus elgesio taisyklių, saugoti savo bei aplinkinių sveikatą ir gyvybę. Atkreipiame dėmesį į pagrindinės tragiškų nelaimių priežastis.
Neblaivus lovoje rūkai – save ir kitus žudai. Pagrindinės gaisrų priežastys – neatsargus elgesys su ugnimi ir neatsargus rūkymas. Manoma, kad alkoholis kaltas dėl 70 procentu gyventojų tragiškos žūties gaisruose.
Netvarkinga krosnis – pavojus gyventojams. Suremontuokite krosnis, o dūmtraukius – išvalykite. Nepatikėkite besikūrenančių krosnių priežiūros vaikams. Nenaudokite prakurai degalų ir kitų užsiliepsnojančių skysčių. Prie krosnies pakuros būtinai įrenkite nedegų pagrindą. Nepalikite atvirų pakuros durelių. Nedžiovinkite malkų ir kitų degių medžiagų ant krosnių. Neužstumkite per anksti sklendės, kad neapsinuodytumėte smalkėmis. Neperkaitinkite krosnių.
Tai gali išgelbėti gyvybę. Įsigykite ir gyvenamosiose patalpose įsirenkite autonominius dūmų signalizatorius, kurie įspėtų apie gaisro pavojų. Pastebėję gaisrą, nedelsiant kvieskite ugniagesius tel.112
Marijampolės apskrities priešgaisrinė gelbėjimo valdyba.

 

www.marijampolieciai.lt

 
Taip pat skaitykite
  • Pause
  • Previous
  • Next
1/3
Marijampolės miesto vietos veiklos strategijos įgyvendinimas įgauna pagreitį: paskelbtas III kvietimas teikti projektinius pasiūlymus (0)

Dar 2019 metais asociacijos „Marijampolės miesto vietos veiklos grupė“ įgyvendindamas projektas „Marijampolės miesto vietos plėtros strategijos įgyvendinimo administravimas“ įgavo pagreitį.

daugiau..
 

REKOMENDUOJAME PROFESIONALUS

Reklaminis skydelis

Rekomenduojame

Reklaminis skydelis

Marijampolės Miesto Meniu

Reklaminis skydelis

Kinas Marijampolėje

 

SPINDULIO KINO TEATRE VASARIO 22–28 DIENOMIS

Didžiojoje salėje:

Parkas GYVAI

 

PARKAS GYVAI 2016

Parkas gyvai sugrįžta į Marijampolę!

Orai

Orai, orų prognozė Marijampolėje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Kaune - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Vilniuje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Šiauliuose - Orai24.lt

 Orai, orų prognozė Klaipėdoje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Palangoje - Orai24.lt

Reklama

 

 

 

 

 


JŪSŲ LAIŠKAI

Parašykite mums

Foto galerija


Teisinė pagalba