• default color
  • green color
  • red color

Marijampolieciai

Friday
May 29th
Reklaminis skydelis
Pradžia Naujienos Nusikaltimai ir nelaimės Parko niokotojai neišvengė atsakomybės
Parko niokotojai neišvengė atsakomybės PDF Spausdinti Email
Penktadienis, 10 Gegužė 2013 06:39

Marijampolės rajono apylinkės teismas kovo viduryje priėmė sprendimą, kuriuo priteisė atlyginti Marijampolės savivaldybės administracijos patirtą žalą – daugiau kaip 30 tūkst. litų – iš praėjusių metų rudenį Poezijos parką nusiaubusių dviejų paauglių motinoms. Sprendimas buvo priimtas už akių, nes paauglių motinos kaip atsakovės nepateikė atsiliepimo į ieškinį, ir jau yra įsiteisėjęs.

Praėjusių metų spalį buvo pastebėta, kad rekonstruotame Poezijos parke suniokoti parko apšvietimo įrenginiai – apie 20 , LED apšvietimo juostos. Dalis minėtos juostos buvo pagrobta, o dalis numesta čia pat, parke. Kitas Poezijos parko nuniokojimas buvo pastebėtas po lapkričio 1-osios. Kaip ir pirmą kartą, buvo suniokoti apšvietimo įrenginiai: iš tulpės formos fontano pagrindo išlupta žibinto lempa, sugadintas apšvietimas, buvęs prie Jevonio upelio, nulupta apie 15 m LED apšvietimo juostelių iš po suoliukų prie upelio, taip pat apie 5 m tokios juostelės prie upelio krantinės, nulupti trys šviestuvai iš krantinės, esančios šalia paminklo maestro V. Kernagiui atminti. Marijampolės savivaldybės administracija kreipėsi į Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Viešosios tvarkos skyriaus Miesto policijos nuovadą dėl šių įvykių tyrimo ir kaltininkų nustatymo. Komisariato Organizuoto nusikalstamumo tyrimo skyrius lapkričio antroje pusėje Savivaldybės administraciją informavo, jog tyrimo metu prevencinėmis paieškos priemonėmis nustatyti parko niokotojai – du nepilnamečiai marijampoliečiai. Nors nuo baudžiamosios atsakomybės nepilnamečiai šiuo konkrečiu atveju buvo atleisti, civilinės atsakomybės neišvengė, kadangi žalą teismo sprendimu turės padengti tėvai.

Marijampolės savivaldybės merui ir administracijos vadovams tenka apgailestauti, kad daugelio malonios nuostabos ir gerų vertinimų sulaukęs atnaujintas Poezijos parkas nekėlė teigiamų estetinių jausmų nusikaltusiems paaugliams. Beje, šilumos ir palaikymo šiems trylikamečiams labai trūksta ir jų šeimose... Tačiau tikėtina, kad šį kartą sėkmingai pavykus nustatyti kaltininkus ir priteisus išieškoti žalą, bus laiku sustabdyti kiti piktavaliai.

 

www.marijampolieciai.lt

 
Taip pat skaitykite
  • Pause
  • Previous
  • Next
1/3
Marijampolės miesto vietos veiklos strategijos įgyvendinimas įgauna pagreitį: paskelbtas III kvietimas teikti projektinius pasiūlymus (0)

Dar 2019 metais asociacijos „Marijampolės miesto vietos veiklos grupė“ įgyvendindamas projektas „Marijampolės miesto vietos plėtros strategijos įgyvendinimo administravimas“ įgavo pagreitį.

daugiau..
 

REKOMENDUOJAME PROFESIONALUS

Reklaminis skydelis

Rekomenduojame

Reklaminis skydelis

Marijampolės Miesto Meniu

Reklaminis skydelis

Kinas Marijampolėje

 

SPINDULIO KINO TEATRE VASARIO 22–28 DIENOMIS

Didžiojoje salėje:

Parkas GYVAI

 

PARKAS GYVAI 2016

Parkas gyvai sugrįžta į Marijampolę!

Orai

Orai, orų prognozė Marijampolėje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Kaune - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Vilniuje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Šiauliuose - Orai24.lt

 Orai, orų prognozė Klaipėdoje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Palangoje - Orai24.lt

Reklama

 

 

 

 

 


JŪSŲ LAIŠKAI

Parašykite mums

Foto galerija


Teisinė pagalba