• default color
  • green color
  • red color

Marijampolieciai

Monday
Feb 18th
Reklaminis skydelis
Pradžia Naujienos Lietuvoje VASARA PROJEKTE ,,ATRASK SAVE" - DAR DAUGIAU GALIMYBIŲ!
VASARA PROJEKTE ,,ATRASK SAVE" - DAR DAUGIAU GALIMYBIŲ! PDF Spausdinti Email
Pirmadienis, 28 Gegužė 2018 00:00

Vasara pats geriausias laikas prisižadėti lankytis sporto klube, sveikai maitintis ar susirasti antrą pusę? O gal visiems draugams pasakei, kad „šiais metais keisiu gyvenimą iš pagrindų – noriu atrasti save ir pagaliau užsiimti veiklomis, kurios mane džiugins kasdien“.

Tokiu atveju žinome, nuo ko verta pradėti, registruokis puslapyje: www.jaunimogarantijos.lt arba kreipkis į Vilkaviškio rajono vietos JGI koordinatorę Karoliną tel.nr. 866247728 ji padės tau atrasti save !!!

 

Projekto „Atrask save“ tikslas – mažinti nuo 15 iki 29 m. nedirbančių ir nesimokančių jaunuolių skaičių Lietuvoje. Jau 3 metai  VšĮ ,,Sveikatingumo idėjos'' su jaunuoliais dirba projekte „Atrask save“. Projekto „Atrask save“ pirminė intervencija jau yra suteikta 139 jauniems žmonės, 5 jaunuoliai savanoriavo savanorius priimančiose organizacijose. Toliau jie kuria savo gyvenimą dirbdami, mokydamiesi ar sukurdami savo verslą. Nuolatos bendradarbiaudama su teritorinės darbo biržos Vilkaviškio skyriaus specialistėmis. Vietos JGI koordinatorė stengiasi suteikti naudingos informacijos darbo paieškos, savarankiško gyvenimo, socialinių įgūdžių, profesiniais, savirealizacijos ir daugeliu kitų klausimų.

"Projektą „Atrask save“ įgyvendina Lietuvos darbo birža ir Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos. Projektas „Atrask save“ finansuojamas Jaunimo užimtumo iniciatyvos ir Europos socialinio fondo lėšomis."

 
Taip pat skaitykite
  • Pause
  • Previous
  • Next
1/3
Lietuvos valstybės vėliavos iškėlimo tvarka (0)

Valstybės vėliava – oficialus Lietuvos valstybės simbolis. Valstybės vėliavos naudojimą reglamentuoja Lietuvos Respublikos valstybės vėliavos ir kitų vėliavų įstatymas ir Vyriausybės nutarimas „Dėl Lietuvos valstybės vėliavos ir kitų vėliavų kėlimo ir naudojimo“.

daugiau..
 

REKOMENDUOJAME PROFESIONALUS

Reklaminis skydelis

Rekomenduojame

Reklaminis skydelis

Marijampolės Miesto Meniu

Reklaminis skydelis

Kinas Marijampolėje

 

„SPINDULIO“ KINO TEATRE SPALIO 6-12 D

Didžiojoje salėje:

Parkas GYVAI

 

PARKAS GYVAI 2016

Parkas gyvai sugrįžta į Marijampolę!

Orai

Orai, orų prognozė Marijampolėje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Kaune - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Vilniuje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Šiauliuose - Orai24.lt

 Orai, orų prognozė Klaipėdoje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Palangoje - Orai24.lt

Reklama

 

 

 

 

 


JŪSŲ LAIŠKAI

Parašykite mums

Foto galerija


Teisinė pagalba