• default color
  • green color
  • red color

Marijampolieciai

Monday
May 27th
Reklaminis skydelis
Pradžia Naujienos Lietuvoje Moterys dalinosi patarimais kaip įgyti patirties ir įsidarbinti
Moterys dalinosi patarimais kaip įgyti patirties ir įsidarbinti PDF Spausdinti Email
Antradienis, 28 Lapkritis 2017 14:56

Marijampolėje tęsiamas renginių ciklas moterims „Skirk laiko sau“. Šįkart beveik šimtas moterų susirinko į susitikimą, kuriame kalbėjosi apie tai kaip parengti gyvenimo aprašymą, dalyvauti darbo pokalbyje bei

 

klausėsi įkvepiančių istorijų, kurių tikslas paskatinti moteris veikti, tobulėti profesinėje srityje, pasitikėti savimi.

UAB „Mantinga“ personalo projektų vadovė, „Mantingos paramos ir labdaros fondo” direktorė ir papuošalų kūrėja Nijolė Daukšienė akcentavo, kad pati visą gyvenimą mokėsi ir toliau mokosi, kad išliktų konkurencinga darbo rinkoje, būtų įdomi pati sau ir aplinkai. Ji dalinosi praktiniais patarimais kaip parengti gyvenimo aprašymą, dalyvauti darbo pokalbiuose, aptarė darbo užmokesčio aktualijas bei pabrėžė kalbų mokėjimo svarbą projektuojant savo karjerą.„Šių renginių tikslas yra paskatinti, įkvėpti moteris, atsakyti į rūpimus klausimus, todėl šįkart buvo pasirinkta aktuali tema – profesinės ir savirealizacijos paieškos. Darbo užmokesčio netolydumo tarp vyrų ir moterų Lietuva yra viena iš pirmaujančių Europos Sąjungoje, todėl svarbu diskutuoti įsidarbinimo, darbo užmokesčio temomis, skatinti moteris pasitikėti savimi ir užsitikrinti sau palankias sąlygas profesinėje srityje, darbo aplinkoje“, - sako viena iš renginių ciklo organizatorių Vaida Kelerytė – Burokienė. Bei priduria, kad tokių renginių metu galima įsiklausyti į egzistuojančius miesto bendruomenės poreikius, aptarti galimus sprendimo būdus.Renginio dalyvėms rūpėjo galimybė įgyti praktinės patirties, ne viena į renginį atvykusi moteris skundėsi, kad Marijampolėje sunku susirasti praktiką studijų metais, o dar sunkiau atlikti savanorišką praktiką ir įgyti patirties, kuri reikalinga norint gauti pageidaujamą darbą. Ne mažiau aktualus klausimas ir kalbų mokymasis, kurio kainos prieinamos ne kiekvienam.

Savo įkvepiančia istorija renginio metu pasidalino Raimonda Masytė – Baliūnienė, kuri po aštuonerių sėkmingos teisinės karjeros metų Vilniuje, metė viską ir sugrįžo į Marijampolę, nes jautė, kad traukia būtent gimtasis miestas. „Niekada nebijojau keisti karjeros krypčių, visus sunkumus sutikdavau, kaip iššūkį, tačiau viduje jaučiau, kad man labai patinka gaminti“, - sakė keturių vaikų mama, veikli ir kupina idėjų vegetarų ir veganų restorano „Seitanas“ įkūrėja Marijampolėje Raimonda Masytė – Baliūnienė.

„Stebėkite, kaip jūsų būsenos, pasirinkimai ir sprendimai kuria jūsų patirtį. Jeigu jūsų nedžiugina rezultatai - keiskite prielaidas, leidusias jiems atsirasti. Naujiems įpročiams susiformuoti neužtenka apsisprendimo, nuomonės, supratimo, reikia veiksmo. Veiksmo, patvirtinančio jūsų naujai suvoktą tiesą. Jei iš savo klaidų mokomės, tai kodėl taip visi bijome klysti?“, - retoriškai renginyje klausė ir kvietė ryžtis siekti savo norų viena iš organizatorių Jolanta Staniulienė.Renginiuose sudaromos palankios sąlygos dalyvauti ir mamoms su mažais vaikais. Jais renginio metu pasirūpina savanoriai, kurie organizuoja įvairius žaidimus, dirbtuves. Vaikai praleidžia turiningai savo laiką, o mamos tuo metu gali ramiai gilintis į joms svarbius klausimus. Renginio organizatorės ragino aktyviai įsitraukti visas moteris į patirties mainus siūlant lektorius ir temas ateities susitikimams.

Nuotraukų galerija: ČIA

www.marijampolieciai.lt

 
Taip pat skaitykite
  • Pause
  • Previous
  • Next
1/3
Nemokamos verslumo erdvės „Spiečius“ įsikurs Kėdainiuose ir Marijampolėje (0)

Rudenį duris atvers dar du bendradarbystės centrai „Spiečius“. Siekdama skatinti verslumą regionuose Ekonomikos ir inovacijų ministerija juos įkurdins Kėdainiuose ir Marijampolėje.

daugiau..
 

MAN-GO vėl kartu!

Reklaminis skydelis

REKOMENDUOJAME PROFESIONALUS

Reklaminis skydelis

Rekomenduojame

Reklaminis skydelis

Marijampolės Miesto Meniu

Reklaminis skydelis

Kinas Marijampolėje

 

SPINDULIO KINO TEATRE VASARIO 22–28 DIENOMIS

Didžiojoje salėje:

Parkas GYVAI

 

PARKAS GYVAI 2016

Parkas gyvai sugrįžta į Marijampolę!

Orai

Orai, orų prognozė Marijampolėje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Kaune - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Vilniuje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Šiauliuose - Orai24.lt

 Orai, orų prognozė Klaipėdoje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Palangoje - Orai24.lt

Reklama

 

 

 

 

 


JŪSŲ LAIŠKAI

Parašykite mums

Foto galerija


Teisinė pagalba