• default color
  • green color
  • red color

Marijampolieciai

Wednesday
Jun 03rd
Reklaminis skydelis
Pradžia Naujienos Laisvalaikis Kostas Smoriginas ir Vytauto Lukočiaus „Vilniaus Sinfonietta“
Kostas Smoriginas ir Vytauto Lukočiaus „Vilniaus Sinfonietta“ PDF Spausdinti Email
Antradienis, 11 Vasaris 2020 22:45

Po itin sėkmingai ir skambiai 2019 m. gruodžio mėnesį įvykusių koncertų didžiuosiuose Lietuvos miestuose, ne visos muzikinės dovanos liko išdovanotos. Šį pavasarį išgirsti gražiausių Kosto Smorigino baladžių, skambančių pritariant maestro Vytauto Lukočiaus vadovaujamai „Vilniaus Sinfoniettai“ galės Marijampolės ir Kauno miestai.

Kovo 24 d. 18 val. Marijampolės kultūros centre ir, žiūrovų prašymu, gegužės 3 d. 18 val. Kauno kultūros centre, muzikos gurmanai kviečiami nepraleisti unikalios progos – išgirsti Kosto Smorigino muzikinius laiškus, įgavusius naujų spalvų ir netikėtų sąskambių dėka charizmatiškojo dirigento Vytauto Lukočiaus ir jo vadovaujamo orkestro „Vilniaus Sinfonietta“.

Per visą programą pavadinimu „SMS: labas vakaras, brangioji!“ raudona linija pereina kūrėjo pamąstymai apie gyvenimą ir tarnystę, meilę ir atsidavimą, savo vietos šiame pasaulyje paieškas, įkvėpimo bei nostalgijos momentus. Kostas Smoriginas tik jam būdingu, atpažįstamu stiliumi – veržliai, įtaigiai, išmintingai, ironiškai ir viltingai kalba su savo klausytoju apie tai, kas svarbu, kas skauda, kas džiugina, kas priverčia liūdėti.

Be dirigento Vytauto Lukočiaus ir jo vadovaujamos „Vilnius Sinfonietta“ Kostą Smoriginą koncertuose lydės ištikimi bendražygiai: kompozitorius ir ilgametis jo dainų aranžuotojas Audrius Balsys bei gitaros virtuozas Martynas Kuliavas.

Paskubėkite padovanoti sielos šventę sau ir artimiesiems bei leistis į muzikinę kelionę su scenos mohikanu Kostu Smoriginu ir jo legendinėmis dainomis.

 

Bilietų kainos: 15 Eur, 20 Eur, 25 Eur, 30 Eur

Bilietus platina TIKETA

Daugiau informacijos ir nuolaidos grupėms: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai ir tel. 867223266

 
Taip pat skaitykite
  • Pause
  • Previous
  • Next
1/3
Marijampolės miesto vietos veiklos strategijos įgyvendinimas įgauna pagreitį: paskelbtas III kvietimas teikti projektinius pasiūlymus (0)

Dar 2019 metais asociacijos „Marijampolės miesto vietos veiklos grupė“ įgyvendindamas projektas „Marijampolės miesto vietos plėtros strategijos įgyvendinimo administravimas“ įgavo pagreitį.

daugiau..
 

REKOMENDUOJAME PROFESIONALUS

Reklaminis skydelis

Rekomenduojame

Reklaminis skydelis

Marijampolės Miesto Meniu

Reklaminis skydelis

Kinas Marijampolėje

 

SPINDULIO KINO TEATRE VASARIO 22–28 DIENOMIS

Didžiojoje salėje:

Parkas GYVAI

 

PARKAS GYVAI 2016

Parkas gyvai sugrįžta į Marijampolę!

Orai

Orai, orų prognozė Marijampolėje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Kaune - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Vilniuje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Šiauliuose - Orai24.lt

 Orai, orų prognozė Klaipėdoje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Palangoje - Orai24.lt

Reklama

 

 

 

 

 


JŪSŲ LAIŠKAI

Parašykite mums

Foto galerija


Teisinė pagalba