• default color
  • green color
  • red color

Marijampolieciai

Wednesday
Jun 03rd
Reklaminis skydelis
Pradžia Naujienos Laisvalaikis Oskaro Koršunovo teatro spektaklis „Terapijos“ kviečia susitikti Marijampolėje
Oskaro Koršunovo teatro spektaklis „Terapijos“ kviečia susitikti Marijampolėje PDF Spausdinti Email
Pirmadienis, 09 Gruodis 2019 20:52

„Terapijos“ – tai Auksiniu scenos kryžiumi už geriausią metų dramaturgiją apdovanotas  tragikomiškas spektaklis, sukurtas pagal jaunosios kartos dramaturgės Birutės Kapustinskaitės pjesę.

Tai komiška, atvira ir intymi šešių moterų, susitikusių chemoterapijos palatoje, istorija.

 

Spektaklis vienoje scenoje pirmą kartą suburia talentingas, stipriausius ir įsimintiniausius moterų vaidmenis teatre sukūrusias aktores: Nelę Savičenko, Rasą Samuolytę, Viktoriją Kuodytę, Aldoną Vilutytę, Oneidą Kunsungą, Miglę Polikevčiūtę, Indrę Patkauskaitę, Severiną Špakovską, Vilmą Raubaitę ir Gintarę Latvėnaitę.

“Jeigu aš jo pasiilgstu , jeigu aš noriu kiekvieną kartą jį vaidinti , jeigu didžiuojuosi spektaklio ko-manda ir svarbiausia – jaučiu , kad žiūrovui mes esam reikalingos , o jie mums – svarbūs , vadinasi, šitas spektaklis yra man ypatingas . Man tai – TERAPIJA ir aktorine, ir žmogiškaja prasme, apie “Terapijų” spektaklį sako aktorė Rasa Samuolytė, už vaidmenį šiame spektaklyje nominuota Auksiniam scenos kryžiui.

Improvizacinio teatro ,,Kitas kampas” meno vadovas, Kirilas Glušajevas šiame spektaklyje kaip režisierius į žiūrovą kreipiasi betarpiškai, kinematografišką tekstą pristatydamas ,,stambiu planu” – akis į akį, „nepametant“ humoro, nesibaidant buities ir nebijant pauzių.

Spektaklis jau susilaukė ir užsienio teatrų bei prodiuserių susidomėjimo: spektaklis pakviestas būti rodomas Nigerijoje, Birutės Kapustinskaitės pjesė šiuo metu verčiama į prancūzų kalbą ir bus pristatyta Belgijoje, o šių metų lapkritį Pietų Korėjoje, Seule, teatras “The Story and Stage” pristatys korėjietišką “Terapijų” versiją su savo komanda.

“Šis spektaklis man ypatingas savo jautrumu ir nuogumu, jo tekstai ir režisūra neleidžia pasislėpti. Dar jis brangus susitikimu su kolegėmis, mūsų kūrybiniu procesu ir viena kitos palaikymu. Žinau, kad kiekviena padarys viską geriausiai ir tiksliausiai. Kadangi visos viso spektaklio metu esame scenoje, įdomu ir gera būti, klausyti ir stebėti kitas moteris” – apie spektaklį sako aktorė Aldona Vi-lutytė.

Tragikomiškas spektaklis atveria duris į šešių moterų pasaulį, į kurį patekti galima ne kiekvienam, o patekus, abejingų nelieka.

„Terapijos“ yra daugiau nei tiesiog paprastas pjesės pastatymas. Dramaturgė stulbinamai įtikinamai sukuria palatos pasaulį, paversdama jį ir universaliu - gerą dramaturgiją išduoda atpažįstamumo nuostaba: pasirodo, ir pas jas taip pat, tik dar aštriau! Tame mažame ir kai kam paskutiniame pasaulyje, kaip ir kitur, mikliai sukuriamos hierarchijos, pasidalinama pozicijomis, moteris gaubiančią tragediją atmiešia kasdienybės komedijos ir niekur neišnykstantis nervas dėl ateities. ” – Vaidas Jauniškis, ,,Moterų laikas”, Menų faktūra.

,,Spektaklio režisierius Kirilas Glušajevas sukūrė sąlygas artimam aktorių ir žiūrovų susitikimui. Minimalistinėmis priemonėmis režisierius padarė viską, kad aktorės ir publika jaustųsi vienos kitai reikalingos. ” – Ieva Tumanovičiūtė, ,,Septynios aktorės ir herojės”, Septynios meno dienos.

 

B. Kapustinskaitės „Terapijos“ (rež. Kirilas Glušajevas) - jau vasario 26d., 18:00 val., Marijampolės dramos teatre.
Bilitai platinami visose „Tiketa“ kasose bei internetu - www.tiketa.lt


 
Taip pat skaitykite
  • Pause
  • Previous
  • Next
1/3
Marijampolės miesto vietos veiklos strategijos įgyvendinimas įgauna pagreitį: paskelbtas III kvietimas teikti projektinius pasiūlymus (0)

Dar 2019 metais asociacijos „Marijampolės miesto vietos veiklos grupė“ įgyvendindamas projektas „Marijampolės miesto vietos plėtros strategijos įgyvendinimo administravimas“ įgavo pagreitį.

daugiau..
 

REKOMENDUOJAME PROFESIONALUS

Reklaminis skydelis

Rekomenduojame

Reklaminis skydelis

Marijampolės Miesto Meniu

Reklaminis skydelis

Kinas Marijampolėje

 

SPINDULIO KINO TEATRE VASARIO 22–28 DIENOMIS

Didžiojoje salėje:

Parkas GYVAI

 

PARKAS GYVAI 2016

Parkas gyvai sugrįžta į Marijampolę!

Orai

Orai, orų prognozė Marijampolėje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Kaune - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Vilniuje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Šiauliuose - Orai24.lt

 Orai, orų prognozė Klaipėdoje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Palangoje - Orai24.lt

Reklama

 

 

 

 

 


JŪSŲ LAIŠKAI

Parašykite mums

Foto galerija


Teisinė pagalba