• default color
  • green color
  • red color

Marijampolieciai

Monday
Jun 01st
Reklaminis skydelis
Pradžia Naujienos Laisvalaikis Aukcione parduotas „lietuviškas“ medus pasirodė esąs iš Kinijos
Aukcione parduotas „lietuviškas“ medus pasirodė esąs iš Kinijos PDF Spausdinti Email
Pirmadienis, 04 Balandis 2011 10:05

Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) pareigūnai, tirdami iš vartotojo gautą informaciją, UAB „Lavisos LEZ terminalas“ (Kaunas) sandėliuose sulaikė 11600 kg neaiškios kilmės medaus.

Skubus tyrimas pradėtas, gavus informacijos iš vartotojo, kad antstolės S. V. paskelbtame aukcione ypatingai žema kaina parduodamas didelis kiekis neaiškios kilmės, saugos ir kokybės  medaus.

VMVT Maisto ir veterinarijos vidaus audito tarnybos ir Kauno apskrities valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos pareigūnai, atlikę patikrinimą konstatavo, kad pranešimas pasitvirtino.

Patikrinimo metu nustatyta, kad antstolė S. V. paskelbė aukcioną medaus pardavimui, vykdydama Kauno miesto apylinkės teismo nutartį areštuoti ir realizuoti UAB „Korio laboratorija“ įkeistą turtą, įskaitant natūralų medų. Skelbimuose antstolė nurodė, kad parduodama daugiau kaip 11 tonų lietuviško natūralaus medaus, kurį aukciono metu įsigijo didmenine medaus prekyba užsiimanti įmonė UAB „Medaus pirkliai“.

Visas aukcionui pateiktas medus šiuo metu saugomas UAB „Lavisos LEZ terminalas“ sandėlyje. Ženklinimo etiketėse nurodyta, kad tai pramoninis medus, tinkamas naudoti tik konditerijos gamyboje. Medaus kilmės šalis – Kinija.


Susisiekus su antstole, ji patvirtino, kad visas medus yra parduotas ir priklauso naujiems savininkams – įmonei UAB „Medaus pirkliai“, tačiau nei antstolė, nei sandėliavimo paslaugą teikianti įmonė VMVT pareigūnams negalėjo pateikti jokių medaus įsigyjamą, saugą ir kokybę patvirtinančių dokumentų.

Kilus įtarimų, kad medaus kilmė galėjo būti klastojama, o pats produktas panaudotas ne pagal paskirtį, visas medaus kiekis sulaikytas sandėlyje. Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba kreipėsi į Generalinę prokuratūrą su prašymu atlikti tyrimą dėl galimai padarytos nusikalstamos veiklos.

www.marijampolieciai.lt

 
Taip pat skaitykite
  • Pause
  • Previous
  • Next
1/3
Marijampolės miesto vietos veiklos strategijos įgyvendinimas įgauna pagreitį: paskelbtas III kvietimas teikti projektinius pasiūlymus (0)

Dar 2019 metais asociacijos „Marijampolės miesto vietos veiklos grupė“ įgyvendindamas projektas „Marijampolės miesto vietos plėtros strategijos įgyvendinimo administravimas“ įgavo pagreitį.

daugiau..
 

REKOMENDUOJAME PROFESIONALUS

Reklaminis skydelis

Rekomenduojame

Reklaminis skydelis

Marijampolės Miesto Meniu

Reklaminis skydelis

Kinas Marijampolėje

 

SPINDULIO KINO TEATRE VASARIO 22–28 DIENOMIS

Didžiojoje salėje:

Parkas GYVAI

 

PARKAS GYVAI 2016

Parkas gyvai sugrįžta į Marijampolę!

Orai

Orai, orų prognozė Marijampolėje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Kaune - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Vilniuje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Šiauliuose - Orai24.lt

 Orai, orų prognozė Klaipėdoje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Palangoje - Orai24.lt

Reklama

 

 

 

 

 


JŪSŲ LAIŠKAI

Parašykite mums

Foto galerija


Teisinė pagalba