• default color
  • green color
  • red color

Marijampolieciai

Sunday
Mar 29th
Reklaminis skydelis
Pradžia Naujienos Krepšinis „Sūduva“ dvejiems metams pratęsė sutartis su perspektyviomis Lietuvos žaidėjomis - L. Svarytė, N. Skadaitė ir G. Tamašauskaitė lieka Marijampolėje
„Sūduva“ dvejiems metams pratęsė sutartis su perspektyviomis Lietuvos žaidėjomis - L. Svarytė, N. Skadaitė ir G. Tamašauskaitė lieka Marijampolėje PDF Spausdinti Email
Pirmadienis, 04 Liepa 2016 22:57

Marijampolės moterų krepšinio komanda „Sūduva“, visai neseniai pasirašiusi naują sutartį su vyriausiuoju treneriu Rimvydu Samulėnu, toliau intensyviai tęsia komandos komplektavimo darbus. „Sūduva“ pratęsė sutartis su komandos lyderėmis ir išsaugojo marijampolietę.

Suvalkijoje dar mažiausiai dvejiems metams lieka rungtyniauti viena pagrindinių praeito sezono lyderių Laura Svarytė. 190 cm ūgio puolėja 2015/2016 m. sezone buvo viena iš naudingiausių žaidėjų „Sūduvos“ komandoje. Svarytė Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) čempionate per 31 rungtynes vidutiniškai pelnydavo po 10.9 taško bei sugriebdavo po 7.5 atšokusio kamuolio. Baltijos moterų krepšinio lygoje (BWBL) jos statistika dar įspūdingesnė – 13.5 taško ir 9.3 atkovoto kamuolio. Laura Svarytė taip pat yra ir Lietuvos moterų krepšinio rinktinės narė.

Marijampolės klubui pavyko išsaugoti ir kitą Lietuvos rinktinės narę Neringą Skadaitę. Kairiarankė kaunietė taip pat buvo labai svarbi „Sūduvos“ žaidėja. Per 31 LMKL čempionato rungtynes 24 metų gynėja vidutiniškai pelnydavo po 8.9 taško, atkovodavo po 3.7 atšokusio kamuolio ir atlikdavo po 3 rezultatyvius perdavimus. BWBL pirmenybėse jos vidurkiai dar aukštesni –  vidutiniškai 10.9 taško, 4.8 atkovoto kamuolio bei 3.7 rezultatyvaus perdavimo.

„Sūduvoje“ taip pat lieka ir Greta Tamašauskaitė.  Marijampolietei 2015/2016 m. sezonas buvo banguotas, nors Greta spėjo visiems įrodyti, jog turi potencialo ir gali būti naudinga komandai. LMKL čempionate per 15 minučių, praleistų ant parketo, jos pelnomų taškų vidurkis buvo 3.5 taško ir 1.5 rez. perdavimo. BWBL – 6,4 taško ir 1.9 rez. perdavimo.

Su „Sūduvos“ komanda galiojančią trejų metų sutartį turi dar viena marijampolietė Kamilė Berenytė. 185 cm ūgio puolėja šiuo metu stovyklauja Kaune, kur ruošiasi merginų jaunimo (iki 20 m.) Europos krepšinio „B“ diviziono čempionatui, kuris vyks Juodkalnijoje.

Sutartis su „Sūduvos“ komanda 2016/2017 m. sezonui turi: R. Samulėnas, L. Svarytė, N. Skadaitė, G. Tamašauskaitė ir K. Berenytė.

www.marijampolieciai.lt

 
Taip pat skaitykite
  • Pause
  • Previous
  • Next
1/3
Muzikinis birželis Marijampolėje: skambės „Šv. Jurgio meno sezono“ koncertai (0)

Jau šeštus metus birželis muzikos gurmanams bus ypatingas mėnuo Marijampolėje, nes čia vėl vyks unikalus festivalis „Šv. Jurgio meno sezonas“.

daugiau..
 

REKOMENDUOJAME PROFESIONALUS

Reklaminis skydelis

Rekomenduojame

Reklaminis skydelis

Marijampolės Miesto Meniu

Reklaminis skydelis

Kinas Marijampolėje

 

SPINDULIO KINO TEATRE VASARIO 22–28 DIENOMIS

Didžiojoje salėje:

Parkas GYVAI

 

PARKAS GYVAI 2016

Parkas gyvai sugrįžta į Marijampolę!

Orai

Orai, orų prognozė Marijampolėje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Kaune - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Vilniuje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Šiauliuose - Orai24.lt

 Orai, orų prognozė Klaipėdoje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Palangoje - Orai24.lt

Reklama

 

 

 

 

 


JŪSŲ LAIŠKAI

Parašykite mums

Foto galerija


Teisinė pagalba