• red color

Marijampolieciai

Sunday
May 27th

Pradžia Naujienos Krepšinis „Sūduva“ pirmą kartą istorijoje tapo BWBL čempionėmis (+VIDEO)
„Sūduva“ pirmą kartą istorijoje tapo BWBL čempionėmis (+VIDEO) PDF Spausdinti Email
Pirmadienis, 11 Balandis 2016 07:51

„Sūduva“ iškovojo 22-ojo atvirojo Baltijos moterų krepšinio lygos (BWBL) čempionato nugalėtojų taurę ir aukso medalius. Marijampolietės finale sekmadienį po atkaklios kovos 69:57 (13:11, 17:23, 16:15, 23:8) įveikė nugalėtojų titulą gynusias Baltarusijos vicečempiones „Cmoki-Minsk“ krepšininkes su Giedre Paugaite.

„Sūduva“ laimėjo visas 16 šio BWBL čempionato rungtynių. Po 17 metų pertraukos Marijampolėje vykusiame BWBL finale vyko gana permainingai – septynis kartus rezultatas buvo lygus, o pirmaujanti komanda keitėsi septynis kartus. Pirmąjį kėlinį „Sūduva“ laimėjo 13:11. 17-ąją min. minskietės persvėrė rezultatą 25:24, o po dviejų kėlinių pirmavo 34:30. Nedidelę persvarą „Cmoki-Minsk“ turėjo ir po trečiojo kėlinio (49:46). Ketvirtajame kėlinyje, daugiausiai Ivetos Šalkauskės dėka, marijampolietės šešių minučių atkarpą laimėjo 11:0 ir nebeleido varžovėms priartėti.

„Cmoki-Minsk“ komandoje šį sezoną dar žaidė Gabrielė Gutkauskaitė. Ji dėl kelio traumos BWBL finalinėse varžybose nerungtyniavo.

„Sūduva“: Iveta Šalkauskė 17 tšk. (9 atk. kam., 6 klaidos), Neringa Skadaitė 13, Sandra Baliutavičiūtė 12 (11 atk. kam.), Laura Svarytė 12, Andra Gabalytė 10 taškų. „Cmoki-Minsk“: Giedrė Paugaitė 10 (9 atk. kam.), Amber Jones 10, Volha Ziuzkova 9 taškai. „Labai džiaugiuosi savo komandos pergale. Sveikinu merginas. Jos žaidė susitelkusios bei parodė tvirtą charakterį, ypač paskutinėmis rungtynių minutėmis“, – po finalinio mačo sakė „Sūduvos“ vyriausiasis treneris Rimvydas Samulėnas.

Taip pat skaitykite
  • Pause
  • Previous
  • Next
1/3
Pasiruošk bėgimui už Marijampolę su Odeta (0)

Мarijampolėje jau 5 metus iš eilės per miesto dienas organizuojama sporto šventė "Bėgam už Marijampolę". Renginys sutraukia daug įvairaus amžiaus marijampoliečių ir miesto svečių,