• default color
  • green color
  • red color

Marijampolieciai

Friday
Jun 05th
Reklaminis skydelis
Pradžia Naujienos Krepšinis „Sūduva“ komandos komplektavimo darbus užbaigė sutartimi su Iveta Šalkauske
„Sūduva“ komandos komplektavimo darbus užbaigė sutartimi su Iveta Šalkauske PDF Spausdinti Email
Pirmadienis, 10 Rugpjūtis 2015 09:17

Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) vicečempionių gretos – surikiuotos. Marijampolės „Sūduva“ skelbia , jog pavyko susitarti su viena iš praėjusio sezono komandos lyderių Iveta Šalkauske. 193 cm ūgio vidurio puolėja „Sūduvoje“ žaidžia nuo 2013/2014 metų sezono vidurio, kuomet į Marijampolę persikėlė iš Kauno raj. „Hoptrans-Sirenų“ komandos.

Vos prisijungusi prie Marijampolės komandos, Šalkauskė tapo viena svarbiausių žaidėjų ir per vieną su puse sezono „Sūduvai“ padėjo du kartus tapti LMKL sidabro medalių laimėtojomis ir kartą Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) vicečempionėmis.

2014/2015 metų sezone Šalkauskė buvo rezultatyviausia „Sūduvos“ komandos žaidėja ir per 33 LMKL čempionato rungtynes vidutiniškai pelnydavo po 15.5 taško (trečias rezultatas visoje lygoje) bei atkovodavo po 6.8 atšokusio kamuolio.

Pati Iveta Šalkauskė negailėjo gerų žodžių „Sūduvos“ komandai ir teigė, jog jaučia vadovybės palaikymą bei tiki šviesiu ateinančiu sezonu.

– Iveta, „Sūduvoje“ žaisite trečią sezoną iš eilės. Kas paskatino dar kartą pasilikti Suvalkijoje?

– Aplinka – miestas, poilsio zonos. Taip pat komanda, kurioje bus žaidėjų su kuriomis jau trečią sezoną bendrausime, o su naujomis žaidėjomis tikrai rasim bendrą kalbą.

– Kodėl būtent „Sūduvos“ komanda?

–Yra žmonės, kurie man padeda už aikštelės ribų, kurie rūpinasi mano vaikais. Taip pat „Sūduvos“ klubas daro viską, kad žaidėjos jaustųsi patogiai. Gera komanda, santykiai ir bendravimas.

– Tavo atėjimas į „Sūduvą“ 2013/2014 metų sezone davė didžiulę paspirtį komandai kovoti dėl medalių. 2014/2015 metų sezone iškovotas antrasis LMKL sidabro medalis iš eilės. Ko galima tikėtis iš ateinančio sezono?

–Paskutinieji treji metai man buvo kaip paskutiniai – per vasarą pailsiu ir vėl bėgu į aikštelę. Aš tiesiog jaučiu, kad kraujyje bėga ne kraujas, o rieda krepšinio kamuoliukai. Krepšinis yra komandinis žaidimas. Paprasčiausiai mes žaidėme kaip komanda. Pirmasis sezonas „Sūduvos“ komandoje man asmeniškai buvo ne pats geriausias. Visgi, komanda, administracija  bei rėmėjai tikėjo manimi, kitaip tikrai nekviestų žaisti dar ir trečiąjį sezoną iš eilės. Kai pradėjau savo profesionalės karjerą Lietuvoje, su „Telekomo“ komanda iškovojame aukso medalius. Norėčiau būtent tokių medalių „Sūduvos“ komandai, rėmėjams bei Marijampolės miestui.

– Kaip vertini tą pusantro sezono, kurį praleidai „Sūduvos“ komandoje?

–Vertinu teigiamai. Puiki galimybė pažinti komandą dar geriau bei suprasti žaidėjas aikštelėje.

– „Sūduvoje“- penki nauji veidai. (Skadaitė, Svarytė, Šurkusa, Gabalytė, Tamašauskaitė). Kaip gerai pažįsti šias krepšininkes ir ko galima iš jų tikėtis?

– Su kai kuriomis žaidėjomis teko bendrauti, su kitomis ne, tačiau ateinantis sezonas viską parodys.

– Kaip manote, kas 2015/2016 metų sezone bus keturios stipriausios LMKL komandos?

– Kas bus stipriausios niekas nesužinos, tol kol neprasidės trečias-ketvirtas ratas.

– Lietuvos moterų krepšinio lygoje sužaidei ne vieną sezoną, tačiau esi rungtyniavusi ir užsienyje. Kuo Lietuvos lyga skiriasi nuo užsienio?

– Užsienyje skiriasi finansai klubuose, nes yra didesnės šalys, randa daugiau rėmėjų. Yra labai daug dalykų, kodėl LMKL skiriasi nuo užsienio lygų.

– Tikslas su „Sūduvos“ komanda 2015/2016 metų sezone yra..?

– Aukso medaliai.Sutartis su „Sūduva“ 2015/2016 metų sezonui turi: treneris Rimvydas Samulėnas, Laura Svarytė, Neringa Skadaitė, Andra Gabalytė, Liga Šurkusa, Greta Tamašauskaitė, Dalia Wydra, Ela Briedytė, Ieva Kazlauskaitė, Sandra Baliutavičiūtė, Ieva Aleksaite, Dovilė Saurazaitė ir Iveta Šalkauskė.

www.marijampolieciai.lt

 
Taip pat skaitykite
  • Pause
  • Previous
  • Next
1/3
Marijampolės miesto vietos veiklos strategijos įgyvendinimas įgauna pagreitį: paskelbtas III kvietimas teikti projektinius pasiūlymus (0)

Dar 2019 metais asociacijos „Marijampolės miesto vietos veiklos grupė“ įgyvendindamas projektas „Marijampolės miesto vietos plėtros strategijos įgyvendinimo administravimas“ įgavo pagreitį.

daugiau..
 

REKOMENDUOJAME PROFESIONALUS

Reklaminis skydelis

Rekomenduojame

Reklaminis skydelis

Marijampolės Miesto Meniu

Reklaminis skydelis

Kinas Marijampolėje

 

SPINDULIO KINO TEATRE VASARIO 22–28 DIENOMIS

Didžiojoje salėje:

Parkas GYVAI

 

PARKAS GYVAI 2016

Parkas gyvai sugrįžta į Marijampolę!

Orai

Orai, orų prognozė Marijampolėje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Kaune - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Vilniuje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Šiauliuose - Orai24.lt

 Orai, orų prognozė Klaipėdoje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Palangoje - Orai24.lt

Reklama

 

 

 

 

 


JŪSŲ LAIŠKAI

Parašykite mums

Foto galerija


Teisinė pagalba