• default color
  • green color
  • red color

Marijampolieciai

Saturday
Jun 06th
Reklaminis skydelis
Pradžia Naujienos Krepšinis „Sūduvą“ papildė Svarytė ir Skadaitė
„Sūduvą“ papildė Svarytė ir Skadaitė PDF Spausdinti Email
Penktadienis, 12 Birželis 2015 07:33

Marijampolės „Sūduva“ tęsia komplektavimo darbus. Neseniai paskelbusi, jog komandą toliau treniruos dabartinis komandos vairininkas Rimvydas Samulėnas, LMKL vicečempionės sulaukė solidaus pastiprinimo bei sukirto rankomis su Laura Svaryte ir Neringa Skadaite.

Abi žaidėjos yra atstovavusios Lietuvos rinktinei - Neringa Skadaitė (2015 ir 2014 m.), Laura Svarytė (2014 m.), o pastaruosius ketverius sezonus šios dvi krepšininkės kartu žaidė „Aistės-LSU-Paradis“ komandoje.

190 cm ūgio, 22 metų Laura Svarytė pastarajame sezone „Aistės-LSU-Paradis“ komandoje buvo sunkiai sustabdoma – vidutiniškai 13.3 taško ir 12.7 atkovoto kamuolio kiekvienose Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) rungtynėse. LMKL ketvirtfinalio serijoje Lauros rodikliai buvo dar įspūdingesni – vidutiniškai 14.7 taško ir 18 atkovotų kamuolių.

Laura Svarytė antrus metus iš eilės tapo geriausia lygos kovotoja dėl atšokusių kamuolių. Jai priklauso ir du geriausi 2014-2015 metų sezono pasiekimai – 24 ir 23 atkovoti kamuoliai.

„Į Marijampolę persikelti planavau jau pernai, tačiau tam sukliudė mokslai. Šiais metai baigiau studijas ir džiaugiuosi, jog galiu prisijungti  prie „Sūduvos“komandos. Per tuos ketverius metus Kaune labai daug ko išmokau, čia jaučiausi gerai, visas žaidimas sukosi aplink mane, bet ateina tas momentas, kai reikia dar labiau tobulėti ir privalai žengti didesnį žingsnį į priekį. Kaune man viskas buvo  galima, o „Sūduvos“ komanda šiais metais bus labai pajėgi, todėl šiek tiek nerimauju, ar pavyks išsikovoti tiek žaidimo laiko, kiek turėjau „Aistės-LSU-Paradis“ komandoje. Nepaisant to, atiduosiu visą save, kad būčiau kuo naudingesnė komandai ir pati sustiprėčiau, kaip žaidėja. Taip pat labai džiaugiuosi, jog kartu į Marijampolę persikelia ir gera mano draugė Neringa“*.- džiaugsmo neslėpė Laura Svarytė.

L.Svarytė taip pat atsiėmė ir „Mis krepšinis 2015“ apdovanojimą bei papuošė „Stiliaus“ žurnalo viršelį.

23 metų Neringa Skadaitė taip pat ketverius paskutinius metus praleido „Aisčių-LSU-Paradis“ komandoje. 2014-2015 metų sezone 179 cm ūgio puolėja buvo tikra komandos lyderė, rinkdama vidutiniškai po 14 taškų ir atkovodama po 4.6 atšokusio kamuolio. Sezono finiše, LMKL serijoje dėl bronzos Neringa Skadaitė atsiskleidė visu gražumu - per 5 mažojo finalo rungtynes rinko vidutiniškai po 19.8 taško.

„Marijampolės komanda pasiūlė man labai geras sąlygas, todėl sprendimą priimti buvo nesunku. Šiuo metu su „Sūduvos“ treneriu Rimvydu Samulėnu plušame rinktinės stovykloje, tačiau radome laiko aptarti artėjančio sezono tikslus bei mano vaidmenį komandoje ir tai mane tenkina. Palikti „Aistes“ buvo nelengvas sprendimas, čia aš užaugau kaip profesionali krepšininkė. Norėčiau širdingai padėkoti treneriui R. Maceinai, kuris buvo mokytojas ne tik aikštelėje bet ir už jos ribų. Labai noriu su „Sūduvos“ komanda laimėti LMKL čempionatą. Vertinu „Sūduvos“ pastangas ir sudarytas sąlygas man, kaip jaunai žaidėjai, toliau tobulėti.“*.- dėstė „Sūduvos“ naujokė Neringa Skadaitė

„Sūduvos“ komanda pasiruošimą 2015-2016 metų sezonui pradeda rugpjūčio mėnesį.

 

www.marijampolieciai.lt

 

 

 
Taip pat skaitykite
  • Pause
  • Previous
  • Next
1/3
Marijampolės miesto vietos veiklos strategijos įgyvendinimas įgauna pagreitį: paskelbtas III kvietimas teikti projektinius pasiūlymus (0)

Dar 2019 metais asociacijos „Marijampolės miesto vietos veiklos grupė“ įgyvendindamas projektas „Marijampolės miesto vietos plėtros strategijos įgyvendinimo administravimas“ įgavo pagreitį.

daugiau..
 

REKOMENDUOJAME PROFESIONALUS

Reklaminis skydelis

Rekomenduojame

Reklaminis skydelis

Marijampolės Miesto Meniu

Reklaminis skydelis

Kinas Marijampolėje

 

SPINDULIO KINO TEATRE VASARIO 22–28 DIENOMIS

Didžiojoje salėje:

Parkas GYVAI

 

PARKAS GYVAI 2016

Parkas gyvai sugrįžta į Marijampolę!

Orai

Orai, orų prognozė Marijampolėje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Kaune - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Vilniuje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Šiauliuose - Orai24.lt

 Orai, orų prognozė Klaipėdoje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Palangoje - Orai24.lt

Reklama

 

 

 

 

 


JŪSŲ LAIŠKAI

Parašykite mums

Foto galerija


Teisinė pagalba