• default color
  • green color
  • red color

Marijampolieciai

Saturday
Jun 06th
Reklaminis skydelis
Pradžia Naujienos Krepšinis „Sūduvą“ toliau treniruos R. Samulėnas
„Sūduvą“ toliau treniruos R. Samulėnas PDF Spausdinti Email
Antradienis, 09 Birželis 2015 08:45

Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) vicečempionė Marijampolės „Sūduva“ pradėjo komplektuoti komandą 2015-2016 metų krepšinio sezonui.

Pirmuoju „Sūduvos“ pirkiniu tapo trečius metus iš eilės Marijampolėje dirbsiantis vyriausiasis treneris Rimvydas Samulėnas.

 

„Labai džiaugiuosi, kad sulaukiau iš „Sūduvos“ komandos  pasiūlymo vėl dirbti kartu, tai man yra pripažinimas. Vadovybė trečius metus patiki man vadovauti Marijampolės komandai. „Sūduvos“ komandos vadyba yra puiki, jie suteikia man visas sąlygas gyventi ir organizuoti treniruočių veiklą, visi sprendimai priimami labai greitai, man patinka požiūris į komandos komplektaciją ir jos rezultatus. Praėję du sezonai buvo labai geri, tačiau yra kur tobulėti ir šiemet norime užlipti ant aukščiausios pakylos“.-teigė Rimvydas Samulėnas.

Rimvydas Samulėnas Marijampolėje dirba nuo 2013 metų, o artėjantis sezonas bus jau trečiasis. Per du  pastaruosius sezonus. 51-erių metų strategas iš Kauno su „Sūduvos“ komanda iškovojo du LMKL sidabro medalius ir kartą atvedė komandą iki Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) taurės antrosios vietos pakilos.

„Sūduvos“ komandos direktorius Deividas Jurkša neslėpė džiaugsmo, jog pavyko išsaugoti Rimvydą Samulėną. „Džiaugiamės, kad pavyko išlaikyti Rimvydą Samulėną. Su šiuo strategu per pastaruosius du metus pasiekėme daug pergalių ir laimėjimų bei kartu su „Sūduva“ sugrįžome į Lietuvos moterų krepšinio elitą. Treneris dar tik dvejus metus dirba moterų krepšinyje, tačiau jau nuo pat pirmojo sezono perprato moterų psichologiją ir surado tinkamiausius būdus dirbti su jomis, tai įrodo ir kvietimas į Lietuvos moterų krepšinio rinktinės trenerių štabą. Tikimės, jog su šiuo strategu pavyks iškovoti dar ne vieną skambią pergalę“.- teigė „Sūduvos“ direktorius Deividas Jurkša.

Rimvydas Samulėnas šiame sezone taip pat sulaukė pripažinimo iš Lietuvos krepšinio federacijos. Strategui pasiūlyta prisijungti prie Lietuvos moterų krepšinio rinktinės trenerių štabo, kuri šiuo metu ruošiasi Europos moterų krepšinio čempionatui Vengrijoje.

„BC Sūduva“ inf.

 

www.marijampolieciai.lt

 
Taip pat skaitykite
  • Pause
  • Previous
  • Next
1/3
Marijampolės miesto vietos veiklos strategijos įgyvendinimas įgauna pagreitį: paskelbtas III kvietimas teikti projektinius pasiūlymus (0)

Dar 2019 metais asociacijos „Marijampolės miesto vietos veiklos grupė“ įgyvendindamas projektas „Marijampolės miesto vietos plėtros strategijos įgyvendinimo administravimas“ įgavo pagreitį.

daugiau..
 

REKOMENDUOJAME PROFESIONALUS

Reklaminis skydelis

Rekomenduojame

Reklaminis skydelis

Marijampolės Miesto Meniu

Reklaminis skydelis

Kinas Marijampolėje

 

SPINDULIO KINO TEATRE VASARIO 22–28 DIENOMIS

Didžiojoje salėje:

Parkas GYVAI

 

PARKAS GYVAI 2016

Parkas gyvai sugrįžta į Marijampolę!

Orai

Orai, orų prognozė Marijampolėje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Kaune - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Vilniuje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Šiauliuose - Orai24.lt

 Orai, orų prognozė Klaipėdoje - Orai24.lt

Orai, orų prognozė Palangoje - Orai24.lt

Reklama

 

 

 

 

 


JŪSŲ LAIŠKAI

Parašykite mums

Foto galerija


Teisinė pagalba